Skocz do zawartości

Rezygnacja


ViXaPiXa

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: NAVI
Powód rezygnacji: Brak chęci do gry , bawię się na wakacjach 
Cos od siebie: Pozdrawiam wszystkich z mojego ukochanego serwera na którym wszystko się zaczęło i skończyło dziękuję wszystkim graczom za wspaniałe chwilę tym starszym graczom i tym nowszym ale niestety są w życiu takie chwilę gdzie coś się kończy a coś zaczyna  , dzięki za danie szansy i pozdrawiam następujące osoby  oraz dziękuje za wspólne chwilę i miłą atmosferę z opiekunami i pozdrawiam ich niech się opiekują i wreszcie coś zmienią :@Ktoś@vabastian oraz moich kumpli z administracji opiekujcie się dobrze serwerem. NO TO TRZYMAJCIE SIĘ NIE BĘDĘ ZAJMOWAŁ KOMUŚ MIEJSCA :* :3

@PIOTR_xD@StyX @Nemo. Kaneke.  @Kirito. @Meduza @qrnt @OL*binek@Rumunejszyn @Dr.Wiadro @CYGAN xD

Właśnie zapomniałem o najważniejszej Werci również pozdrawiam cię bardzo i buziaki :* :3

Edytowane przez TORAMARU
  • Like 2
  • Dziękuję 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żal mi cie @TORAMARU. Gadaliśmy razem, więc wiem skąd ten brak chęci. Szkoda tylko, że tak musiało się skończyć. Często się śmialiśmy, żartowaliśmy, wkurzaliśmy, było fajnie. Mam nadzieje, że rezygnując z JB, nie rezygnujesz z naszym kontaktem, dawno sie na TS nie widzieliśmy. Mieliśmy pykać w the foresta. Pamiętaj na Ts zawsze znajdziesz mnie pod tym nickiem. Powodzenia mordeczko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja rezygnacja została przyjęta.

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności