Skocz do zawartości

Skarga-TomeK


Kozaczek

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: ♛ LidLuckY ♛
2. Kto zawinił? (admin/gracz): admin
3. Nick oskarżonego: TomeK
4. Steam_ID oskarżonego:Napewno macie bo to admin :v
5. Data i godzina zdarzenia:  03.10.2017 o  około 20:40
6. Mapa: Deathrun airmap
7. Opis sytuacji: Gram sobie normalnie , i wbija Tomek  poczym  jakiś typek napisal do tomka że dostal bana na cod modzie . Tomek napisał XD tylko na 30 minut a ja napisałem że "wcale śię nie dziwie' i dostałem kicka za żekomą "prowokacje" byłem troche zdziwiony że takie pytanie podchodzi pod prowokacje ale bywa , wbiłem jeszcze raz na serwer i spytałem się tomka czy jest idiotą  to było proste pytanie   , i nagle... dostalem bana na 1h za obraze...
8. Dowody (demko/screeny/świadkowie):http://645653.node89.pukawka.pl/dem-deathrun_airmap_run_v1-1507055160-1507056480.zip okolo w srodku demka
 

@TomeK.  na demku wszystko jest  , kiknołeś mnie za to że napisałem "wcale się nie dziwie " i to jest prowokacja ? I gdy wbiłem na serwer jeszcze raz nie obraziłem cię że jesteś idiotą tylko sie spytałem a to jest różnica.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchaj. Ja uznałem to za prowokacje. Tak samo jeśli kto by mi ubliżył, a ty temu być przytaknął. Dostałeś tylko kicka, po czym wbijając, słyszę kolejną prowokację "Jesteś idiotą czy tylko udajesz?", poczułem się znowu sprowokowany i obrażony, więc nadałem ci bana na 60 minut. Dziękuję. :)

PS. Mogę, zaraz podrzucić kilka z screenow, z rozmowy prywatnej, gdzie co drugie słowo @Kozaczek mnie wyzywa. :) ( Wiem, że ss z pw, nie mają znaczenia. )

 

Miałem prawo Cie kicknąć bo poczułem się sprowokowany, a tamtym tekstem poczułem się obrażony. @Hepi też Ci wyjaśnił.

Edytowane przez TomeK.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj, regulamin jest prosty

Jak dla mnie, ban słuszny, mimo tego że nie było mnie w trakcie zdarzenia.

3.1  Administrator serwera ma prawo zbanować gracza, który łamie regulamin.

3.4  Administrator ma prawo zbanować gracza, który prowokuje go.

 

  • Like 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności