Skocz do zawartości

Skarga na Arashi ♥ Akina ♥--- Ang9lek---SKLEJ TAM :c


gaffe

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick:

gaffe

2. Kto zawinił? (admin/gracz):

Arashi ♥ Akina ♥--- Ang9lek---SKLEJ TAM :c

3. Nick oskarżonego:

Arashi ♥ Akina ♥ ---Ang9lek---SKLEJ TAM :c

4. Steam_ID

STEAM_1:0:158201337      STEAM_1:1:127815589       STEAM_1:0:172797759

5. Data i godzina zdarzenia:

ok. 16 do 17.30

6. Mapa:

nie ma znaczenia ta sytuacja nie odbyla sie na tej serwerowni 

7. Opis sytuacji:

Zorganizowana grupa przestępcza zaczęła reklame "swojego" jb/serwerowni. Jeżeli bedziecie sie Panowe wypierac to dowody/demka/swiadkowie są. Pernamentnie zbanowany zostal SKLEJ TAM :c a Admin który go zbanował to Ruszowy jeżeli bedzie taka potrzeba to i on wypowie sie na ten temat. Licze, że poniosa konsekwencje z tego a bynajmnije administrator Arashi ♥ Akina ♥ który dostanie degrada a reszta otrzyma porzadne bany :D

8. Dowody (demo/screeny/świadkowie):

.

9. Wynik/numer rundy/czas:

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopie nie wiem po co piszesz skarge jak to jest na innej serverowni tutaj nic nie zrobilsimy takze prosz wyjdz co robimy jak nie gramy tutaj to nie ich sprawa tylko nasza

nie wiem po co ta skarga a po za tym nawet zle napisales Skarge...

A po pierwsze wasi wlasciciele to zaczeli takze tylko robilismy to samo :) 

nara

 

Edit 1 : A i chcialbym dodac ze ci Wlasciciele waszego forum Wachu. drugi nick zapomnialem i wy zaczeliscie to wszystko 

Edytowane przez Ang9lek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku to co jest żałosne, a co nie zostaw osobom mądrzejszym. 

Jakiś dokładniejszy opis sytuacji. Co konkretnie robili? Gdzie robili? Z twojej skargi doczytuje się tylko tego, że reklamowali JB i dostali bana. 

 

Co z tego, że oni reklamowali. Administracja powinna zachować poziom wyższy niż Seba spod biedronki. Co do samych graczy raczej kary nie powinni dostać, ale członek administracji nie powinien dawać takiego złego przykładu.

 

Chciałbym zobaczyć jakiekolwiek dowody, bo bez tego ta skarga może się już skończyć nawet w tym momencie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze panowie @TomeK. @Ang9lek to jest Sieć serwerów nie serwerownia. Po drugie w sposób jaki się oskarżeni się zachowali jest idiotyczny a szczególnie guard. Z tego co mi się przypomina pewna osoba powiedziała kiedyś takie zdanie: "Ta Sieć serwerów nie musi się zniżać do takiego poziomu żeby reklamować sieć na innych serwerach" zdanie chyba niepoprawne ale sens zostaje zachowany. Tak więc po co robicie? pokazujecie tą sieć z złej strony, a chyba właściciel by takiego zachowania nie chciał widzieć. Tyle mam do powiedzenia, a i tak pewnie za tą wypowiedź zostanę wyśmiany, ale mam to gdzieś. :)

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał Lift, jeśli rzeczywiście taka sytuacja miała miejsce, to powinniście zostać ukarani. Jesteśmy na tyle dobrze rozwiniętą siecią, że nie potrzebujemy jej reklamować w taki sposób...

@gaffe podaj proszę demko z mapy kiedy zdarzyła się ta sytuacja

 

 

 

 

22 minuty temu, SKLEJ TAM napisał:

hahahhaha nie ma to jak składać skarge za cos co robiliście

To bądźcie mądrzejsi i nie róbcie tego samego...

Edytowane przez eqk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kasia! Chodzi prawdopodobnie o to, co robili również na DR. Około 5 osób wbiło i zaczęło uzywać binda zapraszającego na JB CS:GO CSC. Wygląda na to, że reklamowali w taki sposób serwer na innej sieci i innych serwerach.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zacznijmy od tego wbijam na serwer po 5 minutach mojego wejścia wchodzi 8 osób z nickami "JEB*Ć CS-CLASSIC" potem zaczęli spamować na czacie obraźliwe słowa o naszej serwerowni nie ogarniałem co się dzieje poprosiłem @SerwuSik o pomoc. Ja nie jestem w to zamieszany robiłem tylko to co do mnie należało mutowałem i gagi dawałem a skąd oni się wzięli na naszej sieci nie mam pojęcia. 

PS: Po 30min wbiłem sobie na ten cały ich serwer i wyjaśnić tą sytuacje a oni mnie zaczęli tam wyzywać więc napisałem co o nich myślę ale nie reklamowałem sieci cs-classic demko jest wiec możecie sobie zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

To jakiś żart?

Przychodzi banda dzieci od Was (to nie pierwsza taka sytuacja), reklamując swój jakże zacny serwer (unikalność rodem z darmowych pluginów dostępnych na AM i nie tylko) i teraz ma problem oto, że ktoś się odwdzięczył?

Dawno temu już mówiłem, że ludzie na tej sieci posiadający wyższe rangi (mówię tutaj o adminach serwerów) nie mają godności i potrafią się upodlić za drobne, ale tutaj to totalna porażka z Waszej strony - robić coś i mieć problem o odwet.

Osoby które tam wbiły nie lepsze, wbijacie na serwer, stukacie im statystyki, po co? Dobry serwer utrzyma się sam, chyba że mówimy o serwerach dla dzieci, no to w tym akurat są mistrzami (wystarczy spojrzeć na ich średnią wieku).

Przekażę opiekunowi by zajął się osobami, które tam wbiły, bo nie życzę sobie by osoby, które pełnią takie funkcje na mojej sieci, zniżały się do poziomu 15 latków, których można tam spotkać.

Co do adminów lub graczy, jeżeli ktoś będzie kopiował zachowanie takich osób, to dla mnie może od razu odchodzić z sieci, nie trawię takiego "nastoletniego" cwaniactwa i nie życzę sobie by takie sytuacje miały miejsce na mojej sieci.

 

Napiszę na zaś, nie życzę sobie by ktoś od Was przychodził do mnie z płaczem czy to na steam czy na forum, bo wiem że sami jesteście sobie winni.

Sprawa załatwiona. Gdyby to był pierwszy raz, mógłbym podejść do tego neutralnie, ale Wasza sieć ma tak zszarganą reputację, lataniem po innych serwerach i reklamowaniem tego syfu, że nie tylko ja bym tutaj coś nasmarował na Was. Nie wiem czy namawia do tego ktoś wyżej postawiony czy robią to sami admini/gracze, ale jeżeli to drugie, to widocznie ktoś musi coś z tym zrobić, bo to nie pierwszy raz.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności