Skocz do zawartości

[SKARGA] Zielony^^


Blackkur

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick
Blackkur
 
2. Kto zawinił? (admin/gracz)
"Admin"
 
3. Nick oskarżonego
Zielony^^
 
4. Steam_ID oskarżonego
STEAM_0:1:115502093
 
5. Data i godzina zdarzenia
09-28-17 15:43
 
6. Mapa
de_dust2, de_train
 
7. Opis sytuacji
W ciągu 30 minut, pan admin zbanował 3 osoby, rozdał 2 kicki oraz 1 perm mute, oczywiście prawie wszystko niesłusznie.
Mina Łowcy na bs - kick wszystkich łowców z serwera. Brawo! Powód: "Wkurzają mnie te miny".
Jakieś dzieci wbiły na serwer i krzyczały przez mikro - Nie, mute nie wystarczy, ban daje tyle satysfakcji i poczucie wyższości!
No i na końcu perełka - dostałem perm bana za rzekome wh od pana admina. No tak, co tam 1400h+ na csgo, co tam, że VAC nie wykrył nic. Pan admin > VAC.
 
Panie Zielony (rozumiem, że nick nie przez przypadek taki) na nożu na swojej premium klasie nie jesteś całkowicie niewidoczny, a tym bardziej nie biegasz cicho. To, że przegrywasz, nie musi oznaczać, że twój nemezis używa cheatów. Po prostu może mieć więcej szczęścia (lub skilla). 
PS. RADAR też pomaga w zabijaniu niewidzialnych, taki pro tip :)
 
8. Dowody (demko/screeny/świadkowie)
W chwili bana na serwerze byli: V4nder, Zielony^^, Spyro, NinjaPL, Majlo, Weronika(;, Minrolt i jeszcze parę osób, których nicków nie pamiętam.
 
 

Rozumiem, żelazna logika silvera IV. Zagraj trochę mm'ów. Poskilluj trochę bo klasa za ciebie nie wygra

Pisanie z Caps Lockiem, post pod postem. Właśnie prezentujesz poziom godny admina na serwerze.

Przykro mi, że cię rozwalam zwykłą, darmową klasą. Nie musiałem wysyłać SMSów na VIPy i super klasy

 

Te 4 osoby to pewnie twoi znajomi ze steama, których wtedy nawet nie było na serwerze, tak?

Niesamowite, że wystarczy kogoś "zgłosić", żeby dostał perm bana. 0 dowodów, przynajmniej łatwiej będzie fragować, jak nikt nie będzie cię rozwalał  

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do skargi. Byłem przez zielonego kickowany z serwera za "miny na bs'ie", których swoją drogą ani razu nie stawiałem tak gdzie można podkładać pake (swoją drogą fajne są te zasady, które nie są opisane w żadnym regulaminie).

Kicki były dwa za to samo.  Za drugim razem na bs'ie inny lowca dal miny i to był powód żeby z serwera wyrzucić wszystkich lowcow.

Zachowanie zielonego jako admina też na bardzo wysokim poziomie, wykorzystuje swoją rangę żeby cwaniakować do innych (przykro mi zielony ze nie dałem ci powodu do zbanowania mnie czego tak bardzo chciałeś).

@kokainav2 To że się zgadzasz z nim nie oznacza że Blackkur używał wh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro dostałeś perma to czemu piszesz skargę a nie odwołanie? 

15 godzin temu, Blackkur napisał:
2. Kto zawinił? (admin/gracz)
"Admin"

Czyli jak admin ma podejrzenia to nie może zbanować, ehh...

15 godzin temu, Blackkur napisał:
5. Data i godzina zdarzenia
09-28-17 15:43
 
6. Mapa
de_dust2, de_train

O tej godzinie były ratsy...

 

15 godzin temu, Blackkur napisał:

Rozumiem, żelazna logika silvera

Pisze typ co zamiast dowodów daje nicki graczy którzy byli na serwerze :facepalm:

Dodatkowo dostałeś bana i zamiast odwołanie pisać to piszesz skargę, typowe salami...

 

15 godzin temu, Blackkur napisał:

No tak, co tam 1400h+ na csgo, co tam, że VAC nie wykrył nic.

Godziny to nic, konto można kupić lub grać też na innych / mieć inne. A VAC nie działa od razu + droższych cheatów nie wykryje tak łatwo.

 

@Blackkur Inne dowody to demko na którym jest WSZYSTKO, na dust2 gdy bana dostałeś nie grałeśjak na wh, ale to tylko moja opinia.

Edytowane przez _Hades
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hades

Wiem, że to jest skarga. Taki był mój cel.

Przepraszam, godzina z SourceBans (szczerze, to nawet na nią nie patrzyłem, tylko skopiowałem, mój błąd)

Piszę nicki, bo w wzorze na skargę piszę o ss,demko,świadkowie (a świadkowie, to co jak nie nicki?)

Jakie inne dowody mam mieć jak dostałem z miejsca perma? Przepraszam, że nie nagrywam demka z każdej gry w CSGO, nawet na boty.

I ostatnie. Co mi da odwołanie od bana, jak tutaj rządzi 1 ekipa ? Znajomy znajomemu powie co ma napisać na forum i sprawa załatwiona.

Dzięki za odpowiedź.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest skarga, a nie odwołanie się od bana. A jak widać koledzy (i koleżanki) pana admina wypowiadają się jedynie na temat mojego rzekomego wh :D 

Tak, wiem, że po napisaniu tego tematu wbił na serwer drugi admin i zachęcał do popierania oskarżonego tutaj.

 

Tak jak wcześniej napisałem, nie będę się odwoływał, bo nie mam dowodów na moje fair play, a z tego co widzę tutaj, admin ma więcej znajomych.

(Wy naprawdę myślicie, że ktoś z wh najeżdżałby przez ścianę na przeciwnika?  :D)

 

Edytowane przez Blackkur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem się nie wypowiadać, ale łapie mnie wkur... jak widzę takich lamusów, co nie mają nic na swoją obronę, a przytaczają w kółko te same argumenty wyuczone na pamięć przez wszystkich cziterów.

15 godzin temu, Blackkur napisał:

Rozumiem, żelazna logika silvera IV. Zagraj trochę mm'ów. Poskilluj trochę bo klasa za ciebie nie wygra

 

15 godzin temu, Blackkur napisał:

To, że przegrywasz, nie musi oznaczać, że twój nemezis używa cheatów. Po prostu może mieć więcej szczęścia (lub skilla). 

Wyjść z Silvera za pomocą haksów (grać na nich lub grać z kimś kto ich używa) i szczycić się tym, że się jest wyżej, a przy okazji obrażać graczy, którzy bez haksów grają lepiej, ale nie jest im z różnych powodów dane wyjść z Silvera.

Druga sprawa nie wiesz co to jest Skill, a tłumaczysz się tym jak wszyscy odpaleńcy co o skillu nie mają pojęcia. Dobra rada dla ciebie i tych wszystkich lamusów, poczytajcie albo pooglądajcie filmiki gdzie mowa o skillu.

15 godzin temu, Blackkur napisał:

Pisanie z Caps Lockiem, post pod postem. Właśnie prezentujesz poziom godny admina na serwerze.

Spójrz na siebie jak spamujesz postami, zamiast edytować za każdym razem pierwszego.

 

14 godzin temu, _Hades napisał:

Godziny to nic, konto można kupić lub grać też na innych / mieć inne. A VAC nie działa od razu + droższych cheatów nie wykryje tak łatwo.

Fajnie, że jest tutaj na Sieci jakaś osoba, która tak myśli i nie daje sobie wciskać kitów, że to co na Profilu gracza i to co niby Valve robi ma znaczenie.

Te wszystkie Vac bany, które pojawiają się na kontach, to tylko dlatego, że cziterowi nie zależało i grał na darmówkach, a gracze i niektórzy Youtuberzy podniecają się falą vac banów, gdzie nikt nie ma dowodów, że bany w CS GO i za jakie haksy. Tak jak napisałeś, wystarczy kupić dobre haksy i można sobie hulać do usranej śmierci, szczególnie, że producenci tej gry pokazują, że mają gdzieś uczciwość i te zgłaszanie graczy i overwatche to ściema, by mydlić graczom nie ogarniętym oczy.

 

13 godzin temu, Blackkur napisał:

(Wy naprawdę myślicie, że ktoś z wh najeżdżałby przez ścianę na przeciwnika?

Tak!!! Nie pamiętam nicku kolesia z którym ostatnio grałem, ale koleś mając 11768h na steamie, walił przez ściany, czasami próbowałem przez 2.

Jeśli chodzi o graczy z jakąkolwiek ilością godz. na steamie, to problem jest taki, że nie jesteśmy w stanie udowodnić, że czitują przez te wiele godz. czy czitują od kilku godz. bo gra im się znudziła i uczciwość im przeszkadza.

Tak jak napisałem wyżej, to co robią producenci gry to ściema i mydlenie oczów, a tak naprawdę, wystarczy dobrze pokombinować i stajesz się "bogiem" gry.

 

@Weronika(:

Nie widziałem twojego przywitania, ale jeśli to ty na awatarze, to kochałbym cię :D

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga odrzucona, nie wiem co miała ona wprowadzić ale niech będzie. Niech rozda nawet 10 banów w te 300min i 4 permy lecz bez powodu tego nie robi.

16 godzin temu, V4nder napisał:

Dołączam się do skargi. Byłem przez zielonego kickowany z serwera za "miny na bs'ie", których swoją drogą ani razu nie stawiałem tak gdzie można podkładać pake (swoją drogą fajne są te zasady, które nie są opisane w żadnym regulaminie).

Osobiście byłem świadkiem gdy stawiałeś miny na bs'ie i osobiście informowałem, iż to jest niedozwolone. Jeśli @Blackkur jesteś niewinny napisz prośbę o UB a wątpię by tak było bo masę wiadomości na pw o tobie miałem, może silvery lecz na innych nie było zgłoszeń.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 56489 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności