Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga Grotto i KorneLIa


Złota Owca

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: King of lions

Nick oskarżonego: Grotto i KorNeliA

SID/IP;   91.239.205.59

81.190.109.118

Dowód: http://www52.zippyshare.com/v/WK9Fw9Yq/file.html
 

Godzina data: wczoraj jakos po poludniu(kolo 19-20)

Opis sytucji:

 Więc tak, zacznę od tego, że gracz Grotto nie potrafi zachować kultury i jak ktoś go zabije to wyzywa, obraża itd. Jak na admina innego serwera to z kulturą słabo. Dodatkowo, gdy napisałem mu że jak na admina ma problem z kulturą, to powiedział, że na jego serwerze wyrwałbym bana za prowokację... Chyba za mówienie prawdy i upominanie o kulturę. Co do gracza kORneLIA to gracz nie ogarnia ct, freekilluje itd. 

Edytowane przez King of Lions
  • Like 2
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedziałem ze od razu tylko że dostałbyś za takie teksty naucz sie słuchać...
I logi sprawdzcie wbiłem teraz tam znów i wyzywanie od frajerów :) Ciekawe kto by spokój zachował :)
Jeżeli ja mam ponieść konsekwencje kultury to prosze sprawdzić logi i zbanować także cała reszte która mnie wyzywała :)
Pozdrawiam :)

Edytowane przez BoNzO :P
No dawaj Fanatyk wypowiedz sie wielki graczu tej sieci
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BoNzO :P to ze Cię zabijają czy wyzywają nie oznacza że masz być niebulturalny wobec innych. A to że napisałem prawdę czy napisałem izi to nie jest żadna prowokacja. 

A i prowokacja to właśnie twoja odpowiedź " ze u cb dostalbym od razu bana"

Edytowane przez King of Lions
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Itachi Uchiha

To co z Grotto to nie wiem, ale wiem, że Kornelia wchodził do ct UZYWAL MIKRO gdy nie ma 16+ ani mutacji,wchodził do ct i robił fk.

edit @Nemo.   Wątpię, że on/ona jest dziewczyną. Po głosie to słyszę. :D. Albo jest opcja ze nie mam dobrych słuchawek :D. Jedno jest pewne. Robił/a FK

Edytowane przez Itachi Uchiha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o gracza Kornelia to ona jest dziewczyna więc z ta mutacja to tak srednio.

Jeśli chodzi o grotto to mialem info na fejsie od fanatyka zebym wbil na serwer bo grotto jechal mu po rodzinie i wyzywal

Niestety nie moglem wbic na serwer w tamtm czasie wiec nie do konca wiem co sie dokladnie dzialo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że dopowiadam, ale chce uświadomić administrację, że kornelia strasznie dyskutuje ze mną, mówi mi co mam robić, więc zapewne i też z innymi z administracji. Denerwuje swoim głupim gadaniem, typu musisz pilnować gr, tego się nie robi itd. Pcha się z tym "swoim wymądrzaniem", że wytrzymać się nie da. Jakby była mądrzejsza od każdego, a to jest tylko dziecko, powtarzam DZIECKO, które myśli, że jak może mówić na serwerze, to może więcej niż inni. Nie dziwię się czemu cały czas jak ją widzę na serwerze to są alerty, że nadużywa mikrofonu. Nie mutuje jej, bo jestem na tyle wyrozumiały, że daruję jej, każdy chcę sobie pogadać. Nie lubię takich ludzi.

@edit nie było mnie dziś na serwerze, bo są wakacje, a skoro wakacje to i wakacyjne remonty );

Edytowane przez StyX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Zackov napisał:

To co z Grotto to nie wiem, ale wiem, że Kornelia wchodził do ct UZYWAL MIKRO gdy nie ma 16+ ani mutacji,wchodził do ct i robił fk.

To żeś dowalil hahahah dziewczyna z mutacją xddd o ile wiem to dziewczyny mogą się odzywać tak czy tak, ale fakt, że ona nie ogarnia i często dostawała bany za fk. Co do Grotto to czasami wyzwie itp. ale to raczej jednorazowy wygłup i jak się go ostrzeżeto się ogarnie xdd pozdrawiam :)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Kornelię nie mam już siły xD to jej wymądrzanie jest tak irytujacę, ale to jeszcze dziecko nieogarnia za bardzo i tak jak wspomniał @StyX nie matujemy jej. Nieraz wbije na serwer i ona jest w CT to staram się jej mówić co robi źle ale ileż można xDDD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, PIOTR_xD napisał:

Jeśli chodzi o gracza Kornelia to ona jest dziewczyna więc z ta mutacja to tak srednio.

Jeśli chodzi o grotto to mialem info na fejsie od fanatyka zebym wbil na serwer bo grotto jechal mu po rodzinie i wyzywal

Niestety nie moglem wbic na serwer w tamtm czasie wiec nie do konca wiem co sie dokladnie dzialo

Sprawdzcie logi i zobaczymy kto komu jechał po rodzicach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas sprawdzania logów oraz oglądania demka wyszło więcej niż jest napisane w skardze, więc zaczynamy:

KorNeliA dostaje bana na 5 godzin za FreeKill

Grotto, Meduza oraz Fanatyk dostają bana na 3 dni za kulturę. obrazę i prowokację do kłótni

King of Lions dostaje bana na 1 dzien za kulture oraz prowokację

Rebellion dostaje perma za reklamę

Jeżeli będą jakieś wątpliwości to zapraszam na pw.

 

Edytowane przez vabastian
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • vabastian odblokował(a) i zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności