Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE][Podanie] Regi


Gość Regi.

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Regi

Wiek: 16

Kilka słów o Tobie: Mam na imię Patryk i pochodzę z małej wsi na Podkarpaciu. Interesuje się Grami, Programowaniem, Tworzeniem Grafik i Motoryzacją. Ze sportów najbardziej lubię Football Amerykański i MMa chociaż ich nie praktykuje. Jeżeli chodzi o cs'a to moją ulubioną bronią jest Ak47 i Desert Eagle, Mapą Inferno.

Dlaczego starasz się o tę funkcję?: Mam bardzo dużo wolnego czasu, administację widuję coraz mniej a przez ten czas który ich nie ma na serwerze ludzie robią sobie co tylko chcą np. Używają mikrofonu chociaż nie mają 16 lat oraz mutacji, Obrażają siebie wzajemnie na czacie tworząc spam. Chciałbym żeby na serwerze panował spokój i ludzie przestrzegali regulamin a ci którzy tego nie robią dostawali kary w postaci banów.

Czy posiadasz doświadczenie jako admin?: Nie

Znajomość AMX (dobra, słaba / 1-10): 5

Staż w grze: 5 lat

Link do Twojego GameTrackera: https://www.gametracker.com/player/Regi/193.33.176.143:27015/

Ile czasu możesz poświęcać serwerowi? (dni robocze, weekendy): Dni robocze 2-9H, Weekendy 2-9H

Czy uiścisz składkę adminowską?: Spoko Spoko na czilku. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie.

Zachowujesz się arogancko w stosunku do mnie i w mojej obecności. Prowokujesz. Nie byłeś nigdy adminem więc skąd znajomość  amx 5? Chcesz pilnować regulaminu choć sam go łamiesz? Niby 16 lat a twoje zachowanie temu przeczy. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności