Skocz do zawartości

Prośba o adma.


DelliX

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: DelliX
2. Imię: Kuba
3. Wiek: 18
4. Znajomość komend admina (0-10): 7/8
5. Sprawny i działający mikrofon: tak

6. Parę słów o sobie **: jestem graczem cs go zajmuję sie już tym profesjonalnie gram dużo w cs i chce żeby np na tym serwerze grały ogarnięte osoby a nie tak jest do tej pory że obrażają i tak dalej....Coś wiecej o mnie to kończę szkołę juz w tym roku i będę sie zajmował graniem w cs po skończeniu szkoły.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: tak jak napisałem na górze w punkcie chce żeby na tym serwerze grały dobre osoby a nie jak czasami jest że koleś wejdzie i bedzie skakał do każdego...chce żeby na tym serwie była fajna atmosfera gram dużo na tym serwie i widzę żę trzeba coś z tym zrobić.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 4/5h jeżeli nie będę miał treningu drużynowego 
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): 17-23
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Ponad 2000h w cs go 3000h w 1.6 1500h w sorce
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

  •  
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj również aktywność nie powala, natomiast jest już lepsza od drugiego podania.

Z Tobą problem jest taki, że masz nie wyparzoną buźkę. Piszesz w podaniu coś takiego: " chce żeby np na tym serwerze grały ogarnięte osoby a nie tak jest do tej pory że obrażają i tak dalej.... " trochę hipokryzja, gdy chcesz by na serwerze był spokój i grały osoby przynajmniej z kiełkującym ilorazem inteligencji, a sam przeczysz własnym słowom poprzez swoje zachowanie. 

Wczoraj, gdy grałem na serwerze podczas wchodzenia na B oczywiście padłeś za typowe "ZERO" i odpaliłeś się na mikrofonie na typa, który wchodził z Tobą. Trochę nie fart bo trafiłeś wtedy na mnie, i gdy puściłeś swoją uroczą wiązankę, zapytałem grzecznie czy masz jakiś problem. Do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi. ;)

Dodatkowo dorzucam wycinek z GameMe z zapisku czatowego.

 

2pq733b.jpg

 

Skoro ma być to serwer na poziomie, gdzie administracja ma być pełnoletnia, to niech się też tak zachowuje.

Na nie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności