Skocz do zawartości

Recenzja filmu "Transformers Ostatni Rycerz"


Tim0rE

Rekomendowane odpowiedzi

Transformers Ostatni Rycerz

7793608.6.jpg.bedf934b604c4102c529274dfad07ff0.jpg

"Bez poświęcenia nie ma zwycięstwa"

Gatunek:

Sci-Fi/Akcja.

Reżyseria:

Michael Bay.

Scenariusz:

Art Marcum, Matt Holloway, Ken Nolan.

Produkcja:

Chiny, Kanada, USA.

Premiera:

Polska: 23.06.2017

Świat: 18.06.2017

Główni Bohaterowie:

CadeYeager.jpg.bd5ed36c4cf575440208dba3e14fccd5.jpg  Cade Yeager (Mark Wahlberg)

sir-anthony-hopkins-9343556-1-402.jpg.99bf1343e8fd5089e874ffd862abfb5f.jpg  Sir Edmund Burton (Anthony Hopkins)

706962_1.2.jpg.f44c03422d6e44f553cd2ec9fa1b4702.jpg  Vivian Wembley (Laura Haddock)

premiere-of-warner-bros-pictures-new-years-eve---arrivals.jpg.973069cc30bf2ca3df19ddd950ef3754.jpg  Pułkownik William Lennox (Josh Duhamel)

OPIS FILMU:

Po wydarzeniach z czwartej części, Transformery i Ludzie toczą ze sobą wojnę. Optimus Prime opuścił ziemię w poszukiwaniu swoich stwórców. Cade Yeager razem z Towarzyszami, wyrusza w podróż, żeby znaleźć Kostur Merlina i zapobiec zagładzie.

MOJA OCENA:

Skończyłem oglądać film dosłownie pół godziny temu. W filmie pozytywnie mnie zaskoczyło nawiązanie do historii Króla Artura i Merlina, ja akurat się spodziewałem że będzie nawiązanie do pierwszej wojny światowej. Fabuła też zła nie była, natomiast przez niektóre sceny można było stracić wątek, jakby wszystko się plątało. Muzyka jak zawsze przystało na tą serie była zadowalająca i dobrze dobrana. Nie mogłem znieść w tym filmie jednego, tak zwanych sucharów(Głupich tekstów). Według mnie one nie powinny tam być, lub powinny zostać ograniczone. Czy mógłbym wam polecić ten film?, Jak dla mnie tylko pod warunkiem obejrzenia części czwartej i jak ktoś lubi takie filmy, wtedy jestem w stanie film polecić. Oczywiście film można od razu obejrzeć, ale raczej będzie trochę go trudniej zrozumieć jeśli nie obejrzy się czwartej części, lub jeśli się za takimi filmami nie przepada. Moją oceną jak dla tego filmu będzie 7/10, gdyby nie te głupie teksty oraz te niektóre sceny przez które można było wątek stracić to ocena byłaby wyższa.

Zwiastun:

 

 

http://www.filmweb.pl/film/Transformers%3A+Ostatni+Rycerz-2017-708601#

Wspomogłem się tą stroną przy opisie filmu.

Edytowane przez Lift12
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to nie rozumiem jak można tracić czas na oglądanie tego typu ścierwa. Mimo mojej KARTY UNLIMITED nigdy nie pójdę na produkcje z giga robotami. Czas ten można lepiej wykorzystać wybierając My Little Pony, a co do samej recenzji: szkoda, że nie podajesz źródeł. Jest to dosyć istotne. Zgaduje, że to pewnie jakiś filmweb lub inny szajs, ale przydałoby się o tym wspomnieć. <3

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności