Skocz do zawartości

Pytanie dnia v46


Jeanette vi Rey

Rekomendowane odpowiedzi

^up

Nie każdy informatyk to programista/grafik itp, a nie każdy programista(i inni)  to informatyk. 

 

Jak dla mnie to każdy sam sobie zapracował wcześniej na to co teraz robi, może i ja np.  pracuję w mc, w sumie to z nudów (no i też ze względu, że mam chociaż ubezpieczenie i nie siedzę jako bezrobotna) , bo szczerze zarabiam właśnie przez internet. Trochę zleceń na grafiki wcześniej było, teraz trochę mniej, ale jednak cały czas coś robię.  Żeby coś takiego robić, też trzeba zapie*rzać. To nie kilka kliknięć. Trochę też trzeba na to czasu poświęcić. 

Ale jak już tą budowlankę poruszyliście, to powiem, że jeśli się ktoś zna na tym i potrafi to nie łudźmy się, ale zbija na tym kokosy. XD

 

Kończąc na temacie, powiem tylko, że to jednak też czasami trudna praca, może i nie nadźwigasz się, ale tyle presji ludzi, czasu i czasami wręcz znudzenia nie ma się w zwykłej stacjonarnej pracy. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieważne jak pitos jest robiony ważne, ze jest lul. Zarabianie w necie tak samo uczciwe jak zarabianie w żadnej innej pracy, bo dlaczego ktoś miałby je*ac jak zwykły szarak w jakiejś losowej fabryce, skoro ma swój pomysł i go realizuje. Myślenie typowego polaka cebulaka którego dupa piecze, bo daje się ru**ac w odbyt przez swojego pracodawce i rząd; "on nie może zarabiać więcej ode mnie robiąc mniej". Naprawdę poniektórzy niech się zastanowią co piszą... 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniekąd jest to bardzo dobra opcja również dla osób które nie mogą pracować fizycznie. Jeśli mają czas, chęci, nawet i wykształcenie to po prostu wykorzystują to i bardzo dobrze ; )  Uwagę trzeba również zwrócić na to, że często praca siedząca w jednej pozycji oraz skupiająca wzrok w jednym miejscu, gdzie często wzrok jest traktowany światłem monitora  jest bardziej męcząca niż praca fizyczna.  Wszystko, wszystkiemu jest niby równe, ale jednak można spekulować na ten temat bardzo dużo ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, unto papariet napisał:

To jest niesprawiedliwe, ponieważ ludzie zapierniczają po kilkanaście godzin np. na budowie a często zarabiają mniej niż ci co tylko siedzą na dupie..

A przepraszam bardzo kto im broni postąpić inaczej?

Żeby zarabiać w internecie trzeba mieć pomysł, wiedzę i chęci czyli to samo jak do każdej innej "normalnej" pracy. Robią to w czym uważają, że są dobrzy. A to, że mogą zarabiać więcej niż stała krajowa to tylko dzięki ich ambicjom i chęci posiadania czegoś więcej. Chcesz stać w miejscu to pracuj za stałe niskie pieniądze bez pomyslu, rozwoju i z ubywającymi chęciami do wszystkiego. By iść naprzód trzeba chcieć.

Edytowane przez Shino
  • Like 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności