Skocz do zawartości

[ODRZUCONE][PODANIE] Shadow po przerwie, wracam ;]]]


Arow

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Shadow

Wiek: 21

Kilka słów o Tobie: Witajcie, mam na imię Łukasz i napewno większość graczy grających na serwerze deathrun zna mnie bardzo dobrze. Grałem tu dosyć długo z długimi przerwami w adminowaniu. Lecz zmieniło się troche u mnie, gram teraz na perkusji i uczę się grać na gitarzę elektrycznej. Mam nadzieję że dostanę się znowu w progi administracji tego oto serwera. Pozdrawiam!

Dlaczego starasz się o tę funkcję?: Widziałem w ostatnim czasie bardzo BARDZO dużo graczy łamiącyhch regulamin, wyzywających skracających itd, etc. Mam zamiar dołożyć się do sprawowania tutaj odpowiedniego poziomu. Sam też troche łamałem regulamin podczas przerw gdy wbijałem pograć tak o na serwerze. ;c

Czy posiadasz doświadczenie jako admin?: Tak. W wieku 14 lat byłem administratorem pewnego serwera surf. Potem zostałem administratorem na tym serwerze. Dość się na nim douczyłem.

Znajomość AMX (dobra, słaba / 1-10): Prawie celująca ;) 9/10

Staż w grze: Dokładnie już troche nie pamiętam ale napewno z 12 lat teraz. ;)

Link do Twojego GameTrackera: I tutaj jest pies pogrzebany.. Grałem na tym nicku (https://www.gametracker.com/player/veNEM/193.33.176.143:27015/ )

Lecz teraz wróciłem do mojego starego nick czyli Shadow. GT poprawię z pewnością. :)

Ile czasu możesz poświęcać serwerowi? (dni robocze, weekendy): Dni roboczę (1-3 godzin) Weekendy (2-6 godzin)

Czy uiścisz składkę adminowską?: Oczywiście że tak! :)

  • Like 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności