Skocz do zawartości

Szybka rekrutacja [Multi-Arena 1vs 1] CS:GO


Browar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Otwieram szybką rekrutację, potrzebuje adminów, którzy będą aktywnie udzielać się na forum oraz grały na serwerze.
 
Podania proszę pisać w komentarzach
** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)
 
Wzór:
1. Nick:
2. Imię:
3. Wiek:
4. Znajomość Sourcebans rednie, dobre, bardzo dobre):
5. Sprawny i działający mikrofon(Tak/Nie):
6. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem:
7. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:
8. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**:
9. Staż w grze counter strike Global Offensive:
10. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**:

// Zakaz oceniania podań.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: TomeK.

2. Imię: Tomek.

3. Wiek: 15.

4. Znajomość Sourcebans (średnie, dobre, bardzo dobre): Bardzo dobre.

5. Sprawny i działający mikrofon(Tak/Nie): Tak.

6. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Pochodzę z województwa Wielkopolskiego. Interesuje się sportem, a głównie piłką nożną. Pierwszy raz zagrałem w CS 1.6, ponad 7 lat temu, pokazał mi go kuzyn i tak zaczęła się moja przygoda. Co prawda, moje GameMe nie istnieje, ale za chwile wbijam na serwer i nadrabiam godziny. Myślę, że to nie problem z brakiem wymaganych godzin, bo lada chwila one będą. 

7. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Jestem adminem serwera DeathRun, ale to nie problem z moją aktywnością. Mogę na spokojnie od 2 do 4 godzin poświęcić na serwer.

8. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: Dni robocze: 15:00-22:00. Weekendy: 7:00-24:00

9. Staż w grze counter strike Global Offensive: 2500h.

10. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: Jestem na innym serwerze, tej sieci.

Edytowane przez TomeK.
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: PoLaR

2. Imie: Mateusz

3. Wiek: 14.5

4. Znajomość SourceBans: dobre

5. Sprawny i działający mikrofon(Tak/Nie): Tak

6. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Witam, mam na imie Mateusz. Interesuje się informatyka jak i sportem. Lubie grać w piłke  nożną jak  i ręczną (czasami w wakacje lubie zagarć w piłke plażową). Moim ulubionym piłkarzem jest Leo Messi, bardzo często chodze na mecze  piłkarskie kiedy gra nasza reprezentacja. Lubie pomagać czasami wujkowi przy składaniu komputera jak jestem u niego.  Ponieważ często widze jak jakieś osoby puszczają bindy, wyzywają się i jak jakaś osoba  CHEATUJE (np dzisiaj)

Ps. wiem że moje GameMe  jest poprostu słabe ale szybko wbije.. :)

7. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: tak z 2 godziny

8. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: Dni robocze od 14 do 19 a, w weekendy od 9:00 do 22:00

9. Staż w grze counter strike Global Offensive: 2300h

10. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: Tak

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Eragoniik
2. Imię: Patryk
3. Wiek: 16 lat
4. Znajomość Sourcebans rednie, dobre, bardzo dobre): dobre
5. Sprawny i działający mikrofon(Tak/Nie): Tak
6. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Mam na imie Patryk, mam 16 lat, mieszkam w Hiszpanii. Dlaczego ja? Dlatego że jestem w stanie poświęcać większość czasu wolnego na pilnowanie serwera, jestem ogarniętym człowiekiem, z poczuciem humoru. Nie mam problemu z podpożądkowaniem sie rang wszym.
7. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Od 1h do 5h dziennie
8. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: W dniach roboczych z 1h dziennie, w weekendy po 5h dziennie.
9. Staż w grze counter strike Global Offensive: Na obu kontach około 350h
10. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: Na serwerach CS:GO nigdy dlatego chciałbym spróbować.
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

1. Nick: xArmusik

2. Imię: Mateusz

3. Wiek: 15.

4. Znajomość Sourcebans (średnie, dobre, bardzo dobre): Dobre.

5. Sprawny i działający mikrofon(Tak/Nie): Tak.

6. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Mam na imie Mateusz. Mam 15 lat i interesuje sie informatyka. Pochodze z wojewodztwa Pomorskiego. Adminem chce zostac dlatego,  poniewaz wiem ze umiem pomoc tej sieci Znam sourcebansa i umiem się podporządkować do obowiązków. Gdy będzie jakieś zebranie będę napewno

7. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Okolo 5h dziennie

8. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: Poniedzialek - Czwartek = 15 Piatek= 11.30 sobota i niedziela od rana do wieczora

9. Staż w grze counter strike Global Offensive: Na moich wszystkich kontach okolo 2k

10. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: Bylem adminem w cs 1.6 i Global Offensive

Edytowane przez Armus
Niechcacy zem wyslal nie dokonczone xd
  • Zmieszany 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:  ZyGii
2. Imię: Łukasz
3. Wiek: 17 lat
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 5/10
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak
8. Parę słów o sobie **: Mam na imię Łukasz mam 17 lat. Lubie spędzać czas grając. Szybko się uczę :)
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Lubie pilnować serwerów
10. Steam_ID:STEAM_0:1:223384597
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 5h dziennie
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze od 10 a weekendy od  rana do wieczora
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 3000h na 2 kontach
13. Czy posiadałeś już admina? : Nie

Edytowane przez ZyGii
  • Like 1
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: H1ROTO
2. Imię: Olek
3. Wiek: 15
4. Znajomość Sourcebans rednie, dobre, bardzo dobre): bardzo dobre
5. Sprawny i działający mikrofon(Tak/Nie): Tak
6. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Mam na imię Olek, mieszkam w województwie dolnośląskim we Wrocławiu, moimi zainteresowaniami są sporty walki w moim przypadku jest to judo i mma. Jestem pomocny i miły w stosunku do innych. Posiadając dwie rangi administatora serwera nic mi to nie będzie przeszkadzało bo na deathmatchu mało osób łamie regulamin. Czasem lubię sobie odpalić cs'ka na arenkach i widzę już, że jakieś dzieci przychodzą na serwer po to żeby denerwować ludzi. W dodatku uspokajać toksyczne osoby. A na serwerze potrzebna jest administracja więc się zgłaszam. 
7. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Zależy kiedy w weekendy mogę posiedzieć z 3-5 godzin w tygodniu godzinkę dziennie
8. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: W dni robocze 15-16, weekendy 18-24
9. Staż w grze counter strike Global Offensive: Około 2500h z 3 kont
10. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: Tak

 

 

Edytowane przez H1ROTO
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:MrocznyZiemniak
2. Imię:Damianek
3. Wiek:17
4. Znajomość Sourcebans rednie, dobre, bardzo dobre):średnie takie 10/10
5. Sprawny i działający mikrofon(Tak/Nie):tak
6. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem:byłem już kiedyś Adminem na tym serwerze myśle ze sprawowałem sie dobrze chce utrzymać spokój na serwerze
7. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:w miare możliwości po kilka godzin dziennie
8. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**:można mnie spotkać w dni robocze o 15/22 w weekdendy 8-22
9. Staż w grze counter strike Global Offensive:około 3000 godzin
10. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**:byłem
  • Like 4
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Kicaii.
2. Imię: Paweł
3. Wiek: 15 Lat
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 8/10
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak
8. Parę słów o sobie **: Jestem graczem trenującym do lanów , uczę się , jestem miły, wymagający i potrafię rozśmieszyć :D
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ponieważ czasami gdy brakuje admina to ten 1 więcej który spędza dużo czasu się przydaje + reklamuje serwer.
10. Steam_ID: STEAM_1:1:126895011
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: zależy od dnia  2/4 H
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):dni robocze od 15-20 weekendy czasami od rana.
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 3,114 H
13. Czy posiadałeś już admina? : na 2 serwerowniach.
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Browar zablokował(a) ten temat
  • -_- odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności