Skocz do zawartości

[DeathMatch CS:GO] Szybka rekrutacja


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Szukam adminów na serwer DeathMatch CS:GO. Proszę składać podania w szybkiej rekrutacji. Serwer bardzo potrzebuje adminów.

1. Nick:
2. Imię:
3. Wiek:
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 
5. Sprawny i działający mikrofon**:
6. Link do swojego GameMe**: 
7. Parę słów o sobie **:
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:
9. Steam_ID:
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):
12. Staż w Counter-Strike Global Offensive:
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):
** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

  • Like 3
  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- przypiął/eła ten temat

1. Nick: Lift12
2. Imię: Jakub
3. Wiek: 16
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 3-4
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak.
6. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/717975
7. Parę słów o sobie **: Witam, ja wyżej zauważyliście nazywam się Jakub i na obecną chwilę mam 16lat. W tej chwili chodzę do szkoły o profilu mundurowym gdyż chcę w przyszłości zostać zawodowym wojskowym. Moimi zainteresowaniami są między innymi: street workout, sport, militaria. Mogę jeszcze powiedzieć że bardzo lubię grać w grę Heroes V.
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Tak więc chciałbym utrzymać porządek na serwerze jakby wynikła jakaś spina. Zauważyłem że dużo osób ma w swoich nickach reklamy, a ja nie lubię jak ktoś reklamuje jakieś strony.
9. Steam_ID: 0:0:116338065
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 1godzinę dziennie.
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): zazwyczaj popołudniu, wieczorem.
12. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 1494.
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): nie posiadałem.
** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Edytowane przez Lift12
mała zmiana
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: h1roto
2. Imię: Olek
3. Wiek: 15
4. Znajomość Sourcebans (1-10):  7-8 (kiedyś z ciekawości się bawiłem tym i oglądałem poradniki jak banować/unbanować)
5. Sprawny i działający mikrofon**: Na chwile obecną mam biedronkowy za 20 zł i na razie jest dobry.
6. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/682366 (Nie mam 25h, ale staram się wchodzić na serwer codziennie.)
7. Parę słów o sobie **: Mam na imię Olek, mieszkam we Wrocławiu, moimi zainteresowaniami jest Judo, chodzę systematycznie na treningi od 7 lat do tej pory zdobyłem zielony pas (3 kyu). W wolnym czasie lubię pograć w gry FPS, Symulatory. W szkole idzie mi dobrze, jestem uczniem czwórkowym.
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Od czasu do czasu gdy wchodzę na serwer widzę graczy którzy się obrażają i prowokują,chcę utrzymać porządek na serwerze.
9. Steam_ID: STEAM_0:0:170353748
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Zależy ile mam czasu i nauki.
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): W weekendy jestem na 100% na parę godzin. W tygodniu jak się uda też wbiję.
12. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Prawie 2000h.
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak na innej serwerowni, na surfie.
** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Edytowane przez h1roto.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Dnia 22.09.2017 o 18:22, Lift12 napisał:

1. Nick: Lift12
2. Imię: Jakub
3. Wiek: 16
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 3-4
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak.
6. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/717975
7. Parę słów o sobie **: Witam, ja wyżej zauważyliście nazywam się Jakub i na obecną chwilę mam 16lat. W tej chwili chodzę do szkoły o profilu mundurowym gdyż chcę w przyszłości zostać zawodowym wojskowym. Moimi zainteresowaniami są między innymi: street workout, sport, militaria. Mogę jeszcze powiedzieć że bardzo lubię grać w grę Heroes V.
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Tak więc chciałbym utrzymać porządek na serwerze jakby wynikła jakaś spina. Zauważyłem że dużo osób ma w swoich nickach reklamy, a ja nie lubię jak ktoś reklamuje jakieś strony.
9. Steam_ID: 0:0:116338065
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 1godzinę dziennie.
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): zazwyczaj popołudniu, wieczorem.
12. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 1494.
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): nie posiadałem.
** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Zapraszam na PW

Dnia 23.09.2017 o 13:05, h1roto. napisał:

1. Nick: h1roto
2. Imię: Olek
3. Wiek: 15
4. Znajomość Sourcebans (1-10):  7-8 (kiedyś z ciekawości się bawiłem tym i oglądałem poradniki jak banować/unbanować)
5. Sprawny i działający mikrofon**: Na chwile obecną mam biedronkowy za 20 zł i na razie jest dobry.
6. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/682366 (Nie mam 25h, ale staram się wchodzić na serwer codziennie.)
7. Parę słów o sobie **: Mam na imię Olek, mieszkam we Wrocławiu, moimi zainteresowaniami jest Judo, chodzę systematycznie na treningi od 7 lat do tej pory zdobyłem zielony pas (3 kyu). W wolnym czasie lubię pograć w gry FPS, Symulatory. W szkole idzie mi dobrze, jestem uczniem czwórkowym.
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Od czasu do czasu gdy wchodzę na serwer widzę graczy którzy się obrażają i prowokują,chcę utrzymać porządek na serwerze.
9. Steam_ID: STEAM_0:0:170353748
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Zależy ile mam czasu i nauki.
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): W weekendy jestem na 100% na parę godzin. W tygodniu jak się uda też wbiję.
12. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Prawie 2000h.
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak na innej serwerowni, na surfie.
** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Zapraszam na PW

  • Like 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:PoLaR
2. Imię:Mateusz
3. Wiek:15
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 6-7 
5. Sprawny i działający mikrofon**:Tak
6. Składka (tak/nie): tak 
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/717717.
8. Parę słów o sobie **: Witam, mam na imie Mateusz. Interesuje się informatyka jak i sportem. Lubie grać w piłke  nożną jak  i ręczną (czasami w wakacje lubie zagarć w piłke plażową). Moim ulubionym piłkarzem jest Leo Messi, bardzo często chodze na mecze  piłkarskie kiedy gra nasza reprezentacja. Lubie pomagać czasami wujkowi przy składaniu komputera jak jestem u niego. 
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ponieważ często widze jak jakieś osoby puszczają bindy, wyzywają się i jak jakaś osoba  CHEATUJE (nie mam się do kogo zgłosić z tym problemem bo nie ma adminów. Więc dlatego pisze te podaie)
10. Steam_ID: STEAM_0:0:134460728

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2 h
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):od 18 - 21 w dni robocze, weekendy od 10-21
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 2200
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Tak, ale dawno  na innej sieci która sie rozpdała.

Edytowane przez Polar
błąd ortograficzny.
  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Araaab
2. Imię: Kuba
3. Wiek: 16
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 10
5. Sprawny i działający mikrofon**: TAK
6. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/667584
7. Parę słów o sobie **: Mam na imię Kuba, chodzę do klasy dwujęzycznej hiszpańskiej. Interesuję się Hiszpanią, motoryzacją, technologią, informatyką i uwielbiam grać w piłkę nożną. Większość osób myślę, że mnie zna, więc nie będę się rozpisywać. 
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Serwer potrzebuje administratorów, a ja jestem chętny do pomocy na serwerze, jak i na forum w jego dziale :). Zawsze wywiązuje się ze swoich obowiązków, więc myślę, że jestem dobrym kandydatem na to stanowisko.
9. Steam_ID: STEAM_0:0:169093975
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: od 1h wzwyż
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Wieczorami i rankami (mam plan lekcji na 2 zmianę), weekendy bardzo różnie.
12. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 1800h
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): TAK
** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

 

PS

Wiem, że moje GameMe po prostu nie istnieje tak naprawdę, ale chętnie pomogę przy serwerze, jeżeli jest taka potrzeba. Oczywiście zacznę na nim grać codziennie :) 

Edytowane przez Araaab
  • Like 1
  • Haha 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

1. Nick:PoLaR
2. Imię:Mateusz
3. Wiek:14,5
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 6-7 
5. Sprawny i działający mikrofon**:Tak
6. Składka (tak/nie): tak  ale dopiero za 2 tyg.
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/717717.
8. Parę słów o sobie **: Witam, mam na imie Mateusz. Interesuje się informatyka jak i sportem. Lubie grać w piłke  nożną jak  i ręczną (czasami w wakacje lubie zagarć w piłke plażową). Moim ulubionym piłkarzem jest Leo Messi, bardzo często chodze na mecze  piłkarskie kiedy gra nasza reprezentacja. Lubie pomagać czasami wujkowi przy składaniu komputera jak jestem u niego. 
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ponieważ często widze jak jakieś osoby puszczają bindy, wyzywają się i jak jakaś osoba  CHEATUJE (nie mam się do kogo zgłosić z tym problemem bo nie ma adminów. Więc dlatego pisze te podaie)
10. Steam_ID: STEAM_0:0:134460728

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2 h
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):od 18 - 21 w dni robocze, weekendy od 10-21
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 2200
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Tak, ale dawno  na innej sieci która sie rozpdała.

Edytowane przez Polar
Składka za 2 tyg.
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 1. Nick:F1ksu
2. Imię:Kuba
3. Wiek:14
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 7
5. Sprawny i działający mikrofon**:Tak
6. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/717630
7. Parę słów o sobie **:Witam Mam na imie Kuba pochodze z małej wsi Mucharz. Interesuje sie piłką nozną jak i crossami jezdze w Enduro bardzo czesto jezdze :) nawet ostatnio startowalem w zawodach. moim drugim Hobby jest granie w pilke ;D a moim ulubionym zawodnikiem jest Alexis Sanchez :D 
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Poniewaz sa takie sytacje ze osoby sie wyzwaja/puszczaja bindy maja reklame w nicku a wtedy nie ma Administracji :)

9. Steam_ID:STEAM_0:0:212039505
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: około 2 godzin
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):W dni robocze od 15-21 w weekendy od 10-22
12. Staż w Counter-Strike Global Offensive:800 h na tym a na starym posiadałem 700 h
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Tak

 

@Fikussssodpada, pograłeś, pograleś i przestałeś

  • Haha 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

1. Nick: SKLEJ TAM
2. Imię: Max.
3. Wiek: 14 (rocznikowo 15)
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 8
5. Sprawny i działający mikrofon**: TAK
6. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/738425
7. Parę słów o sobie **: Cześć nazywam się Max mieszkam w województwie warmińsko-mazurskim , a dokładniej w małym miasteczku - Biskupiec. Jak już mówiłem mam 14 chodzę do 2 klasy gimnazjum i intersuje się piłką nożną , w którą gram już 7lat , kilkoma innymi sportami oraz grami komputerowymi najczęściej gram w cs'a :go. Kiedyś kolega pokazał mi wasze forum - od tamtego czasu grałem tu na serwerach takich jak : jb , dm , dr , cod oraz ndm. Myśle , że więcej o mnie można dowiedzieć  się z rozmowy na ts'ie ;)
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym pomóc adminowi , który jest sam w administracji , ponieważ zauważyłem , że gracze nadużywają mikro są toksyczni , obrażają oraz używają cheatów :ao:
9. Steam_ID: STEAM_1:0:172797759
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2h
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze - 15-23 Weekendy - 12-24
12. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Main konto - 1600h Smurfy - 200h
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): TAK
** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

@Sklejek  napisz na pw

    • Like 6
    • Haha 2
    • Uwielbiam 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • 1 miesiąc temu...

    1. Nick: ceberi
    2. Imię: Oskar
    3. Wiek: 16
    4. Znajomość Sourcebans (1-10): 6/7
    5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak
    6. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/719582
    7. Parę słów o sobie **: Dzień dobry nazywam się Oskar. Mieszkam w województwie pomorskim, a dokładnie w Gdańsku. Jestem osoba miłą i sympatyczną (rzadko mam konflikty z innymi graczami). Trenuje od 8 lat tenisa i z tym sportem wiąże przyszłość, interesuję również piłką nożną, moim ulubionym klubem jest Manchester United, a piłkarzem Cristiano Ronaldo. Również gram w gry komputerowe, głównie gram w fife, cs go i gta v, ale od czasu do czasu pogram w fortnite, h1z1 i w Lola.
    8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ponieważ nie ma admina na tym serwerze, a na tym serwerze jest potrzebny admin, ponieważ zdarzają się sytuację gdzie ktoś obraża, reklamuje bądź cheatuje (nie zawsze) ale jednak są i chęcią pomogę by tych sytuacji nie było.
    9. Steam_ID: STEAM_0:0:168063477
    10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 1-2 h dziennie
    11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): dni robocze 18-23, weekendy 14-24
    12. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Ponad 3000h
    13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Miałem guarda na jb tej sieci pare razy, ale admina nigdy nie miałem.
    ** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

     

    @ceberi napisz na pw

    • Like 4
    • Haha 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • 1 miesiąc temu...

    1. Nick: ★「Kappa」ツ
    2. Imię: Dominik
    3. Wiek: 19
    4. Znajomość Sourcebans (1-10): 9/10
    5. Sprawny i działający mikrofon**: TAK
    6. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/499902
    7. Parę słów o sobie **: Witam. Mam na imię Dominik i mam 19. Interesuję się e-sportem, piłką nożną, siatkówką, robieniem ma do CS:GO
    8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ponieważ chciałbym pomagać na serwerze żeby osoby nie łamali regulamin, rozwijać serwer, banować jak ktoś ma cheaty lub ma reklamę w nicku i pilnować porządku na serwerze.
    9. Steam_ID: STEAM_1:1:116509469
    10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2/3 godziny 
    11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): dni robocze tak od 17 do 23, weekendy od 14 do 23 
    12. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 4,657 godzin 
    13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak 
    ** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

     

    Niestety na nie, nie grasz tam

    • Like 2
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • -_- odpiął/ęła ten temat
    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

    Powiadomienie o plikach cookie

    Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności