Skocz do zawartości

Pytanie dnia v24


Jeanette vi Rey

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej nie, prawdziwa miłość zazwyczaj wychodzi po długim czasie i raczej nie sądzę aby w Internecie znaleźć prawdziwą drugą połówkę. 

Edytowane przez TGM
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, jak kochać to kogoś kogo się widzi, można przytulić :D Ale kocha się najbardziej za osobę, a nie wiemy jaki pedofil siedzi na komputerze z nickiem "Ostralaska69" xdd

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest tylko i wyłącznie przez internet a para nie widzi się na żywo to z czasem nie ma sensu i traci na wartości.

Więc nie.

Edit: wiem trochę o tym ponieważ poznałam się z moim chłopakiem w internecie a dokładniej na ffa i nie wyobrażam sobie nie widzieć go nie przytulić, mamy to szczęście że możemy się spotykać 

@michalp67

Takie jest MOJE zdanie :)

Edytowane przez ola__3
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że ludzie z góry są typem "nie znam się, ale sie wypowiem".

W dzisiejszych czasach taki związek może zaistnieć. Podstawą takiego związku jest codzienna rozmowa oraz chęć spotkania. Jeżeli któreś z kochanków nie ruszy dupy sprzed kompa to nie ma jak wypalić.

Tutaj za przykład mogę postawić moją siostrę. Pare lat temu w czasach minecrafta było coś takiego jak "kwadratowa masakra". W pewnym sezonie ogłoszono konkurs w którym zadaniem było wstawić kontent związany z tym serwerem. Chodź film mojej sis był chujowy i żałosny spodobał się jednemu chłopakowi. Tam trochę czasu minęło i byli razem. Po 1,5 roku przyjechał on do nas z Wrocławia. Od ich pierwszego spotkania minęło 5 lat. W tym roku biorą ślub. 

 

Napisalem to bez zastanowienia i nie chce mi się tego czytać, aby sprawdzić czy ma to sens.

 

Reasumujac

 

Dla chcącego nic trudnego

 

Mem na koniecIMG_2541.JPG

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaję mi się, że tak, ponieważ w pytaniu jest zawarte słowo "podstawa".

Mówicie, że trzeba wiedzieć tę drugą osobę, trzeba z nią znać się dość długo, ale co za problem? Nie znam się, bo sam nie miałem takiego doświadczenia, ale mam kolegę który poznał swoją dziewczynę na wyszukiwarce w gg wiecie ocb. Tak więc jest skype, gg, messenger, fb, więc co to za problem popisać trochę z tą drugą połówką, a później zaproponować, aby się spotkali w realu?

Edit

@Jeremaya Gattwold mem zajebisty ;)

Edit2. Wam się tylko wydaje co było gdyby, ale nie byliście zapewne w takiej sytuacji, a bzdury walicie Wy kołki drewniane.

 

Edit3. Popek koncert na skype miał, więc zareczyny na skype da radę xd

Edytowane przez StyX
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Z jednej strony jest to możliwe, bo gdy obie osoby poznają się co prawda w internecie, ale mają możliwość spotkania się i reszta znajomości, czy też miłości rozwija się na żywo poza internetem to jak najbardziej może to trwać nawet całe życie.

Natomiast z 2 strony jeśli poznaje się kogoś przez internet, kto mieszka zbyt daleko żeby można było się widywać, to nie ma to najmniejszego sensu, co to za związek, w którym nie można spędzać ze sobą czasu (nie mówię o gadaniu na skype xD). Jak by to miało wtedy wyglądać? Cała miłość przez internet, później w ramach zaręczyn wysyła się wybrance zdjęcie pierścionka z neta, a ślub jako konferencja na skype z księdzem? Nie widzę tego.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest możliwe jednak takie sytuacje nie dzieją się czesto a bardziej rzadko.

Reasumując: Miłość jest zdolna do wszystkiego ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć... ma, zależy od szczęścia, rozsądek też tutaj gra dużą rolę ;d  Odległość ...

Nie zmienia to jednak faktu, że jeśli komuś faktycznie zależy to z braku czasu nie ma się jak spotkać, przez brak czasu mało kiedy z sobą się rozmawia, można się tym przesycić i człowiek po prostu się gubi, sam już nie wie czy tego chce.  Nie chce również zranić drugiej osoby bo jej na niej zależy, nawet żeby zachować przyjaźń, ciężko jest wykrztusić słowa zerwania, bo człowiek wie że osoba ta może tego zbytnio nie znieść . Jednak gdy już się tego dokona to można tego nawet żałować, z czasem człowiek wspomina jak było z początku... i najbardziej boli jeśli po tym fakcie zerwania druga osoba zaczyna po prostu bagatelizować Cie, mieć Cie na dalekim dystansie nawet już w tym piździaczym internecie, ma daleko gdzieś już te twoje uczucia kierowane w formie Przyjaźni, nawet po tylu przeprosinach... 

 

 

 

Edytowane przez Sasquatch
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kasia! zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności