Skocz do zawartości

[COD 350] Rekrutacja na opiekuna


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Witam,

Szukam osoby, która zna się na COD'ach i gra dość dużo na naszym serwerze. -> Nie interesują mnie osoby które nie będą grać na serwerze minimum 2 godzin dziennie.

Zastrzegam sobie prawo do zabrania opiekuna wybranej osobie nawet po paru dniach jej kadencji.

Imię:
Nick:
Wiek:
Ile czasu dziennie możesz poświęcić na serwer:
Staż na serwerze:
STEAM:
Znajomość amx (1-10):
Znajomość FTP(wgrywanie map , pluginów [1-10]):
Czy miałeś H@ lub J@ na innej sieci? (podaj nazwy, bez linków):
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:
Dlaczego akurat Ty:

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- przypiął/eła ten temat

Imię: Jakub
Nick: (Forum) Mercus** (serwer) TGM
Wiek: 18
Ile czasu dziennie możesz poświęcić na serwer: Na serwerze, starałbym się tak jak sugerowałem w podaniu a nawet dłużej, co do forum tudzież plików, pozwolę sobie użyć słowa "kiedy zajdzie taka potrzeba".
Staż na serwerze: Dosłownie dziś na niego przyszedłem, i myślę, że zagoszczę tu przez długi okres.
STEAM: http://steamcommunity.com/profiles/76561198120687701/
Znajomość amx (1-10): (dla admina) 9 (ogólnie) 7
Znajomość FTP(wgrywanie map , pluginów [1-10]): Słabe 2, teoria to nie to samo co praktyka.
Czy miałeś H@ lub J@ na innej sieci? (podaj nazwy, bez linków): Nie
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: Wielokrotny admin.
Dlaczego akurat Ty: Przyszedłem na serwer z zamiarem pomocy, bo widzę co się dzieje, 3 osoby grające w administracji - słaby wynik a serwerem się trzeba zająć. Jako iż jestem tutaj "GRAJĄCYM" adminem poznałem trochę serwer i myślę, że dałbym radę. Może i znajomość jest słaba, ale zawsze musi być ten 1 raz kiedy trzeba się nauczyć w praktyce, bo bez tego to w zasadzie można sobie wmawiać, że coś się umie a tak nie jest. Jeżeli został bym wybrany, a nie był bym w stanie opiekować się serwerem zrzekł bym się rangi.

Moje GT > https://www.gametracker.com/player/TGM/193.33.176.64:27015/

Edytowane przez Mercus**
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Michał
Nick: Black14
Wiek: 21
Ile czasu dziennie możesz poświęcić na serwer: 2/3h na luzie, nawet więcej ale to już będzie zależało od ilości wolnego czasu. Natomiast na forum mogę zaglądać co chwilkę w ciągu dnia.
Staż na serwerze: ok. półtora miesiąca  z przerwą.
STEAM: http://steamcommunity.com/profiles/76561198033011069/
Znajomość amx (1-10): Myślę, że 9
Znajomość FTP(wgrywanie map , pluginów [1-10]): 9
Czy miałeś H@ lub J@ na innej sieci? (podaj nazwy, bez linków): Tak, nawet tutaj byłem opiekunem.
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: Tak, nie jedną.
Dlaczego akurat Ty: Mam doświadczenie jako Opiekun, byłem Zastępcą opiekuna starego dobrego ZombieExpModa. Serwer jest do dość dobry i widzę w nim przyszłość lecz trzeba się nim odpowiednio zająć. Wiem, że ostatnio nie grywałem, ale widzę mobilizację wrócenia na serwer i stanie się to jeszcze w dniu dzisiejszym. Wcześniej jak grałem to można powiedzieć, że siedziałem cały dzień na serwerze z małymi przerwami (wiadomo nie zawsze).

  • Like 2
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Oliwier
Nick: Black-Hunter
Wiek: 16 lat
Ile czasu dziennie możesz poświęcić na serwer: min. 2 godziny
Staż na serwerze: Na tym serwerze gram od niedawna tzn. Parę miesięcy lecz doświadczenie na codach mam.
STEAM: Brak tzn. Nie opłacony.
Znajomość amx (1-10): min.7,5
Znajomość FTP(wgrywanie map , pluginów [1-10]): 2.5/10
Czy miałeś H@ lub J@ na innej sieci? (podaj nazwy, bez linków): Nie miałem.
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: Byłem wiele razy Adminem.
Dlaczego akurat Ty: Mam doświadczenie na Codach oraz mam dużo pomysłów których jeszcze nikt nie zaprezentował (przynajmniej na tej sieci). Mimo iż nie jestem najstarszy to raczej można dać mi szansę ;)

Edytowane przez Black-Hunter
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Dawid.
Nick: Nemo.
Wiek: 15.
Ile czasu dziennie możesz poświęcić na serwer: Dziennie- jak każdy normalny człowiek od 2 do maksymalnie 5 godzin bo też mam swoje życie.
Staż na serwerze: Grywam sobie ostatnio, ale ogólnie z serwerami z tej sieci już od 2015 siedzę.
STEAM: http://steamcommunity.com/id/ 

 

 /
Znajomość amx (1-10): 7
Znajomość FTP(wgrywanie map , pluginów [1-10]): Nie jest problemem wgrywać pluginy lub naprawiać zepsute/ poza tym co miesiąc nowe rsy- łatwo. Myślę też 7/10.
Czy miałeś H@ lub J@ na innej sieci? (podaj nazwy, bez linków): Tak- miałem styczność z FTP raz i było to naprawdę łatwe.
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: JB v1(2015r.), JB v2(2016r.), FFA(2017). Obecnie nie pełnię ważnych funkcji, ponieważ skupiłem się przez wakacje na innych czynnościach i teraz powracam na serwery cs 1.6 :) 
Dlaczego akurat Ty: Zaczynając od tego, że potrzebujecie na to stanowisko wzmocnienia, ja myślę, że mógłbym się przydać na to stanowisko- dlatego, ponieważ potrafię ogarnąć FTP i cały serwer i nie jest to dla mnie problem :D 

Fakt, mam 15 lat, ale z csem mam więcej doświadczenia niż nie jeden. Gram w tą grę odkąd skończyłem 8 lat, a adminować zacząłem już od 12 roku życia, ponieważ podobno wtedy ogarniałem, dawali mi szansę i raczej się nie zwiedli, ponieważ nie było na mnie żadnych skarg, a ja sam nie byłem aż tak źle odbierany na tej sieci :bm: 

Koledzy u góry również mają wielkie szansę i życzę im jak najlepiej. Powodzenia!

Ja sam pozdrawiam wszystkich czytających to podanie i miłego rozpatrywania podania! :D 

Edytowane przez Nemo. Kaneke.
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Dnia 27.08.2017 o 22:10, Mercus** napisał:

Imię: Jakub
Nick: (Forum) Mercus** (serwer) TGM
Wiek: 18
Ile czasu dziennie możesz poświęcić na serwer: Na serwerze, starałbym się tak jak sugerowałem w podaniu a nawet dłużej, co do forum tudzież plików, pozwolę sobie użyć słowa "kiedy zajdzie taka potrzeba".
Staż na serwerze: Dosłownie dziś na niego przyszedłem, i myślę, że zagoszczę tu przez długi okres.
STEAM: http://steamcommunity.com/profiles/76561198120687701/
Znajomość amx (1-10): (dla admina) 9 (ogólnie) 7
Znajomość FTP(wgrywanie map , pluginów [1-10]): Słabe 2, teoria to nie to samo co praktyka.
Czy miałeś H@ lub J@ na innej sieci? (podaj nazwy, bez linków): Nie
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: Wielokrotny admin.
Dlaczego akurat Ty: Przyszedłem na serwer z zamiarem pomocy, bo widzę co się dzieje, 3 osoby grające w administracji - słaby wynik a serwerem się trzeba zająć. Jako iż jestem tutaj "GRAJĄCYM" adminem poznałem trochę serwer i myślę, że dałbym radę. Może i znajomość jest słaba, ale zawsze musi być ten 1 raz kiedy trzeba się nauczyć w praktyce, bo bez tego to w zasadzie można sobie wmawiać, że coś się umie a tak nie jest. Jeżeli został bym wybrany, a nie był bym w stanie opiekować się serwerem zrzekł bym się rangi.

Moje GT > https://www.gametracker.com/player/TGM/193.33.176.64:27015/

Przyjęty.

 

Szukam jeszcze zastępcy.

  • Like 4
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Grzegorz
Nick: Grzegorz
Wiek: 18
Ile czasu dziennie możesz poświęcić na serwer: 1-2h to zależy też od szkoły bo różnie to bywa.
Staż na serwerze: 2-3 dni spodobał mi się cod a szczególnie gdy już był tu jeden i miałem tam admina.
STEAM: Nie mam, ale w przyszłym czasie zamierzam kupić.
Znajomość amx (1-10): 8
Znajomość FTP(wgrywanie map , pluginów [1-10]): 6 miałem kiedyś własny serwer dd2 z kolegą ale jakoś się to rozeszło
Czy miałeś H@ lub J@ na innej sieci? (podaj nazwy, bez linków): Miałem Zastępce opiekuna z kolegą, ale to był serwer tylko na jakiś czas.
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: Pełnię. Miałem admina na Codzie, Jb, Dh , Zm.
Dlaczego akurat Ty: Chciałbym pomóc trochę serwer w ład wprowadzić, pomóc @Mercus**  bo wiem ze sobie rady nie da :D a tak na poważnie to chciałbym poogarniać serwer trochę jak i graczy którzy łamią regulamin, po odświeżać serwer i pełnić daną funkcję nad serwerem. Myślę że ogarnoł bym to jakoś.

  • Like 7
  • Dziękuję 1
  • Zmieszany 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • vaaS zablokował(a) ten temat
  • -_- odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności