Skocz do zawartości

Temat informacyjny - Regulamin kącika


Shino

Rekomendowane odpowiedzi

Nareszcie mamy swój kącik administracji! Nie będę usuwał konwersacji, bo to bezsensu, zrobimy z niej taką formę pogadanki, a wszystkie konkrety będą się przedstawiać tutaj. 

Czego od was tutaj oczekuję? Otóż: 

Nie chcę tu widzieć żadnych:

-Kłótni

-Bezsensownego spamu

-Rozmów na luzie, nie dotyczących serwera i samej administracji. 

-Tworzenia tutaj tematów bez przedstawienia problemu popartego dowodami i argumentami, zanim tutaj coś napiszecie zastanówcie się 3 razy

-Skarg na administrację i graczy

Co będzie się tutaj znajdować? Otóż: 

-Różne spisy danych takich jak spis GT, kontaktu do admina.

-Poradniki dla nowych strażników i adminów

-Tematy dot. problemów serwera, które chcę konsultować TYLKO z wami

-Ankiety z pytaniem do was

Co nie jest tolerowane w ogóle? 

-Wynoszenie informacji i danych z kącika, jak tylko się o tym dowiem, że to co dzieje się tutaj będzie wynoszone na światło dzienne będę karał degradacją. Jakbym chciał, by ktoś z zewnątrz wiedział co tu się dzieje to bym go tu dodał. Od tej reguły nie ma wyjątków.

-Wszystko wspomniane w punkcie "Nie chcę tu widzieć..." będzie karane ostrzeżeniami + to co się dzieje na serwerze i w samym dziale JB. Wszystko będzie spisywane w jednym miejscu, tutaj, w temacie z ostrzeżeniami - nie będzie taryfy ulgowej tym razem.

I tylko dodam na koniec - mój prywatny FB nie jest po to, żebyście mi spamowali o sprawach serwera. Jak już kogoś z was mam w znajomych to uszanujcie tam moją prywatność, dziękuję.

ZASTRZEGAM SOBIE I INNYM OPIEKUNOM PRAWO DO EDYCJI PUNKTÓW ZAMIESZCZONYCH TUTAJ. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności