Skocz do zawartości

Rezygnacja Atoma / zawieszenie


JC PLAMBYGG AS

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Atom / JC PLAMBYGG AS
Powód rezygnacji: I tutaj się pewnie rozpiszę. Tak naprawdę nie chcę rezygnować ale jestem do tego zmuszony ponieważ i tak zostanie mi odebrany admin za aktywność na serwerze.

Prawie wgl jak i wgl już nie gram to dlatego, że na serwerze nie ma już prawie wgl graczy ! Może raz na jakiś czas będzie 8 graczy razem ze mną a tak to całe dnie jest po 3-4 -.-


Cos od siebie: Nie chcę tego, ale i tak, i tak strace tego admina. A każdy ZAŁOŻE SIĘ, ŻE KAŻDY nie chciałby grać na serwerze gdzie co chwilę jest 3/4 os na serwerze tylko...

Dodać do tego zachowanie co niektórych adminów ( Banowanie za to czego nie ma w regulaminie, lub samemu wchodzenie na textury itd a 3 min po tym za to samo banować inne osoby i to na 30 min / godzinę.... )

 

Jeżeli serwer stanie na nogi to na 100% wrócę. Można nawet się tak umówić, że dacie mi zawieszenie np na 1-2 mieś i zobaczymy.

Sorka @-_- i @Kasia! Mam nadzieję, że jak serwer stanie na nogi będę mógł wrócić i przyjmiecie mnie z otwartymi rękoma

Pchałem się co chwile w prawie wszystkie sprawy serwera ale to nic nie daje... W sumie założę się, że serwer tak wygląda obecnie przez adminów i tymi ich wyskokami

Serwer idzie łatwo postawić na nogi tylko muszą być do tego chęci ja mam duże ale jak reszta ma to zrujnować w 5-10 dni to jaki to sens??? Lepiej od razu zamknąć serwer @-_- już i tak w niego wpakował tyle pieniędzy, że to masakra

 

Cod miał reklamę na 6 dni 25 zł na dzień i nic z tego nie wyszło niestety.

Dobra ja kończę ten cyrk z  tą rezygnacją jak serwer stanie albo zobaczę, że admini wgl chcą coś w tym kierunku zrobić to chętnie pomogę jak na razie nie widzę sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kasia! zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności