Skocz do zawartości

Wycofuje!


Tim0rE

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm... tak więc jak widać odchodzę, głównie przez to że nie będę miał w ogóle czasu grać( Szkoła do 16 codziennie + siłownia oraz nauka i obowiązki domowe) raczej i tak płakać nikt nie będzie xD. Powodzenia w dalszym rozwoju tej sieci serwerów :)

@KonWoy Przepraszam że napisałem te podanie pobyłem tylko niecałe 4dni i odchodzę ale nie mam zamiaru zajmować komuś miejsca, sorki.

@I3orix dzięki za chwile spędzone na ts oraz granie ;P

@Wercia. dzięki za wszystko :)  jednak muszę się przypieprzyć że mnie porównujesz do kardzia co wtedy napisałem post w konkursie... Po prostu denerwowało to "nabijanie postów"

 Dziękuje wszystkim panom z Jb za wspólną grę która była dla mnie przyjemna. I niektórym z dust2, arenek 1vs1.

@Kasia! jakby co specjalnie nie pisałem rezygnacji żeby sobie dodatkowego postu nie robić, tak więc możesz mi rangę na forum zabrać.

Cóż po paru zastanowieniach doszedłem do wniosku że jednak nie odchodzę, a będę mniej aktywny. Przepraszam za te "pożegnanie" ale postąpiłem zbyt pochopnie. Mam jakaś nadzieję że nikt teraz na mnie nie będzie patrzył jak na idiote z tym pożegnaniem, ale postępuje jak zwykle za szybko no i dochodzi do takich sytuacji xD.

 

Edytowane przez Lift12
  • Like 3
  • Zmieszany 1
  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szkoda mordo będzie mi ciebie brakować, ale no cóż rozumiem szkoła...

Jakbyś chciał pogadać zawsze możesz napisać na steam czy coś.

Także trzymaj się, powodzenia!

Edytowane przez I3orix
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności