Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga na Admina


wik170

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: LolJu1337

 

2. Kto zawinił? (admin/gracz): admin

 

3. Nick oskarżonego: MrocznyZiemniak

 

4. Steam_ID oskarżonego: STEAM_0:1:79588146

 

5. Data i godzina zdarzenia: 06.12.2017 21:35

 

6. Mapa: am_dust2

 

7. Opis sytuacji: Kulturalnie grałem sobie na serverze i gadałem sobie przez mikrofon. Następnie ziemniak powiedział "nie masz mutacji" i dostałem muta za brak posiadania 16+. Napisałem mu kulturalnie że mam gdzie następnie odmutował mnie i powiedziałem coś, uznał że zawołałem brata ponieważ "głos mi się nagle zmienił" i zostałem ponownie zmutowany. Przepraszam bardzo ale jak ten admin ma problemy ze słuchem to już szczerze nie jest mój problem.

 

8. Dowody (demko/screeny/świadkowie): http://620673.node45.pukawka.pl/dem-am_dust2-1512592260-1512593160.zip

http://1vs1csgo.cs-classic.pl/index.php?p=commslist
Mute dostałem unmuta i potem znowu mute bo "zmieniłem głos"
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie nie miałeś mutacji upominalem Cię żebyś nie naduzywał mikrofonu nie zwracaleś uwagi to dostałeś muta zaczęłaś się pruć dałem umuta zaczęłaś jakoś udawać że masz mutacje co w sumie co się nie udało i znowu dostałeś muta tyle mam dopowiedzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zacząłem udawać że mam mutacje bo ją mam. I to że dla ciebie mutacja jest od 18 lat wzwyż to już nie jest mój problem. Gram na servie tydzień i nikt nie miał problemu że gadam przez mikrofon i pozatym prujesz sie do każdego i nie wiem na co liczysz. I pozatym jestem chłopakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tego gracza jest tyle skarg tak samo jak na  Marceline  Porażka że na takim ogernietym forum są takie osoby mają admina i grają na cheatach jak w przypadku Marceliny. 

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie, to @wik170 ma mutacje i mówi normalnie, więc mute na pewno nie było słuszne. Porozmawiam o tym z adminem.

@Hejzzzz nie wnosisz nic do sprawy a tylko obrażasz, nie wiem czy wiesz, ale obrażanie innych nie jest dozwolone na forum.

Skarga przyjęta.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności