Skocz do zawartości

Wywiad z Wercią II - Jak przeczytasz całe to dostaniesz Świeżaka


Jeremaya Gattwold

Rekomendowane odpowiedzi

wF5Du08.png

Witam wszystkich, po długiej przerwie. Prawdopodobnie wracamy z systematycznymi wywiadami na naszej sieci (zależy od zgłoszeń). Mam nadzieje, że się spodoba.
 

Przed przeczytaniem Wywiadu polecam przeczytać ten pierwszy:

 

 

<Jeremaya vi Rey> Dzisiaj mam przyjemność pisać z naszą ukochaną Weroniką. Dziękuje za zapisanie się do wywiadu. Co u Ciebie?

<Wercia.> Hejka, szczerze mówiąc, bywało lepiej, lecz staram się iść do przodu po mimo problemów które mam od kilku miesięcy.

<Jeremaya vi Rey> Skoro to coś trwa od kilku miesięcy to musi być czymś mega poważnym. Życzę Ci abyś jak najszybciej się z tym uporała.

<Jeremaya vi Rey> Co Cię skłoniło do kolejnego już wywiadu? Odgrywasz tu typowy koncert życzeń czy stoi za tym coś większego? :v

<Wercia.> Dziękuje ślicznie. Co mnie skłoniło do kolejnego wywiadu? W sumie ciekawość, chcę sprawdzić jak nasi kochani redaktorzy się sprawdzą w tej kategorii, wcześniejszy wywiad miałam z Tymbarkową i powiem szczerze że strasznie miło mi się z nią współpracowało, więc teraz chciałabym zobaczyć jak będzie z Tobą lub Żanetą, lecz wypadło na Ciebie. :D

<Jeremaya vi Rey> No niestety będziesz musiała wycierpieć moją osobę. Powiedz mi. Czy dużo się zmieniło od ostatniego wywiadu? Chodzi mi tu o rzeczy, które w nim wspominałaś.

<Wercia.> Powiem Ci ze nawet się cieszę ze akurat Ty ze mną prowadzisz ten wywiad. Zmieniło się wiele, zmiana szkoły, problemy zdrowotne, powrót do ukochanego sportu.

<Jeremaya vi Rey> Dobrze słyszeć, że znowu możesz robić to co kochasz. Lecz nie żyje się tylko siatkówką. Uprawiasz jeszcze jakieś inne sporty, a może chodzisz na siłownie?

<Wercia.> Na chwilę obecną trenuje tylko siatkówkę, lecz powoli myślę aby wrócić do koszykówki/piłki ręcznej, co do siłowni również rozmyślam, ale czekam na decyzję od lekarza, chociaż tego obawiam się najbardziej. :/

<Jeremaya vi Rey> Ta choroba to coś poważnego?

<Wercia.> Jeżeli chodzi o te poważne, to guz w sercu(nie groźny) oraz torbiel na nerce, lecz jest też kilka mniej poważnych typu, nadciśnienie, problemy z wątrobą, cukrem czy też chora lewa noga od biodra do kostki. :/

<Jeremaya vi Rey> Jezu. Ja jestem po prostu gruby i to mi się wydawał problem, ale przy tym co mi opowiadasz to moje problemy są niewielkie. Zejdźmy może jednak z tego poważnego tonu i pogadajmy o pierdołach. Co sądzisz o ostatniej akcji reklamowej wydawanej przez biedronkę oraz wszystkim co z tym związane.

<Wercia.> Chodzi o te wszystkim znane Świeżaki tak? Niby śmieszne ale też dla mnie zachowanie niektórych osób jest po prostu żałosne. :/

<Jeremaya vi Rey> No, ale wydaje mi się, że Ci od biedronki się raczej takich reakcji nie spodziewali. :P

<Wercia.> No raczej nie, mają OGROMNY rozgłos że hohohoh :D

<Jeremaya vi Rey> No nie zaprzeczę :v

<Jeremaya vi Rey> Powiedz mi jak Ci idzie w szkole? Jaki to kierunek?

<Wercia.> Niby kilka tygodniu już przeleciało, powiem szczerze nawet nawet, szkoła fajna, ludzie niezbyt. Jeżeli chodzi o kierunek to Technik Ekonomista.

<Jeremaya vi Rey> Wiążesz z tym jakąś przyszłość czy raczej to była pochopna decyzja?

<Wercia.> Pochopną decyzją tego nazwać nie mogę, raczej innego kierunku do wyboru nie miałam, lecz czy wiążę z tym przyszłość? Nie nie, praca w papierkach to nie dla mnie.

<Jeremaya vi Rey> Jak czytałem wcześniej, to kochasz fotografie i mode. Zwykłe hobby czy może jednak coś więcej?

<Wercia.> Jeżeli chodzi o fotografię, to wcześniej byłam w szkole na tym kierunku i wiązałam z tym przyszłość lecz nie wiem czy to wyjdzie:/ Zaś jeśli chodzi o modę to jest to zwykłe hobby

<Jeremaya vi Rey> Jesteś już dorosła. Zgaduje, że masz już mniej więcej ułożone swoje przyszłe życie. Zdradzisz nam rąbka tajemnicy?

<Wercia.> Niby 18 jest, ale jaka tam dorosła :V Wgl nie mam żadnych planów na życie, jedynie o czym teraz myślę to aby skończyć szkołę, znaleźć dobrą pracę i żyć do przodu sama lub z kimś.

<Jeremaya vi Rey> Mówiłaś kiedyś, że na forum panuje bardzo fajna atmosfera. Nadal tak uważasz? Jak to wygląda z twojej strony?

<Wercia.> A racja racja mówiłam, ale czy dalej tak uważam? Niby tak, lecz czasami bywa napięta atmosfera na naszym kochanym forum i strasznie to widać :V

<Jeremaya vi Rey> Jaką zmianę (nawet szaloną) zaproponowałabyś, aby wszystko na forum nabrało tępa?

<Wercia.> Nie myślałam o tym i nawet nie myślę, nic ciekawego mi do głowy nie przychodzi, lecz kilka myśli mam, ale zostawię to dla siebie(kilka osób wie o co mi chodzi) :V

<Jeremaya vi Rey> Powiedz mi co bardziej preferujesz, książka czy film? Masz coś czym ostatnio się fascynujesz?

<Wercia.> Kocham filmy, mogłabym je oglądać codziennie!<3 Jeżeli chodzi o to czym się fascynuję, to niczym mogłabym obejrzeć wszystko, lecz film musi mieć dobrą tematykę i bym baaaardzo ciekawy abym go wgl obejrzała do końca :D

<Jeremaya vi Rey> Może polecisz coś czytelnikom?

<Wercia.> Tak najbardziej z serca polecam film "Bez litości" oczywiście wszystkie 3 części. :D

<Jeremaya vi Rey> Wracając do tematu forum. (z opóźnieniem) GRATULUJE Ci zdobycie nowej posady. Opiekun Serwera to poważna rzecz. Jak się odnajdujesz w byciu głową serwera?

<Wercia.> Dziękuje bardzo! Na początku było ciężko, przypomnieć sobie wszystkie sprawy z ftp itp, lecz z pomocą kilku osób powoli wszystko mi się przypomina i jest dobrze:)

<Jeremaya vi Rey> DD2 jest jednym z bardziej popularnych serwerów. Co za tym idzie przewija się tam spora część buraków. Miewasz często problemy o to, że jesteś dziewczyną?

<Wercia.> Czasami, a nawet zbyt często, lecz nie reaguje na takie coś, moim zdaniem osoba która wypisuje bezsensowne słowa do mnie pokazuje swój niski poziom inteligencji oraz to ze poniża się przed innymi, więc dla mnie to problemu nie ma. ;)

<Jeremaya vi Rey> To może opowiedz mi jedną z twoich najszczęśliwszych chwil jakie spotkały Cię w życiu.

<Wercia.> Jedna z najszczęśliwszych chwil? Hmm... niezbyt wiele ich miałam, może to nic wielkiego, ale po moim wypadku samochodowym, gdy się dowiedziała że z moim kręgosłupem jest wszystko dobrze płakałam ze szczęścia i dziękowałam temu Panu co siedzi na górze że dał mi tyle szczęścia że mogę do dziś normalnie funkcjonować a nie jeździć na wózku. :))))))))))))))))

<Jeremaya vi Rey> Jak ty to robisz, że kiedy chce aby wywiad miał być wesoło, a jest smutno? XD

<Wercia.> Nie wiem, też mnie to dziwi lel

<Jeremaya vi Rey> No dobrze. Chyba na tym skończymy. Czy jest ktoś kogo chciałabyś pozdrowić?

<Wercia.> No dobrze, na początku chciałam bym Ciebie pozdrowić i podziękować za ten mile spędzony czas:) Pozdrawiam również @I3orix, @Browar, @Araaab, @aassingo, @MapetTV, @Kasia!, @krzychux, @Broxzur, @Trojka, @RUDI, @Netherslay, @aktywny.!?, @Huczin, @Maus, @Memento Mori, @Mercus**, @MistrzBremu22, @Op0rNiK0W, @Nemuuuś.@PIOTR_xD, @SerwuSik, @SharD, @WujoS, @Kacperitta, @Zygi@Arver, @horacurka13.  Jeżeli o kimś zapomniałam to przepraszam!

<Jeremaya vi Rey> Dziękuje za poświęcony czas.

 

Zapraszam na zapisów do wywiady:

 

Edytowane przez Jeremaya vi Rey
  • Like 9
  • Dziękuję 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności