Skocz do zawartości

Cheater Admin.


Kicaii.

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Kicaii

Nick podejrzanego*: Marcelina

Dane podejrzanego [SID]*: STEAM_0:0:173400160      

Data (dzien, gg:mm) zajścia: Jakieś 3-4-5 dni temu nie jestem w stanie określić.

Twój dowód*: steam://rungame/730/76561202255233023/+csgo_download_match%20CSGO-nyMAW-KJSyD-Fp5SB-s4d8C-Uc8zP

Rodzaj cheata*: Wall-Hack , BH

Nazwa mapki: De_dust2

Czasy podejrzanych akcji*: 2:7,3:7,4:7,4:8,5:8,6:9,9:9,10:10,11:12,11:13,12:13,13:13,15;14.-Rundy z obv akcjami.

IP /Nazwa serwera: MatchMaking.

-Właściciel powiedział żebym dał to tutaj ponieważ marcelina jest administratorem Arenek 1 vs 1. Więc trzeba sprawdzić czy coś bo ja wiem że ma. jeżeli to nie wystarczy jestem w posiadaniu screenów gdzie się do tego przyznaje.

  • Like 2
  • Haha 3
  • Uwielbiam 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wrzucisz odpowiednio demko to obejrzę. Raczej wątpię w to oskarżenie no ale sprawdzę :D.

@Kicaii. niestety nie dziala ;v 

btw. skoro to na mm to po jakiego grzyba piszesz mi żebym to sprawdzał ? Od tego jest valve XD 

edytuj post jak chcesz cos odpisac (na przyszłość)

@Kicaii. ale to jest  w twoim interesie aby wrzucić na zippy i mi wysłać.

@AVE145 ale kolega napisał, że na mm więc nie bede tego sprawdzał czego ty nie rozumiesz ? Jak widziales na arenach to napisz mi zgłoszenie i wtedy banik wleci od razu ... I nikt z nas nie jest od sprawdzania mmów. Nie musisz mi mówić co ja mam robić bo doskonale o tym wiem.

 

Edytowane przez Peter
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ci je mam wrzucić? to jest demko z matchmakingu. robisz kopiuj wklej w przeglądarke ci ci odpala -,- 

Peter jak innym działa to jak tobie nie może działać ? Po za tym wstawilem to po to aby został jej zdjęty admin ponieważ nie chciał byś dopuścić żeby latała odpalona na arenkach no nie ? A wgl wstawiłem to na polecenie  Właściciela serwerowni.

@Peter jeżeli nie wiesz jak skopiować demko i wkleić w przeglądarkę to powiedz mi jak mam ci to wysłać? 

@Peter ale co to za różnica jak czy tak czy tak będziesz musiał skopiować ten link i go wkleić w przeglądarkę...

wrzucić na zippyshare  notatnik z tym no wez...

 

Edytowane przez Kicaii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perfidnie odpalona bb marcelinka :)

Dodam jeszcze screeny ktore  dostałem, co przyznaje sie do tego ze  jest odpalona, ciekawi mnie tylko na czym latasz ze takim gó***m jestesś z cheatami 

TSVzNsi.png

NS8QENO.png

  • Dziękuję 1
  • Haha 2
  • Zmieszany 1
  • Smutny 1
  • Uwielbiam 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.12.2017 o 18:17, Peter napisał:

Jak wrzucisz odpowiednio demko to obejrzę. Raczej wątpię w to oskarżenie no ale sprawdzę :D.

@Kicaii. niestety nie dziala ;v 

btw. skoro to na mm to po jakiego grzyba piszesz mi żebym to sprawdzał ? Od tego jest valve XD 

edytuj post jak chcesz cos odpisac (na przyszłość)

@Kicaii. ale to jest  w twoim interesie aby wrzucić na zippy i mi wysłać.

Po to masz sprawdzić zebys ja zbanował czy odebrał admina no chyba po to masz range UbTeam .Admin powinien dawac innym przykład a nie odpalac sie na mmie z powodu slabego skilla :D:D wejdzie na arene dostanie w pape i sie odpali ;) a dodajmy do tego jak to napisała "ale mam niewykrywalne" czyli troche marcelinka jest wtajemniczona w te tematy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Dziękuję 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności