Bucek

Strażnik JB CS:GO
 • Content count

  49
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  1d 19h 4m 6s

2 Followers

About Bucek

 • Rank
  Użytkownik

Informacje o Profilu

 • Nick
  ☯ Bucek ♛
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na
  JailBreak CS:GO
 • Lokacja
  Sejm
 • Zainteresowania
  Mur Donalda Trumpa

Recent Profile Visitors

559 profile views
 1. Freshu jest bardzo sympatyczną i koleżeńską osobą. Potrafi się zachować ale nie pogardzi dobrym pożartowaniem. Lekkiego downa ma ale nikomu to nie przeszkadza Freshu jest bardzo pozytywną osobą i jestem przekonany,że nada się on na stanowisko guarda. Chciałbym współpracować z taką osobą!
 2. Tak,bo zabrała mi miejsce w biznesie
 3. Ja też!!!!
 4. Skam jesteś osobą "toksyczną". Być może jest to tylko dla pokazu ale w administracji nie powinny być osoby wulgarne. Co mam na myśli? Rozumiem,że może być ktoś kto przeklina,bo jest to jego sposób mówienia i okej, szanuję to. Ale nie rozumiem tego,że wchodzisz na serwer i wszystkich obrażasz,prowokujesz. Nie masz pełnej mutacji. Zdanie,że " nie ma guardów często" jak dla mnie jest tematem tabu Jestem na nie.
 5. Oczywiście,że tak bo sebix xd
 6. Jestem na tak ale Koko Dzambo nie może w nim uczestniczyć,bo solo ugra cały xD on jest za dobry w te karabiny!
 7. @Huczin To tylko "bliskie stosunki dyplomatyczne" :D

  1. Huczin

   Huczin

   Ty weź się za siebie, a nie tylko Tobie jakieś aneksje w głowie

 8. Spróbuję ci to wyjaśnić. Kampienie - zazwyczaj kojarzy się z siedzeniem w jednym miejscu np. na skrzynce za rogiem i zabijanie wszystkich zza pleców. Tutaj jest trochę inaczej. Definicja ta dotyczy się tego co wyżej ale oprócz tego chodzi o to,że nie masz stać ciągle na boisku i tam biegać,skakać żeby nie było kampienia. Musisz biegać po całej mapie i szukać przeciwników. Wyjątkiem jest gdy wymieniasz ogień ale to nie ma polegać na tym,że chowacie się w osobnych pomieszczeniach na przeciw siebie i skanujecie drzwi.
 9. Szczęśliwą Karolinkę
 10. @Ghost Rider Może i będzie to zbyt oczywiste uznawanie opiekuna serwera za typ do laureatu,bo każdy opiekun zasługuje, ale jednak Ghost'a wyróżnia jedna cecha. Jest bardzo koleżeński. O co chodzi? Otóż Ghost zawsze potrafi zapoznać się z nowymi osobami, pomóc im,wytłumaczyć na czym co polega albo po prostu zapewnić miłe towarzystwo na sb lub ts. Do swoich obowiązków przykłada się perfekcyjnie i nie ma z nim problemów to jest mój typ osoby,która wyróżnia się na tle forum. Powodzenia i oby tak dalej!
 11. Ooo Słodziutkie to ciasto,a piękne jak Ty!
 12. Na samym szczycie obowią[email protected] To co ona dla mnie zrobiła jest wspaniałe. Zaraz potem leci @Meduza i @KonWoy, sensowni ludzie z poczuciem humoru. Trochę niżej @F1kSu,a reszta to nie ma co wymieniać,bo praktycznie każdego lubię ale ci co są wyżej wymienieni nie są tam bez powodu.