Skocz do zawartości

[ODRZUCONE][Moderator] Jeremaya vi Rey


Jeremaya Gattwold

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na forum: Jeremaya vi Rey

Wiek: 17 lat

Staż na Forum: Użytkownikiem forum jestem od 22 czerwca 2016 roku. W chwili pisania mam: 38d 13h 8m 14s czasu online, 1006 zawartości dodanej, 868 Reputacji.

Znajomość Regulaminów: Regulaminy raczej mam opanowane. Wiem co i jak powinno występować w jakim dziale, a wszelkie aktywności lub zmiany sprawdzam regularnie.

Czas jaki możesz poświecić na forum: Staram się na bieżąco przeglądać forum. Gdy jestem na kompie to zazwyczaj jest odpalony na jednej z kart przeglądarki. Czytam większość dodawanych zawartości (a przynajmniej się staram). Na bieżąco również staram się zgłaszać spam i złamany regulamin działu.

Znajomość funkcji Moderatora: Jako, że od lutego mam do czynienia z moderacją forum (Redaktor, UbTeam, Opiekun Serwera) wydaje mi się, że opanowałem te funkcje do perfekcji. Oczywiście tylko te do których miałem dostęp. Jeżeli przyjdzie mi poznać kilka nowych zgaduje, że nauczenie się ich zajmie mi krótszą chwile.

Dlaczego ty?(Kilka argumentów):

Ostatnio nie widać mojej aktywności na forum. Nie udzielam się na sb, i nie wypowiadam się w działach. Nie oznacza to jednak, że mnie tu nie ma. Ciągle jestem i obserwuje. Staram się być biernym działaczem na forum, który nie wywołuje, żadnych emocji u innych. Taki sobie przyjąłem sposób działania i chyba przy tym zostanę. Większość osób mnie tu zna, albo o mnie słyszała. Jestem Jeremi. Były śmieszek z depresją, który nie potrafi dokończyć powierzonego mu zadania. Osoba, która nie umie dotrzymać danego słowa i nie wywiązuje się z góry nałożonych przez siebie celów. Przynajmniej mam nadzieje, że tak było kiedyś. Od czasu mojego chwilowego "zniknięcia" dużo zmieniło się w moim życiu i  w tym jak postrzegam świat. Od teraz staram się brać wszystko jeszcze z większym dystansem niż wcześniej i nie spoufalać się nadmiernie z debilami. 

Nie wiem czemu, ale staram się (przynajmniej dla mnie) utrzymywać pozytywne relacje ze wszystkimi. Nawet jeżeli ktoś mnie niemiłosiernie wnerwia staram się to zachować dla siebie, albo nie wyciągać tego na tło publiczne. Tak staram się działać od zawsze. Inne sposoby są po prostu denne, ale nikt nie jest ideałem.

Jak już mówiłem dużo zaszło zmian w moim życiu. Nie utożsamiam się już z osobą lekkich nawyków. Można mi wierzyć lub nie, ale wydaje mi się, że w tym momencie posiadam poziom A++-+ w byciu sobą. Jeżeli ktoś się spyta co to znaczy już tłumacze. Nikogo nie udaje. Jestem taki jaki jestem, na dobre czy na złe. 

 

To podanie jest przepisywane ponownie ze względu na to, że jego poprzednia wersja była do kitu. Dziękuje za przeczytanie. :)

Edytowane przez Jeremaya vi Rey
  • Like 21
  • Dziękuję 1
  • Haha 2
  • Zmieszany 2
  • Smutny 1
  • Uwielbiam 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idealna osoba na odpowiednim stanowisku. Z dotychczasowych funkcji wywiązuje się i wywiązywał się bardzo dobrze. Doświadczenie, staż jak i znajomość regulaminów czy nawet przedstawione argumenty mówią same za siebie. Coś tam znam Filipa i wiem, że nie jest to osoba, która nie sugeruje się tym, że kogoś lubi bardziej a kogoś mniej. Jest sprawiedliwy i to się ceni. Tak też myślę, że to dobry kandydat na to miejsce. 

Pozderki i powodzenia el Filipo! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Przed chwila czytalem i wypowiadalem sie pod podaniem Shino

Jego podanie jakos bardziej mnie przekonalo co nie zmienia faktu, ze razem zaslugujecie na moderatora i wiem, ze Ty jak i Shino dalbys rade wywiazywac sie z obowiazkow.

Rowniez spelniasz wymagania. Jestes aktywnym i pracowitym uzytkownikiem, pomyslowym.

Jednak wydaje mi sie, ze to jeszcze nie to ale ode mnie rowniez masz poparcie.

Tak

+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE

Nie raz widziałem twoje wypowiedzi oraz zdarzało mi się z tobą popisać i mam o tobie pewne zdanie :) Jak dla mnie jesteś często niemiły, czasem brakuje ci kultury i nie jesteś nastawiony pokojowo do wszystkich osób. W mojej ocenie czasem nie podejmujesz słusznych decyzji + czasem zamiast komuś pomóc na spokojnie i wyprowadzić go z błędu, to kogoś lekko/bardzo ochrzanisz na przykład i wkurzasz tę osobę. Jak dla mnie NIE.

Edytowane przez Araaab
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jako,iż wypowiedziałem się u Shino w podaniu,to również wypowiem się tutaj.

Byłbym na tak,gdyby nie było podania Shino,ponieważ widzę go lepiej na tym stanowisku,więc się nie obraź,obaj jesteście aktywni oczywiście nie tak ja xD,ale,to nie zmienia faktu,że Shino ma większe doświadczenie np.jako Opiekun serwera zajmuje się Bardzo dobrze swoim działem.

jestem na nie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, ale gdyby nie podanie od Shino, byłabym na Tak, ale jestem na Nie. 

Jesteś miła, pomocną osobą, ale czasami się Wywyższasz i pokazujesz się z zbyt złej strony, zamiast podejść do jakiejś osoby normalnie z dystansem, czasami Cię ponosi i nie pokazujesz się zbyt dobrej strony(moje zdanie)

Bardziej w tej roli widzę Shino, jest moim zdaniem bardziej poukładany, oraz przykłada się bardziej do swojej roli którą ma na forum. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Niestety ale muszę odrzucić Twoje podanie. Shino w tej sytuacji wydaje mi się być lepszą osobą na to stanowisko.

  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności