Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie Mad Mac I


lukas33345

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:Mad Mac I

2. Imię: Łukasz

3. Wiek: 25

4. Znajomość AMX (1-10): 10

5. Sprawny i działający mikrofon: Oczywiście

6. Opłata admina (składka) [tak/nie]**: Tak

7. Link do swojego GameTracker'a**: 
                                   Pod Nickiem Devil: https://www.gametracker.com/player/Devil/193.33.177.101:27156/
                                   Pod Nickiem Mad Mac I: https://www.gametracker.com/player/MadMac I/193.33.177.101:27156/

8. Parę słów o sobie **: Imię i wiek już znacie. Co niektórzy gracze mogą mnie kojarzyć właśnie z nicku Devil. 
Pracuje w korporacji zajmującej się przetwarzaniem danych w serwerownaich. Prywatnie miły, uprzejmy, koleżeński. 
Hobby? Aktualnie VHE i inne rodzaje kombinowania przy projektach map, filmów jak i grafik.

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chęć pomocy innym? Kto lubi cheater-ów? Ludzie łamiący zasady? 
To już jest dość oklepane w podaniach, dlatego aby się wyróżnić na tle innych powiem tylko tyle. 
Mam już nie małe doświadczenie przy utrzymaniu porządku na serwerach. 
Nie jednokrotnie byłem proszony o pomoc w rozpoznaniu, czy aby na pewno dana osoba używa wspomagaczy podczas gry, 
jak i czy na pewno dany ban był słuszny, a takie sytuacje też miewały miejsce.

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: STEAM_0:1:48268120

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Od 1 do 4 godzin.

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Cały tydzień

13. Staż w Counter-Strike 1.6: Od 2010

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak (Nick Devil)

 

 

Edit (1) - Oczywiście, wiem że moje GT z ostatnich 30 dni kuje w oczy, ale niestety, miałem spore problemy do ogarnięcia w życiu prywatnym,
               no i oczywiście nadrabiam straty jak widać. Wrzucając te linki, bardziej brałem podpunkt czasu spędzonego na serwerze od początku,
               niż ostatnich dni. 

 

Edit (2) - Tak, AMX znam wręcz idealnie, sam w sobie jako modyfikacja nie jest wymagający, bo jeśli mielibyśmy poruszyć wszystkie komendy silnika GoldSRC
                na którym właśnie jest zbudowany HL jak i CS, to znam zaledwie ich ułamek  :)
              

Edit (3) - Panowie, zachowujmy się profesjonalnie, nie ma co rozpętywać burzy, i to jeszcze pod podaniami.
                Rozwieje wasze wątpliwości i wtrące jedną ważną rzecz.
                Obaj macie racje, ale tylko po części, bo jeśli chodzi o stanowisko administratora czy też opiekuna etc. to wszystkie jego zadania,
                których musi przestrzegać są tak samo ważne.
                Po co admin, który ma duże doświadczenie, skoro wchodzi raz w tygodniu na godzinę, ale też po co ktoś,
                kto w ogóle nie potrafi rozpoznać/zareagować na osobę psującą                              
                zabawę. Tak więc moim skromnym zdaniem, te wszystkie zadania muszą być na równi.

               Pozdrawiam

Edytowane przez lukas33345
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc proszę Pana, jedyne jakie zastrzeżenie mam do Pana to GT

Wszystko na +, lecz te GT kuje w oczy. Na nicku "Devil" przez ostatni miesiąc byłeś na serwerze 6 dni i najwięcej to 1h w danym dniu. Na 2 nick'u grasz od 4 dni na serwerze.

Na DD2 jest już spora ekipa z tego co zauważyłem, ale i tak wiadomo są luki.

Jednak jestem na Tak bo wiem że GT raz dwa można poprawić :D

Edytowane przez SHOKE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto mieć go w szeregach : ) 

To dobry człowiek, zna się na rzeczy, na GT nie ma co patrzeć, liczy się doświadczenie. 

TAK.               @SHOKE a gdzie ja napisałem że gt jest mało ważne? Jest bardzo ważne, ale doświadczenie jest moim zdaniem ważniejsze i takich ludzi jak Devil trzeba uwzględniać od strony tego doświadczenia i wiedzy, polecenia również . Nie wiem czy tylko ty nie potrafisz tutaj czytać ze zrozumieniem prócz Sequela? ; p wolisz od razu sie rzucać i srać żarem. To tak jakby przyjąć gościa który ma przegrane w ch*j godzin dziennie a doświadczenie z zakresu amx'a zerowe. Na tak dobrze prosperujący serwer powinno przyjmować się właśnie takich jak Devil.  Poza tym, twierdzisz że gt jest najważniejsze, spójrz ilu adminów ma DD2 a ilu jest aktywnych...

 

 

Edytowane przez Sasquatch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Jestem na TAK
  • GT do poprawy, nikt idealny nie jest, ale może jak dostaniesz posadę częściej i chętniej będziesz na serwerze.
  • + amx, steam, wiek , są wakacje przydadzą się dodatkowe ręce do roboty:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności