Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie › TomeK.


tsukuyomi

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: TomeK.

2. Imię: Tomek.

3. Wiek: 15.

4. Znajomość Sourcebans (1-10): 7.

5. Sprawny i działający mikrofon: Tak.

6. Składka (tak/nie): Tak.

7. Link do swojego GameMe: GameMe

8. Parę słów o sobie: Pochodzę z małej wsi położonej w Wielkopolsce. Mając 7 lat pierwszy raz zagrałem w CS'a 1.6, którego pokazał mi kuzyn i tak się moja przygoda zaczęła. Oprócz tego, że lubię gry, lubię również uprawiać sport. Uczęszczam do klubu sportowego od 10 roku życia, gdzie trenuję piłkę nożną.

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Aktualnie jest tylko 3 adminów. Tylko, a może i aż. W każdym bądź razie, kolejna para rąk do pomocy nie zaszkodzi. Na serwerze zachowuję kulturę, pomagam nowym graczom oraz jestem miły dla innych. Na serwerze poznałem bardzo dużo pozytywnych osób i przyjemnie mi się z nimi gra, ale zdarzają się również gracze, którzy wyzywają, krzyczą, skracają itd. Dlatego chciałbym takim sytuacjom zapobiedz.

10. Steam_ID: STEAM_0:1:161488285

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Jestem bardzo aktywnym graczem, a co do ilości czasu podałem go w punkcie poniżej.

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze: 2-5h. Weekend: 5-10h.

13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 2000h.

13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak, lecz w 1.6.

Edytowane przez TomeK.
  • Like 2
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak, pora się wypowiedzieć co do Ciebie

Zacznijmy od tego że piszesz do adminów cały czas (najczęściej do mnie) różne rzeczy związane z podaniem itp.

Kolejna sprawa to - gdy zmieniłem nastawienie do Twojej osoby zacząłeś po prostu spamować.

Następnie- wiek, co prawda jestem od Ciebie młodszy ale rozchodzi się to co masz w głowie. Gdy pierwszy raz zagrałeś w moim towarzystwie, to nie wydawałeś się być kulturalny i zdyscyplinowany. Być może pomyliłem się z kimś innym? Lecz wątpię.

Następna rzecz - aktywność, to chyba jedyna rzecz na plus. Grasz dużo, tu nie mogę się do niczego doczepić.

Idziemy dalej - podkreśliłem to co zauważyłem jako nieprawidłowość, zawsze gdy coś się działo ja, Esme, Aomine lub Arab byli online, nie zaszkodzi napisać że coś się jest nie tak. Również nigdy osobiście nie spotkałem Ciebie gdy tłumaczyłeś coś innemu graczowi. Co do bycia miłym, nie mnie to oceniać.

53 minuty temu, TomeK. napisał:

 

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Aktualnie jest tylko 3 adminów. Tylko, a może i aż. W każdym bądź razie, kolejna para rąk do pomocy nie zaszkodzi. Na serwerze zachowuję kulturę, pomagam nowym graczom oraz jestem miły dla innych. Na serwerze poznałem bardzo dużo pozytywnych osób i przyjemnie mi się z nimi gra, ale zdarzają się również gracze, którzy wyzywają, krzyczą, skracają itd. Dlatego chciałbym takim sytuacjom zapobiedz.

 

Słowami końcowymi, grasz na prawdę dużo lecz masz wiele wad. Pisanie podania za podaniem mija się z celem. Zmień swoje nastawienie, nie próbuj nic na siłę.

To by było na tyle z mojej strony.

Jestem na Nie

@edit vol 1. Nie widzisz że podkreśliłem słowo "osobiście?"

Edytowane przez Hepi
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kisne XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

 

na nie

prowokujesz wyzywasz niejednokrotnie dsotawales premute na jb masz 15lat a zachowujesz sie jak 10latek

 

admin ma reprezentować dobry poziom kultury na WSZTSTKICH serwerach a nie tylko na dr @RUDI\

@Araaab ile tomek mial juz szans? za kazdym razem kiedy wracal na serwer obiecywal ze sie zmienil a zawsze tak samo sie to konczylo, tak toksyczna osoba nie powinna miec dostepu na serwer, nie mowiac juz o pelnieniu jakiejkolwiek funkcji 

 

Edytowane przez eqk
  • Like 2
  • Dziękuję 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę zmianę w zachowaniu Tomka. Poprawił się i zgłaszał mi wiele rzeczy na pw i pomaga graczom.

Myślę, że mógłby otrzymać okres próbny i wtedy by się zobaczyło jak się sprawuje :) 

Pewnie taka funkcja zmieniłaby jego zachowanie w cs na stałe na dobre i nigdy by już nie wrócił do "złych" nawyków.

Moim zdaniem należy mu się szansa, a czy ją wykorzysta, to już jego sprawa ;) 

 

@eqk

1.Pożegnałeś się z siecią,

2. Nie grasz na serwerze,

To jest moje zdanie i powinieneś je uszanować będąc inteligentną osobą :)

I rozmawiamy o szansie na bycie adminem, a na to jeszcze nigdy nie dostał szansy, bo to jest jego 1 podanie. (chyba 1 podanie)

Edytowane przez Araaab
Błąd ortograficzny
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh no nie wiem można mu dać szansę

+Na dr wbijałem tam na pare minutek to byłeś aktywny i nie wyzywałeś/prowokowałeś

+/- mutacja, może nie masz piskliwego i denerwującego głosu to jest na +

+Tak jak napisał Araaab może coś się zmieni u ciebie jak dostaniesz szansę zostania administratorem.

-Jak ogarniesz jeszcze odzywki/szukanie zaczepki do będę w 100% na tak, a na chwilę obecną jestem za okresem próbnym.

  • Like 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak. Chłopak się wziął za siebie, widzę zmiany w jego postępowaniu, poprawił GameMe, więc sądzę, że warto dać mu szansę i zobaczyć jak będzie się sprawować na stanowisku administratora. W razie zmiany zachowania na gorsze, sądzę, że szybko zostanie sprowadzony na ziemię, jeśli coś by mu się zmieniło w trakcie.

Edytowane przez Esme
  • Like 3
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności