Skocz do zawartości

pingwinkoks2010pl


pingwinkoks2010pl

Rekomendowane odpowiedzi


Nick: pingwinkoks2010pl
Link do SSów: Brak ss'ów. Serwer CS:GO. Ban za aima. Link do GOTV: http://670562.node24.pukawka.pl/dem-de_mirage-1512251280-1512252600.zip
Wycinek z konsoli(bez IP)*: Jedyna rzecz która wyskakuje w konsoli po wejściu na serwer: Connecting to public(145.239.18.203:27015) ...
Server using 'public' lobbies, requiring pw no, lobby id ffffffffffffffff
STEAM validation rejected

Serwer: [PL][MIRAGE] Cs-Classic.pl [WS/KNIFE/GLOVES/RANK...
Link do bana:http://miragecsgo.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:220583755&advType=steamid&Submit

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Peter odblokował(a) ten temat

Jutro do godziny 15:00 Postaram Ci się rozpisać.

Link do dema: http://670562.node24.pukawka.pl/dem-de_mirage-1512251280-1512252600.zip

A więc sytuacja wygląda następująco. Dostałeś bana z HumanBot`a dla osób które nie widzą co to. HumanBot działa następująco jest to pomocnik strzelania trzeba grać samemu jednak Human strzela za Was pomaga wam w nim w zależności od ustawień jest bardzo ciężki do wykrywania bo nawet VALVE ma z tym problem z czego HAX jest praktycznie nie wykrywalny na serwerach VALVE. Najłatwiej wykryć tego haxa jeśli ktoś gra z pistoletów jest on wtedy najłatwiejszy do wykrycia. Trzymając przysłowiowego "ALT`a"

Każdy twój 2 strzał celownik ląduje na głowie przeciwnika idealnie. Tak działa Human po 1strzela automatycznie przeciąga celownik na głowę przeciwnika

Do AK-47 i innych broni masz ustawione legit ustawienia czyli zapewne fov masz na 8-10 a smooth 50-60 :)

Dodatkowo masz radar hacka. Dlaczego tak sądzę ? Widać po twoim zachowaniu ale to już poniżej.

 

Runda 0:0

1frag - Bijesz się w dżungli przy każdym strzale twój celownik ciągnie na głowę

2frag - Ciekawa akcja z twojej strony jesteś wcelowany w connect przez dłuższy czas po czym gdy podchodzi ktoś do okna nieziemska zmiana żeby sprawdzić teraz okno ale po chwili widzisz, że osobnik z okna oddalił się więc co robisz ???? A tak ktoś podchodzi connect tutaj bardzo ładnie widać jak celownik ciągnie za głową tylko i wyłącznie za głową.

3f Nic dodać nic ująć

5f Tutaj sytuacja o której mówiłem przysłowiowy "alt" po przytrzymaniu automatyczny headshot w głowę.

Po czym kolejna akcja typ jest na ławce proszę sobie zobaczyć jak zachował się tutaj twój celownik, gdy tylko wystawał kawałeczek głowy. Zabijasz w kuchni gościa no okej po czym dalej zobacz sobie co twój celownik wyprawia.

 

Runda 1:1 czas: 04:30

Twoja akcja na midzie no co tu dużo mówić  :)

Runda 1:2 czas 5:57

Zobacz sobie stoi przeciwnik na CT ty go nie widzisz ale uznajmy, że ktoś Ci powiedział, że tam jest i twoja reakcja zobacz gdzie ty strzeliłeś a gdzie poleciał twój strzał "widać na max spowolnieniu" W idealne miejsce gdzie jest przeciwnik i znajduje się jego głowa.

czas 08:06

No nic dodać nic ując.

 

Runda 1:6 czas 10:49

Strasznie modelowo celujesz.

czas 11:22

To samo tutaj sprawdź sobie w którym momencie oddajesz strzał i co robi twój celownik po oddaniu strzału.

 

Runda 2:7 czas 13:08

W każdej rundzie wchodzisz na pewniaka na mida jednak teraz gdy ktoś jest na blisko go odpuszczasz ??? Dodatkowo skanujesz smoke i twoje strzały lecą w kierunku tej osoby bo humanbot jak jest więcej przeciwników po prostu świruje.

 

Runda 3:8 czas 15:50

Popatrz co wyprawia twój celownik po każdym oddanym strzale idealne przeciągnięcie na głowę przeciwnika w nieludzkiej reakcji no chyba, że jesteś po prostu na smerfie a twój mein to Scream

16:01 Też bardzo dziwna akcja niby sprawdzasz pozycję patrzysz co się dzieje na A ale bardzo ale to bardzo jesteś skupiony na Boxi`e gdzie podsadzony jest przeciwnik.

 

No i potem dostałeś bana.

Ode mnie nie odstaniesz UB oglądałem inne demka na których grałeś i w każdej sytuacji wyglądało to tak samo. Jeśli ktoś będzie uważał inaczej i Cię odbanuje no to już jego decyzja ja wiem jak działa Human bo znam ludzi którzy też go używają i twój celownik zachowuje się identycznie jak u nich jednak ty masz ustawione małe fov i smoth więc ciężko u Ciebie coś wyczaić na pierwszy rzut oka.

 

Co do opisu dawno nie opisywałem kogoś tego więc opisałem po swojemu.

A jeśli ktoś nie wie jak działa Human dalej mogę Wam to zaprezentować na jakimś serwerze.

 

 


 

 

Standardowe tłumaczenie znane jeszcze z Counter Strike 1.6 :) Zlagowane demo.

Specjalnie dla Ciebie nagrałem filmik o Ci mi chodzi skoro dalej tego nie rozumiesz. Jakoś filmu nie jest rewelacyjne bo nagrywałem na starym kompie żeby sobie nie śmiecić głównego konta. To, że są lagi to nie jest ważne zobacz sobie jak zachowuje się celownik i porównaj sobie z demkiem. Do filmiku użyłem HumanBot`a z przysłowiowym jak to już mówiłem alt`em

 

https://youtu.be/9RuG1ZZ7mtA

 

  • Like 1
  • Zmieszany 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Runda 0:0
1frag - Po prostu celowałem w głowę. Nie wiem co w tej akcji było nie tak.
2frag - W momencie kiedy byłem wcelowany w konektor gościu wyszedł mi z okna wcelowałem sie w niego ale w tym samym czasie można spostrzec lufę gościa wychylającego sie z konektora.
3frag - Noramlnie dostał głowe. Nic dodać nic ująć
5frag - Zwróc uwagę, że demko jest zlagowane. Nie ma tu nic dziwnego. Kazdy gracz stara sie trafić w głowe przeciwnika. Jak nazwałeś to automatycznym headshot to po prostu wynika z mojej pamięci mięśniowej. 
Następnie usłyszałem kroki w kuchni dlatego sie wcelowałem. Typowi na ławce wystawała tylko głowa więc ciężko by było żebym celował gdzieś indziej.
Runda 1:1 4:30
Nie mam pojęcia co było nie tak w moim zachowaniu.
Runda 1:2 5:57
To zsługa zlagowanego demka. 
8:06
Nic dodać nic ująć. Gościu dostał głowe 1tap
Runda 1:6 10:49
Jak wychyliłem na mida zauważyłem typa w oknie. Wyszedłem przez smoke zeby go zabic ale typek praktycznie wszedł mi po celownik.
11:22 
Odwołuje sie po raz kolejny - zlagowane demko
Runda 2:7 13.08
Mój kolega z drużyny miał lepszego respa i zaczął się strzelać z kimś po czym jeszcze doleciał granat. Dlaego nie wychylałem tak jak zawsze.
15:50
Zlagowane demko
16:09 czyżby mój humanbot przestał działać ??

Pozdrawiam

 

 

I co ten celownik na Twoim filmiku zachowuję się tak samo jak mój celownik na demku ? Nie wiem co jest nie tak w celowaniu w głowę przeciwnika.  Już nie można sobie wejść na serwer postrzelać bo od razu będzie wyzywany od cziterów. Nawet jak bym miał te czity to by mnie tu nie było i bym nie prosił o UB.  Nie widzę sensu po co miałbym czitować na serwerach. A i co do tego demka to serwer bodajże działa na 128 tick, a demo nagrane jest w 64 tick, więc demo wydaję mi się, że nie jest odzwierciedleniem w 100 % tego jak to wyglądało na serwerze. Pozdrawiam i nadaj proszę o UB

  • Haha 1
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Shino zablokował(a) ten temat
  • Peter odblokował(a) i zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności