Skocz do zawartości

[SKARGA] Hades


Najeks

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: Najeks

2. Kto zawinił? (admin/gracz): Admin

3. Nick oskarżonego: Hades

4. Steam_ID oskarżonego: 

5. Data i godzina zdarzenia: 18:58

6. Mapa De_kabul

7. Opis sytuacji: Dostalem perma bana od hadesa za multihacka. taki hadesik zauwazyl kogos lepszego od siebie i sugerujac sie tym oraz opiniami 12 latkow strzelajacych w podloge, postanowic zbanowac mnie za multihacka.

8. Dowody (demko/screenywiadkowie): http://diablocsgo.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:94157821&advType=steamid&Submit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolisz, że się wtrącę. 

Myślę, że pisanie skargi za zbanowanie w wyniku mniemania co do opisanej sytuacji jest wręcz głupotą. Rozumiem, że masz jakiś żal za owego bana, ale jeżeli wiesz, że niczemu nie jesteś winien to sama prośba o ub wystarczy. Rozpatrzymy ją i jeżeli z podanego demka nic nie wyniknie to problem z głowy.

Według mnie skarga do odrzucenia, oczywiście opinia i tak należy do administracji serwera, ale chciałem wrzucić tutaj swoje zdanie w tym temacie.

Dziękuję i pozdrawiam.

@_Hades on podał tylko to jedno demko, jeżeli nie jesteś spełniony to chętnie obejrzę resztę demek bo widziałem to jedno, na którym nawet w 1/4 wygląda to normalnie. A i do tego demka też inaczej się mają niż te rzeczywiste obserwacje.

Edytowane przez Peter
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest skarga czy obraza, bo dziwnie to trochę wygląda. Skąd pomysł że sugerowałem się opiniami dwunastolatków? I jeszcze co chciałeś wnieść dopisując "strzelających w podłogę" gdy sam latasz z celownikiem w ziemi. Czym się kierują ludzie którzy zaraz po dostaniu bana zabierają się do pisania skargi (ta funkcja nie do tego służy ale niestety nie każdy to rozumie). Sprawdziłem już nie jedno demko i widać jak strzelasz, no sorry ale jak pocisk leci poza obszar rozrzutu i dopiero po chwili (na demku zajmuje to chwilę) celownik najeżdża w to miejsce to to jest aimbot (wiem, że dostałeś już UB ale to tylko moja subiektywna opinia).

  • Like 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Najeks Nie spodziewał bym się takiej skargi od admina... Najwyraźniej nie wiesz jak działa takowe funkcjonowanie admina na serwerze, admin/ gracze Ciebie podejrzewali, były na Ciebie zgłoszenia a wiec "wyłapałeś bana". Dlatego też jest ubTEAM by w przypadku odwołania zbadali sprawę i ocenili.

Skarga odrzucona i proszę się zastanowić przy pisaniu kolejnych czy jest sens...

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 56489 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności