Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga xKardzio


vaaS

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na TS3: Mercus**

 

Godzina + data zdarzenia: 10:45 dzisiejszego dnia.

 

Nick admina lub gracza na którego chcesz złożyć skargę: xKardzio

 

Opis sytuacji: Dostałem bana, za? I czemu perm? I na jakiej podstawie perm?

 

Dowody:

59a67bd6e4d5e_Beztytuu.png.a5a61c17d01b10909fc3b2c19acb9bdd.png

40 minut temu, dieta napisał:

Pynia mi może pałkę possać" albo mówienie, że jak będziesz chciał to wykupisz ten serwer i dasz perma pewnym osobom podczas mojej nieobecności. 

No, to pięknie, szkoda, że ja czegoś takiego nie mówiłem, bynajmniej tego ostatniego XD ewentualnie jest wiele darmowych hostingów, ale czekaj.. po co mi serwer ts3?

Aha no i dodam tu coś od siebie, zmówić się w kilku na zasadzie "dojedziemy" zazwyczaj jest odwet no i się zaczyna "ja napiszę wy potwierdzicie" haha, na tej sieci od dawna panuje taka religia, no ale cóż, szkoda, że administracja wyłapuje jednostki (często niewinne) lub tych co "szkalują" wyższe szczeble, oczywiście ja użytkownika @dieta mam gdzieś i to co ona sobie tam gada, bo takich ludzi odsuwam od siebie, zamiast bawić się w to co tu się dzieje to wziąć się za tych co naprawdę zasługują na karę. Gdyby nie dziecinne zachowania tzn "A nawyzywam go bo mikro to chu* tam dowodów nie ma to luz on mi odpisze to go udupię" < Pozdrawiam pewnego użytkownika. Kolesiostwo w zasadzie może zniszczeć każdego jak powiedział pewien osobnik, zgrywanie dobrego kolegi i opier*alanie dupy za plecami - choroba dzisiejszych czasów a tego tolerował nie będę. To co tu opisałem to w zasadzie nic, bo takie zachowanie było jest i będzie, tego się nie wytępi.

Edytowane przez Mercus**
  • Like 3
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban został nadany na moje polecenie. Nie miałam możliwości wczoraj wejść na ts'a żeby dać go osobiście (a nie ukrywam, że chciałabym). Wyjaśnienie oczywiście złożę Karolowi, a Tobie tylko gratuluję odwagi za teksty typu: " Pynia mi może pałkę possać" albo mówienie, że jak będziesz chciał to wykupisz ten serwer i dasz perma pewnym osobom podczas mojej nieobecności. 

Bławo, bławo :)

 

 

#edit 

I w ogóle jeszcze tak ode mnie: jeżeli ktoś nie życzy sobie Ciebie na kanale, wyrzuca Cię z niego i specjalnie ustawia na nim hasło żebyś Ty nie mógł wbić to NIE MASZ PRAWA nadużywać S.Vipa i łamać zasad, które  przyporządkowane są właśnie tej randze.

Reszty nie skomentuję, zostawiam to Karolowi. 

Pozdrawiam :)

Edytowane przez dieta
  • Like 8
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja może naprostuje, ponieważ byłem świadkiem:

Spokojnie graliśmy sobie ze znajomymi w gry, aż wpadł na nasz kanał Mercus**. Zaczął mnie wyzywać na wstępie, przeszkadzać nam w grze, po czym grzecznie go wyprosiłem, jednak on nie zareagował, więc postanowiłem go wykopać z naszego kanału, następnie założyć hasło, co było nadaremno, ponieważ posiadał S. Vipa. Dzięki czemu nadal wchodził na nasz kanał, zaczął puszczać muzykę, drzeć się, potem zaczął jakichś kolegów przerzócać, którzy też zaczęli coś odwalać..., nadal go wywalałem, aż mi się to znudziło, to zagroziłem mu skargą... Po czym odrzekł do mnie, że moge sobie pisać skargę, jak mi zabiorą tego jeba***o S. VIpa to zgłoszę się do Karola i sobie kupie nowego, w ogóle jakbym k***a chciał to bym tego całego TSa wykupił i dał ci perma typie, a do tego dodał słowa "A ta cała Pynia może mi co najwyżej wylizać".

Tak właśnie po krótce wyglądało to całe zdarzenie.

 

@EDIT

Tak powiedziałem, żebyś wy*******ał, ponieważ nam przeszkadzałeś typie, ja wjazdy na rodziców, ja już nie mam 13 lat typie, jedyne co Ci powiedziałem to żebyś sobie mózg kupił-,-? A co do wyzwisk, to kto zaczął? Po co w ogóle wchodziłeś bez pozwolenia na mój kanał?

A co do zasłaniania się "Pynią" ja jedynie powiedziałem, że przekaże jej co o niej powiedziałeś ziomuś i nie zmieniaj wersji.

To tyle ode mnie

Edytowane przez Machwes
Dopowiedzenie.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Machwes napisał:

To ja może naprostuje, ponieważ byłem świadkiem:

Spokojnie graliśmy sobie ze znajomymi w gry, aż wpadł na nasz kanał Mercus**. Zaczął mnie wyzywać na wstępie, przeszkadzać nam w grze, po czym grzecznie go wyprosiłem, jednak on nie zareagował, więc postanowiłem go wykopać z naszego kanału, następnie założyć hasło, co było nadaremno, ponieważ posiadał S. Vipa. Dzięki czemu nadal wchodził na nasz kanał, zaczął puszczać muzykę, drzeć się, potem zaczął jakichś kolegów przerzócać, którzy też zaczęli coś odwalać..., nadal go wywalałem, aż mi się to znudziło, to zagroziłem mu skargą... Po czym odrzekł do mnie, że moge sobie pisać skargę, jak mi zabiorą tego jeba***o S. VIpa to zgłoszę się do Karola i sobie kupie nowego, w ogóle jakbym k***a chciał to bym tego całego TSa wykupił i dał ci perma typie, a do tego dodał słowa "A ta cała Pynia może mi co najwyżej wylizać".

Tak właśnie po krótce wyglądało to całe zdarzenie.

Tak właśnie wygląda twoja wersja, a to, że na starcie nie powiedziałeś "Wypier*alaj kur*o je*na bo powiem pyni i Cię zbanuje" + liczne wyzywiska, wjazdy na rodziców to już nie mogłeś napisać? To, że przerzuciłem "Yato" (@PelleK) to akurat prawda, chciał posłuchać kabaretu i lecących obelg w moją stronę, więc w tej sprawie też może być świadkiem. "Mam kolegę admina to jestem nietykalny" zajebista taktyka.

To samo 

23 minuty temu, OptimusPrim napisał:

Ja także potwierdzam sytuacje. Sorry Mercus** ale czasem za bardzo wnerwiasz ludzi. Do tego bezpodstawne kickowanie Mausa z kanału.

Nie wypowiadaj się za kogoś, i tutaj mamy genialny przypadek "kolesiostwa" jak napisałem @up, więc też możesz się domyślać o kim napisałem.

Jeżeli mają być karani to wszyscy winni, bo wasza 2 się kwalifikuje na odstrzał.

Powtórzę drugi raz, nie jestem osobą która daje sobie jechać jak szmacie, tym bardziej w internecie. Więc jak macie czelność obrażać, to se obrażajcie, bo mi to wisi jak nie słyszę, ale jak to jest w mojej obecności i jeszcze "GROZI" mi, że napiszę skargę, gdzie dosłownie 30s temu zjebał mnie na wstępie? Na pewno nie będę siedział cicho, zacznę odpowiadać atakiem na atak. Szkoda, że przy innych nie jesteś już taki cwany, tylko przy kolegach.

Edytowane przez Mercus**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Na forum korzystamy z opcji edytuj.

Co do skargi, sprawdze pod wieczór bo wychodzę na miasto i będę około 22.

  • Like 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- zablokował(a) ten temat
  • Właściciel
3 godziny temu, Mercus** napisał:

Tak właśnie wygląda twoja wersja, a to, że na starcie nie powiedziałeś "Wypier*alaj kur*o je*na bo powiem pyni i Cię zbanuje" + liczne wyzywiska, wjazdy na rodziców to już nie mogłeś napisać? To, że przerzuciłem "Yato" (@PelleK) to akurat prawda, chciał posłuchać kabaretu i lecących obelg w moją stronę, więc w tej sprawie też może być świadkiem. "Mam kolegę admina to jestem nietykalny" zajebista taktyka.

Nie wiem czy ja jestem jakis dziwny czy jak, ale z tego wynika, ze napisze do Pyni, czyli zgłosi jej to ze nadużywasz svip i tak tez wynika z tego co sam piszesz.

Patrząc na cala skargę widzę coś takiego:

Wbijasz sobie na kanał w strefie danych graczy (nie powinines tego robić, chyba że jestes członkiem lub zostałeś zaproszony, bo po to te strefy zostały stworzone). Oni Cię nie chcą na tym kanale i reagują złością, bo wbiłeś tam bez pozwolenia. Dochodzi do kłótni w której następuje wymIana ostrych słów po obu stronach (potwierdzasz poniekąd tylko to ze nie powiedziałeś ze dasz każdemu perma jak wykupisz ts - tego ts nikt nie byłby w stanie wykupić). - Nie biorę pod uwagę tej wymiany zdań, bo skoro była po obu stronach to możemy to na TEN MOMENT pominąć. - Następnie zostajesz wyrzucony, a sam kanał zablokowany. Łamiesz wiec ponownie regulamin i wykorzystujesz uprawnienia svip, przez co pokazujesz tylko to, że masz władze posiadając go, psując przy okazji atmosferę panująca w danej strefie (ludzie potem będą myśleć, że coś takiego jest normalne). To od razu wykreśla Cię z posiadania svip i powoduje, iż nie nadam Ci go nawet za kolejną oplata. Wykorzystujesz swoją rangę do tego by przenieść inne osobe, po to by mogła tam być z Tobą i słuchać jak tamte osoby się bulerwsuja. W skrócie, robisz im bajzel na kanale na różne sposoby.

Zakładając, że tak xie zachowales jak tutaj przedstawiłem, można śmiało powiedzieć, że jego tekst ze zgłoszeniem Cię Pyni niekoniecznie był groźba w stylu "Mam znajomości", bo miał prawo tsk powiedzieć, sugerując Ci, że przegiąles. Tak więc gdzie on Ci tutaj groził? Powiedział, że zgłosi Cię za to czego nie zrobiłeś czy miał jednak ku temu powód? Z samego tematu wynika, że ten powód miał więc nie wezmę tego jako groźby bo każdy dobrze wie, że za strefe odpowiada właściciel strefy, który następnie kieruje sprawę do mnie.

Tak więc nie widzę tutaj żadnego problemu. Kwestia nadużywania svip tez została wyjaśniona wcześniej.

 

Teraz popatrzmy jakby to wyglądało gdyby nie Twój tekst o kolesiostwie i tym ze on groził Pynia (inna sytuacja, inni ludzie)

Mamy użytkownika z SVIP, który postanawia sobie zrobić jaja i wbija na stefe, która należy do kogoś, a więc nie jest miejscem publicznym. Na tej strefie doprowadza on przesiadujacych do złości, bo utrudnia on im korzystanie z serwera. Oni jako winnego obarczają root, bo to on odpowiada za Was i przekazują sprawę właścicielowi strefy. Ten ma prawo być oburzony i może nawet zdecydować się zmienić TS na inny, ponieważ nie chce siedzieć tutaj ze względu na to, że moze dochodzić do takich nadużyć częściej.

Jak to się odbija na serwerze? Traci na tym, a więc osoba, która tak robi, działa na niekorzyść serwera i w tym momencie nie interesują mnie Wasze prywatne problemy (pisałem / mówiłem ze od teraz trzeba się pozbywać osób które działają na niekorzyść serwera). Działałeś na niekorzyść serwera i na dodatek samą skarga chcesz pokazać kolesiostwo, które według tego co sam piszesz nie istnieje, bo wszystko odbyło się zgodnie z zasadami. Nie zagrożono Ci bezpodstawnie, choć nie nazwałbym tego nawet groźbą. Nadużyłeś uprawnień rangi i na dodatek masz problem oto, że osoba chciała to zgłosić właścicielowi strefy.

Nie bardzo rozumiem sens tej skargi, bo jedyne o co mozesx mieć problem to oto, że zostałeś zwyzwany, ale tak jak oni nie mają dowodów na to jak Ty mówiłeś o tym kupieniu ts i zbanowaniu wszystkich, tak Ty nie masz dowodów na te wyzwiska z ich strony (na dodatek w ich strefie prywatnej).

Zgodnie z tym co pisałem i mówiłem, odkąd serwer ts przestał byc własnością sieci (nie jest utrzymywany z pieniędzy sieci), zacząłem realizować jeden główny cel, pozbycia się osób, które działają na jego niekorzyść. Informacje o tym dostali tez admini i Pynia, a sama sprawa była dość prosta, jeżeli jakis użytkownik swoim zachowaniem wzbudza kontrowersje i powoduje, iż użytkownicy mają o niego problem, a on sam pokazuje to w taki sposob, że łamie regulamin, mają prawo go zbanowac permanentnie i jeśli ta osoba się z tym nie zgadza, może napisać skarge, stąd punkt w regulaminie który mówi:

Decyzja właściciela (Root) jest niepodważalna, nie ma od niej odwołania

Tak więc zachowanie admina było zgodne z tym co zostało przeze mnie rozporządzone i tak jak w przypadku tej skargi 

Tak tutaj musze się zgodzić z tym byś otrzymał tego bana.

Jest to działanie na niekorzyść serwera I uważam że ban nie był bezpodstawny, a wiec sama skarga nie może zostać przyjęta, bo Kardzio tutaj nie zawinił, a skarga tyczy się jego bana.

Jeżeli chodzi o ts to nauczyliście mnie jednego, trzeba najpierw wejść do gry w którą gracie.

Specjalnie kazałem Pyni przekazać by osoby biorące udział wypowiedziały się, bo wiedziałem, że im odpowiesz = nikt z Was nie jest bez winy.

Powiedziałeś, że panuje kolesiostwo, tak więc specjalnie nie wziąłem pod uwagę tego co pisali odnośnie banowane i przejmowania ts i zająłem się tylko sprawa samego zachowania w tej sytuacji (po obu stronach brzmi tak samo - nadużycie). Zarzuciłeś im coś, co sam potem zrobiłeś, a więc tego co oni mówili (według ciebie) tez nie musiałem brać pod uwagę. Tak więc nie ma żadnego dowodu na złe zachowania Kardzia, a to jego tyczy się skarga, wiec tak też ja rozpatrzyłem.

 

 

 

Na koniec polecam zapoznać się z tym tematem

Każda osoba ktora ma jakieś "ale" lub uważa, że kłamie, ma tutaj dowód na to, iż zobowiązałem się banować osoby permanentnie w przypadku gdy działaja one na niekorzyść sieci. Użytych słów powinno się trzymać, nie zamierzam wychodzić na tego co tylko potrafi gadać, a nie potrafi zrobić. Z jakiegoś powodu jestem właścicielem tej sieci i tego serwera.

 

Temat uważam za zamknięty, niech to da paru osobom do zrozumienia, że nie są Bóg wie kim na tej sieci.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności