Skocz do zawartości

Admin banuje gdy mu się chce


unto papariet

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: SerwuS

2. Kto zawinił? (admin/gracz): admin

3. Nick oskarżonego: Alko

4. Steam_ID oskarżonego: 

5. Data i godzina zdarzenia: 22:21

6. Mapa Mirage

7. Opis sytuacji:  Pierwsza sytuacja wygląda następująco. Admin nie stosuje się do regulaminu. W source ban's jasno widać powody banów, typu "Zrób sobie" czy "odpocznij". Co to ma być za przeproszeniem? Osoba, która ma dawać przykład na serwerze, czy cyrk? Dodatkowo bany są rozdawane na czas jaki mu przypadnie do gustu w danym momencie. Jedni dostają upomnienia, natomiast drudzy bana z totalnej bomby.

http://miragecsgo.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:119180660&advType=steamid&Submit

http://miragecsgo.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:199826552&advType=steamid&Submit

Druga sytuacja to ta, którą widzimy na demku. Na serwerze gra osoba, która używa "wspomagaczy". Gracze zgłaszają ową osobę poprzez u@ oraz na mikrofonie. To co usłyszeliśmy i możemy jasno zobaczyć na demku to odpowiedź admina "Wiem, ale on włącza i wyłącza. Nie chce mi się rozpisywać demka."  I teraz nasuwa się jasne pytanie, dlaczego osoba taka jak on posiada admina, skoro nie potrafi wykonać swojego obowiązku, bo jak to określił "nie chce mu sie".

8. Dowody (demko/screeny/świadkowie): http://670562.node24.pukawka.pl/dem-de_mirage-1512251280-1512252600.zip   Runda 1:1

#edit złe demko i zmiany stylistyczne

Edytowane przez unto papariet
  • Like 5
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To demko podane przez Ciebie idealnie pokazuje jego stosunek do serwera. Ja nie wiem co on chce zaprezentować... że jest kimś bo ma admina? Śmieszne aczkolwiek jak dla mnie skarga jak najbardziej słuszna. Degrada dla takich.

 

Edit: @AlkoKról co wciąż nie zmienia faktu, że trochę podejścia do wykonywania pracy chyba się należy? I bany to nie zabawka :)

Edytowane przez Peter
  • Like 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tyle po pierwsze primo bana dostałeś na 10minut za twoje śmieszne cytuję " Brawo brawo w końcu róbcie ss-y itp"

Po drugie primo Niech Cię nie insertują bany innych graczy bo to nie jest twój ban. Osoba która dostała bana z tytułem " Odpocznij" Dobrze wie za co go dostała, a Ciebie to powinno interesować tyle co zeszłoroczny śnieg.

Po trzecie primo Ty naprawdę myślisz, że powód bana tak jak ja go wpisuję coś znaczy ? Każda osobą dobrze wie za co go dostaje.

Po czwarte primo To nie Donozor zbanował haxa tylko ja bo on z nim grał przez kilka dni i jakoś nawet na niego uwagi nie zwracał. Ja czekałem na odpowiedni moment w którym sam się spali. Bo gdybyś nie wiedział to miał coś takiego jak HumanBot lub HumanAim ale co ty możesz o tym wiedzieć. Więc Cię nie będę edukował.

Po piąte primo Jak na razie nie zauważyłem żeby wasze przydupasy z TS`a które pewnie zaraz tutaj będą pisać, że oni wszystko widzieli oni wszystko słyszeli coś robiły. Tak chodzi mi również o adminów.

A po szóste primo To ja mam to gdzieś czy ja będę miał admina czy nie bo Mi to wisi robię to żeby pomóc Lolkiemu. A on dostał prostą informację ode mnie, że ja się nie bawię w ciuciu babkę

Co do długości banów nie nie daję sobie tak po prostu a temu tam na 30min a temu na 3lata.

Robisz coś głupiego ale nie szkodzi  to nikomu dostajesz na 10min

Zrobisz to drugi raz dostajesz na 30m/1h niektórzy dostają od razu na 30min zależy od sytuacji i zachowania.

 

To tyle ode mnie nie mam zamiaru się więcej tutaj udzielać. A swoich przydupasów którzy tutaj zaraz zrobią wielką aferę trzymaj na Ts i tam sobie debatujcie. Żeby nie było takich sytuacji jak po twoim banie, że wchodzicie na serwer i udajecie bóg wie jakich.

Edytowane przez AlkoKról
  • Haha 3
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat zamykam do czasu wypowiedzi Karola w tej sprawie, bo niektóre sformułowania schodzą z właściwego toru. 

Dodatkowo tak od siebie: 

10 minut temu, AlkoKról napisał:

Osoba która dostała bana z tytułem " Odpocznij" Dobrze wie za co go dostała

Bany typu "Odpocznij", "zrób sobie przerwę" są średnio dopuszczalne, bo nie dają właściwego przekazu graczowi zbanowanemu, za co faktycznie tego bana dostał. Było to wiele razy wałkowane. Ale co z tym zrobi Karol to zobaczymy. 

  • Like 5
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Shino zablokował(a) ten temat
  • Właściciel

Muszę postąpić tak jak w innych przypadkach, bo tak robiłem, robię i będę robić.

Powody banów były nieadekwatne, a jedyne co tłumaczy admina i powoduje, iż mógł trochę inaczej interpretować dane rzeczy jest fakt, iż serwer do teraz nie ma regulaminu, a osoba jest nowym użytkownikiem naszej sieci.

Regulamin zostanie zaraz dodany, a co do skargi, to jest ona niestety słuszna. Na ten moment zabieram admina

  • Like 1
  • Uwielbiam 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności