Jump to content

Użytkownik miesiąca [GRUDZIEŃ]

Kasia!
 Share

Recommended Posts

pre_1458747026__um.png

Okres świąteczny, to i może ktoś się również bardziej udzielał? A kto to taki?

Widzisz osobę która w grudniu wyróżniała się na tle forum? np. dużo pisała, pomagała, zgłaszała problemy oraz ogólnie dużo się udziela i chciałbyś ją/jego wyróżnić mianem użytkownika miesiąca? To idealny czas aby się zrewanżować i podziękować!

W komentarzu wpisz nick jednej osoby która twoim zdaniem powinna wygrać oraz uzasadnij swój wybór.

Zapraszamy do zabawy!

Wzór:

Nick:
Powód:

_

Zasady:

• W celu zapobiegnięcia spamu ~ Jeżeli nick kandydata został podany przez innego użytkownika wcześniej, dajemy pod tym postem like.
  • Aby wziąć udział w zabawie musisz posiadać 5 postów na Forum
  • W zabawie nie biorą udziału:
    • -_-
    • dav3
    • Kasia!

Treść posta dosłownie "skopiowany" od Besi523

• Like 6

Nick: Wercia
Powód: Znowu wybieram ją, bo na to zasługuje, aktywna na forum, miła, pisze piękne życzenia, robi cudowne zleconka i pomaga innym :D + +rep, bo dobry opiekun(ka)

Edited by orzeł
  • Like 4
  • Thanks 2
  • Confused 2

Nick: @Ten Brzydki

Powód: Po otrzymaniu stanowisku opiekuna wziął się porządnie za serwer,jest aktywny na serwerze jak i forum,naprawił masę błędów,widać,że zależy mu na serwerze i robi dla DD2 tyle dobrego ile może.

• Like 6

Od dłuższego czasu zastanawiam się, czy w ogóle jest jakikolwiek sens dalszego prowadzenia tego konkursu, skoro od kilku miesięcy są tylko 3 - 4 powtarzalne pozycje, w których zazwyczaj znajdują się tylko AKTYWNE osoby. Tym bardziej mam wątpliwości do tego konkursu, gdy zerkniemy na aktywność na forum jaka jest, ona cały czas maleje, weźmy pod uwagę samego czatboxa, na którym średnio nowa wiadomość pojawia się co 30 min. Bo co za sens prowadzić tego typu konkursy, gdzie z góry wiadomo, że jedna osoba z puli czterech góra pięciu zostanie wybrana? 

Facepalm

Myślałem, że zrozumiesz, bo jesteś dużą dziewczynką, ale będę musiał Ci rozrysować to jak legendarny Jacek Gmoch.

Sprawa wygląda prosto, konkurs zrobiony przez @Besi523 miał swoje lata świetności wcześniej, gdy miało to jakiś sens, bo aktywność na forum była większa, dużo większa i tych potencjalnych kandydatów było kilkoro. Teraz nie ma w zasadzie potencjalnej puli kandydatów, bo ciągle jest ta sama pula składająca się z maks pięciu osób, co wynika z tego, że i tak co pięć miesięcy jest wybierana ta sama osoba. W skutek czego, ten konkurs traci na jakości.

Żeby było prościej, konkurs nie jest już wystarczająco "ciekawy" i nie ma sensu forsować czegoś, co z każdym miesiącem jest coraz gorsze. Z tego nie ma już żadnej "zabawy", a jest po prostu gówno. Dlatego według mnie powinno się coś takiego zakończyć i wyjść z twarzą z tego niż brnąć ciągle w to samo bagno. 

Forum i tak nie oferuje już nic ciekawego i nowego, miało swoje lata świetności, poco psuć jego wizerunek forsując niepotrzebne rzeczy, które w skutek czego pokazując jego ubogość.

Teraz rozumiesz? 

Edited by Paweł.
  • Like 11
  • Thanks 1
  • Love 2

7 godzin temu, Paweł. napisał:

Od dłuższego czasu zastanawiam się, czy w ogóle jest jakikolwiek sens dalszego prowadzenia tego konkursu, skoro od kilku miesięcy są tylko 3 - 4 powtarzalne pozycje, w których zazwyczaj znajdują się tylko AKTYWNE osoby. Tym bardziej mam wątpliwości do tego konkursu, gdy zerkniemy na aktywność na forum jaka jest, ona cały czas maleje, weźmy pod uwagę samego czatboxa, na którym średnio nowa wiadomość pojawia się co 30 min. Bo co za sens prowadzić tego typu konkursy, gdzie z góry wiadomo, że jedna osoba z puli czterech góra pięciu zostanie wybrana? 

Wiem.

Ale co zrobić z taką aktywnością? Nikt serio, nikt nie złożył jakiejkolwiek propozycji, żeby to rozruszać. A aktywni? Mają to wszystko (za przeproszeniem) w dupie. Przecież oni są aktywni to powinni wygrać, ale nie o to tu chodzi. Co wymyślić jak nawet w głupim konkursie "Mikołaj i Mikołajowa" tylko 3 osoby się zgłosiły? Przecież to "izi win"?

Dajmy na przykład: @Wercia. Aktywna, no po prostu ideał do tego użytkownika miesiąca, ale co powie reszta która też starała się swoimi siłami, albo część która zjedzie za to, że to już kolejny raz, albo ci co nie lubią jej? Ja wybieram co miesiąc inne osoby, powtarzalność równa się 0, no może po kilku miesiącach ktoś się powtórzy(bo zasłużył). Ale co zrobić jak aktywnych jest 3, no może 4 osoby? 

Mamy tyle działów, każdy może pisać do woli, nie zabraniamy, wręcz nawet zachęcamy. Więc? 

*Prosiłabym, aby takiego typu komentarzy pod tym nie było, to nie temat do dyskusji. ;) 

@Paweł. Ale o to mi chodziło.

No to po co tu się udzielasz? Tak właśnie wszyscy twierdzą, a co ja mam zrobić? Kolejny konkurs( czy coś w tym stylu?) Nie, nie warto serio.

Spędziłam tyle czasu na tworzeniu czegoś fajnego(według mnie) po konsultacjach wyszło, że to się nie przyjmie. No to co, może zamkniemy forum i tyle? Bo nikt się nie udziela. Następnym razem proszę cie, abyś chociaż rozpoznał się bardziej w sytuacji. ;) 

Ale, gdzie tu masz te same osoby? Powtarzają się tylko max 2 nicki.

• Like 4

Nowym użytkownikem miesiąca zostaje :

W dniu 26.12.2017 o 02:47, Zygi napisał:

Nick: @Ten Brzydki

Powód: Po otrzymaniu stanowisku opiekuna wziął się porządnie za serwer,jest aktywny na serwerze jak i forum,naprawił masę błędów,widać,że zależy mu na serwerze i robi dla DD2 tyle dobrego ile może.

Gratulacje! 

• Like 1
  • Thanks 1
  • Confused 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy