Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga!


Dziku

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:Dziku

Nick oskarżonego:Grzegorz

IP/SID oskarżonego (komenda status):wy to tam macie xd

Godzina i data przewinienia: 19:37 22.12.2017

Opis sytuacji: Witam.
               No to było to tak byłem sobie w ct na serverze był aktywny Grzegorz no i prowadziłem wydałem polecenia ustawili się w szeregu no i dałem z
               trzy razy ostatnią reakcję no i Grzegorz na na stępnej rundzie dał mi bana powiedział mi że nie można tyle razy dać ostatniej reakcj a w
               regulaminie nie jest tak napisane(chyba że coś przeoczyłem). Powiedział jeszcze że za szybko odliczam a w regulaminie jest wyraźnie napisane
               (7,5 podpunkt) że nawet nie musze odliczać!!! Jeszcze do tego powiedziałem mu o tym że gracz Kilerrrr bugował server zabijając graczy z swojej
               drużyny i Grzegorz to zlekcewarzył.
               A po za wesołych świąt udanego sylwestra życzę wszystkim graczą i administracji tego servera!!!! 

Dowody (demo, screeny, świadkowie): Dowodem jest mój ban :(
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam cie drogi kolego 

Otóż tak:

- czas już dawno minął i free Day był a ty zacząłeś po czasie wydawać polecenia 

- Szybko to odliczales nawet nie mieliśmy kiedy się ustawić 

- Na ostatnej  reakcji można zabijać raz chyba że zostało to zmienione 

- Ale to nie wszystko gracz jest nie kulturalny wyzywa graczy i przeklina 

- Cały czas na niego są jakieś zgłoszenia że robi fk 

- Cały czas buguje box i to przy mnie nawet 

Jak jeszcze mało argumentów to jak killer założy konto to się wypowie jak to było na prawdę i Aga Agusia bo też była a i killer nic nie bugował nawet mi nic takiego nie zgłosiłes :)   

#edit 1 

- No można na ostatniej tylko raz zabić 

- No dobra ale wyzwanie to wyzywanie każdy grać musi przestrzegać swoją kulturę 

- Sam się przyznajesz   że robisz fk 

- i sam się przyznajesz mu na mess że bugowałes i killer tez wiec killerowi też dac bana trzeba 

No a co do ciebie to można mu skrócić już tego bana do 3h bo może faktycznie za dużo ci dałem poczekam na werdykt shino  :) 

Edytowane przez GrzegorzxD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak:

- żaden czas nie minął bo jak najszybciej dawałem polecenia zanim wyjdziecie z celi

-odliczać nie musze musze wam poprostu na to dać  3 sekundy(regulamin 5,21)

- żę na ostatniej reakcji można tylko raz zabić nie jest nic o tym napisane w regulaminie (chyba że coś przeoczyłem jak przeoczylem to przepraszam za zamieszanie)

-wyzywam tylko Kilerrrr'a ponieważ on mnie i w cale nie przeklinam bo bylem u spowiedzi :D

-może raz na jakiś czas zdaża mi sie zrobić fk ale staram sie to wynagrodzić

-przy tobie ani razy nie zbugowałem a jak zbugowałem z 4 razy przy Killerrr to  odrobilem to 

No jak ci karwa nie zgłosiłem jak był coodmod day to ci mówiłem a ty nic nie odpowiadałes tylko w następnej rundzie mi bana dałes :(

Mam dowód że killer też używał zdjęcie niżej ja też użyłem max z 4 rundy i jak killer powiedział "przestań bugować m6" to inni zaczeli używać :(

Więc kiler też powinien dostać bana na 3h

25993259_726488547560500_402044976_o.png

 

-to dopiszcie to do regulaminu bo z kąd miałem o tym wiedzieć

-mną i kilerem się nie przejmuj się bo on tak jakby rywalizuje  ze mną bo jesteśmy braćmi ciotecznymi i w grach zawsze tak mamy :P

-przyznaje się ale jak robie to żadko i jestem tego świadom i przepraszam gracza i staram mu to wynagrodzić  duszkiem 

-no bugowałem ale za to już bana dostalem więc to jest przedawniony temat i za tamtego bana nie mam pretęsi 

No to szybko niech shino wchodzi bo grać mi sie chce :D

 

 

Skrucicie mi wreszcie tego bana bo bym se pograł !!!! :D

 

 

co sie stało gdy mi się skończył ban weszłem na server a tu mi sie wszystko zresetowalo oni vipa ani nic !

 

Edytowane przez Dziku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się wypowiem, A co tam. 

 

Zacznijmy od Tego, że na zabawie w ostatnia reakcję można zabić ile się chce (inaczej jest przy pierwszej) i sami tak robicie @GrzegorzxD z innymi adminami bo byłem tego świadkiem nie raz nie dwa.

 

Kolejna sprawa to odliczanie, strażnik prowadzacy nie ma obowiązku odliczać, tak jak napisał dziku( regulamin), wyjatkiem są polecenia po otwarciu cel, gdzie strażnik musi odliczyć i sad czas afk na poprawę, wiec nie wiem grzegorz gdzie on tu złamał regulamin.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przypomnijmy kilka zasad i rozstrzygnięcie :

1. Na PIERWSZEJ, jeszcze raz PIERWSZEJ reakcji można zabić TYLKO 1 OSOBĘ, a na ostatniej nawet 3 czy 4

2. To, ze wstawiles tutaj ss z rozmowy z jakims Patrykiem to nic nie znaczy, nie jest to żadnym dowodem. To tak samo jakbym pisał z kumplem, dał mu pseudo Barack Obama i wstawił jako dowód, że pisalem z wczesniejszym prezydentem USA

3. Sam się przyznales do tego, ze obrazasz Kilerra, czyli juz punkt regulaminu zlamales

4. To, ze byłeś u spowiedzi nie znaczy, ze nie przeklinasz. Tez żaden dowód 

5. Pierwsze polecenie ZAWSZE odliczasz, tylko te kolejne musza być wykonane przez więźniów bezzwłocznie 

Punkt 5.3

"Polecenia wydawane przez prowadzącego muszą być wykonywane od razu i bezzwłocznie. Wyjątkiem od tego punktu są polecenia wydawane przed otworzeniem cel - więzień na ich wykonanie ma 4 sekundy po otworzeniu cel."

Odliczamy minimum 4 sekundy a nie 3

6. Jeżeli zglosisz adminowi, ze jakis typek bugowal cele albo walkę itp to on nie musi Ci uwierzyć, to już jego własna wola, co w takiej sytuacji zrobi. A jeżeli chcesz juz kogoś zgłosić to napisz skargę z dowodami na to

7. Do bugowania tez sam się przyznales

 

Mogłem zamknac tą skargę od razu, bo jest napisana niezgodnie ze wzorem ale będzie to tez od razu dla innych przypomnienie i wyjaśnienie jakiś niedomówień 

Tytuł tematu ma zawierać nick oskarżonego lub osoby piszącej skargę!

Skarga napisana bez poniższego wzoru zostanie odrzucona bez sprawdzania!

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności