Sign in to follow this  
Besi523

Użytkownik miesiąca [LIPIEC]

pre_1458747026__um.png

Nowy miesiąc, a wraz z nim nowy UM, kto tym razem nim będzie?

Widzisz osobę która w lipcu wyróżniała się na tle forum? np. dużo pisała, pomagała, zgłaszała problemy oraz ogólnie dużo się udziela i chciałbyś ją/jego wyróżnić mianem użytkownika miesiąca? To idealny czas aby się zrewanżować i podziękować!

W komentarzu wpisz nick jednej osoby która twoim zdaniem powinna wygrać oraz uzasadnij swój wybór.

Zapraszamy do zabawy!

Wzór:

Nick
Powód

_

Zasady:

• W celu zapobiegnięcia spamu ~ Jeżeli nick kandydata został podany przez innego użytkownika wcześniej, dajemy pod tym postem like.
  • Aby wziąć udział w zabawie musisz posiadać 5 postów na Forum
  • W zabawie nie biorą udziału:
    • -_-
    • Besi523
    • dav3
    • Kasia

Nick @ZaNeTa.xx

Powód: Pomimo,że już nie ma redaktora,według mnie zasługuje na miano "Użytkownika miesiąca" Jako iż była przez pewien okres jedynym redaktorem na forum i ładnie dawała sobie radę z tym działem oraz wniosła coś nowego do kącika.

Edited by Zygi

@xKardzio

Moim zdaniem Kardzio powinien otrzymać to wyróżnienie jako nagrodę pocieszenia. Miałem nikomu nie mówić, ale choroba Kardzia jest poważna. Ostatnimi czasy jego stan się pogorszył. Poziom jego żartów jest poniżej spierdolenia. To chyba nie jest uleczalne. Jeżeli czegoś szybko nie zrobimy z Kardzia stanie się nieśmieszne gówno o ile już taki nie jest. Nie wiem czy wiecie, ale w/w kolega ma rozdwojenie jaźni. Raz jest wam dobrze znanym Adminem z Ts, a raz zamienia się w Anie ze śląska. Zaczyna wtedy podrywać każdego chłopaka, który jej się napatoczy. 

Daj like pod tym postem, aby wesprzeć leczenie Kardzia. 

Jezeli chcesz go wspomóc pieniężnie to kontaktuj się ze mną na fb lub forum. 

[*] Pamiętamy [*]

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this