Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga na Huczina i Rudolfa - vEq.!


veqqqqqq

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: ム1tap by' vEq.!ム-SaiyajiN-
 
2. Kto zawinił? (admin/gracz): Guardzi.
 
3. Nick oskarżonego: Huczin i Rudolf Hess
 
4. Steam_ID oskarżonego: Huczin - STEAM_1:1:104381779
Rudolf Hess - STEAM_1:0:163265257
 
5. Data i godzina zdarzenia: 01.01.2018 około godziny 20:20
 
6. Mapa: jb_renegade_v5 i pod koniec mapy jb_mountaincraft_v5
 
7. Opis sytuacji: Guardzi uzywali bindów (pisałem na u@ żeby przestali, a oni mieli na to wylane)
 
 
9. Wynik/numer rundy/czas: Ostatnie minuty jb_mountaincraft_v5 i poczatek mapy jb_renegade_v5.
 
 
Ehh huczinek huczinek po 1 nie siedziełeś całą mape cicho bo w trakcie mapy też puszczałeś (tylko nie pamietam rundy) czyli 1 kłamstwo.
Druga rzecz która mnie rozśmieszyła troszku to powód: testowanie bindów. XDD
Trzecia rzecz 3 OSOBY CI NAPISAŁY (JA CI CIĄGLE MÓWIŁEM) A TY NADAL PUSZCZAŁEŚ, PORAZ DRUGI KŁAMIESZ!!!!
 
 
Edytowane przez Kyz.!
  • Like 5
  • Smutny 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wtedy na serwerze i zgadzam się z powyższymi zarzutami :] Nie było to zbyt przyjemne słuchać nazistowskich bindów pana Rudolfa (nie było tego dużo ale mimo wszystko).

  • Like 1
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam - byłem wtedy obecny na serwerze. Jest to dosyć nieprzyjemne, tzn. słuchanie bindów nazistowskich i ogólnie propagowanie nazizmu i antysemityzmu.

EDIT: Dodatkowo - gracz Huczin mapę wcześniej zrobil zabawe "SSman vs Żyd"

Pozdro :)

Edytowane przez h0ls
  • Like 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież jak 3 osoby napisały mi na u@  (w tym ty),  że mam przestać puszczać bindy to przestałem! Nie zauważyłeś? Jeśli nie przestanę puszczać bindów, dokładnie w tym samym momencie, w którym do mnie napisałeś, to oznacza dla Ciebie, że mam na to "wylane"? 

Rudolf testował bindy bo mu je wysłałem, ale na tsie mu powiedziałem żeby przestał bo wam to nie pasuje!

Co z tego, że bindy puszczałem tylko podczas 1 rundy, a resztę mapy siedziałem cicho!

Pozdrawiam 

-.-/

@SKLEJ TAM Ciekawe co puszczanie bindów ma do masowego zabijania ludzi! Przemówienie puściłem 1 RAZ! Reszta to były G.F.Darwin i muzyka!

 

Edytowane przez Huczin
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 potwierdzam że tak było 

Po 2 Huczin nie rozumiem po co drugi raz robisz to samo zobacz na moją skarge na ciebie z przed 3 tyg(?) jest prawie za to samo czyli nadużywanie mikrofonu tamtą skarge wycofałem ponieważ myślałem że sie opanujesz a ty wracasz i to do tego z kolegą do tego tym razem puszczacie obrażające niemców oraz polaków bindy nie będę tu teraz pisał jak mogły kogoś urazić ale raczej temat masowego zabijania ludzi to nie jest temat do żartów i jeżeli ja 14-latek umiem to zrozumieć to myśle że ktoś pełnoletni jak ty i rudolf równie powinniście to zrozumieć ;)

  • Like 4
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Huczinnie sądzisz, że głupim tłumaczeniem jest, że chciał sobie potestować bindy? Nie mógł zrobić tego na trybie uproszczonym? Musiał na serwerze? Moim zdaniem jest to karygodne ponieważ uwagi graczy były ignorowane, a Wy bawiliście się w najlepsze. Bardzo was lubię, jednak jestem za jakimś warnem lub przeprosinami dla osób słuchających tego tak, jak Huczin zrobił po tym jak śpiewał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety przykro mi że użytkownicy myślą że jestem lub jesteśmy tymi złymi na serwerze.

Ale do rzeczy

Puszczanie bindów nie jest wskazane do puszczania przez nas jako guardów w celu nie wiem zagłuszania czy coś ale wydaje mi się że robiliśmy to z zachowanym umiarem. Bind O przemówieniu pewnej osoby był puszczony raz lub dwa ale krótko.

Ogólnie nasze bindy były dość krótkie nie obrażające nikogo i w celach humorystycznych nie by komuś uprzykrzyć życie.

Tak to prawda pisaliście do nas abyśmy przestali i faktycznie przestaliśmy/ ograniczyliśmy puszczanie bindów.

@Bucek Ta skarga nie dotyczy mojego zachowania w stosunku do guarda @Fikus. więc nie jest to tu dobry argument.

A więc moim zdaniem skarga jest do odrzucenia.

@SKLEJ TAM jeśli chodzi o "rozumienie" trochę inaczej rozumie daną rzecz 18-latek jak i 14-latek. Lub jak inna osoba po prostu.

Pozdrawiam -.-/ 

Edytowane przez Arver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności