Skocz do zawartości

Skarga


Jeremaya Gattwold

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Jeremaya vi Rey
Data zdarzenia : Nieistotne
Osoba/y na którą chcesz złożyć skargę: Graficy na forum. (gdyż nie dostałem odpowiedzi kto dokładnie przyczynił się tej tragedii)
Opis Sytuacji : Otóż utworzyłem galerie, gdzie wstawiłem obrazek, który samodzielnie narysowałem. Praca nad nim zajęła mi dobre kilka chwil. Obrazkiem chciałem się pochwalić. No i utworzyłem galerie. Dzisiaj chciałem wstawić prace kolejne, a tu parze mojej galerii nie ma. Została ona przeniesiona do działu pogaduchy. Mogę się spytać dlaczego? Jeżeli zostało to wykonane z powodu braku aktywności to przecież takie tematy są zamykane. Jeżeli chodzi o ilość treści, to był już inny temat z jedną pracą, który nie został wyrzucony. 

 

Jeżeli nie mam talentu do rysowania to nie mogę umieszczać swoich prac na forum?  Myślałem, że do działu "WASZE PRACE" można "Zrobiłeś/aś jakąś prace graficzną? Pochwal się nią:D". Może i rysunek w PAINT, ale jest pracą graficzną, która jest dla mnie bardzo ważna. Ten akt pogardy bardzo krzywdzący dla moich uczuć. Jak widać nie każdy posiada takie same prawa. 
Dowód : 

 

asdasdaasda.png

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

To raczej byłem ja, więc nie ma co krzyczeć na grafików :tease:

 

Co do tematu,

Jeśli chcesz by temat został, musisz stworzyć więcej takich prac, ponieważ jedna praca to za mało.

  • Haha 1
  • Zmieszany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności