Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie krzychux X2


krzychux

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:krzychux
2. Imię:Krzysiek
3. Wiek:19
4. Znajomość AMX (1-10): 8
5. Sprawny i działający mikrofon:tak
6. Opłata admina (składka) [tak/nie]**: damy sobie z tym rade :)
8. Parę słów o sobie **:Cześć mam na imię Krzysiek mam 19 lat chodzę do 4 klasyTechnikum Budowlanego na kierunku Technik Budownictwa,interesuje sie Piłką nożną (gram w B klasowej drużynie) siatkowka,ogolnie sportem,graniem na kompie,jestem spokojny, ale mam swoje odpaly gdy mi nie idzie w csa albo ktos sprowokuje :)
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Poniewaz chce pomoc , nie zawsze admini maja czas wbic , a ja gram dosc czesto :) duzo odpalow na serwer lubi wbic jak tylko admin wyjdzie albo gdy go nie ma :)
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID:tak
  STEAM_0:1:2560060
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:3-4 h
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):w dni robocze roznie bo sa treningi i zycie prywatne wiec to zalezy nie raz od 15 nie raz od 18 :) w weekendy prawie od momentu kiedy sie obudze :D
13. Staż w Counter-Strike 1.6:10lat
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):tak
** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)
  • Like 7
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo iż nie gram, teraz często na odd2, ale zdarza mi się grać pod innymi nickami to się wypowiem. Krzychu to dobra morda jest, wkurza się jesteśmy tylko ludźmi, też lubię czasami komuś salwę przekleństw powiedzieć. Gra dobrze, mordzia do tańca i do różańca :D . Doświadczenie ma, jest to jego drugie podanie co świadczy o tym że zależy mu na tej posadzie. Kojarzony jest, bo kto Krzycha nie zna :D. Zresztą co będę pisał dajcie mu tą posadę. Na TAK ;D

Edytowane przez Wercia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę czekała dłużej, jesteś dość ogarniętą osobę, masz bardzo dobrze doświadczenie, gracze Cię kojarzę lecz jedyny minus to Twoja kultura na serwerze.

Oczywiście przyjmuje Cię na okres próbny, ale tutaj jest moja prośba, pracuj nad kulturą, zapraszam na pw

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności