Skocz do zawartości

[Only Mirage] Propozycje/Błędy


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, składam propozycje dodania Trybu turniejowego, bo te granie do 12 czy tam do 13 to nie jest gra, jest to duży serwer i jest dużo graczy więc do tych 16 minimum można dać rund. Jak widzę na serwerze gracze też skarżą się na ten obecny tryb i są za tym żeby dodać Turniejowy do 16. Nie wiem co sądzą Opiekunowie oraz reszta osób z forum.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to te 16 to trochę za dużo. Ale jak tak to przeszkadza, to możemy dodać z 2 rundy i zobaczyć jak to będzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie można dodać więcej, ale w praktyce nie robi to większej różnicy, zaraz zmiana mapy i gra sie od nowa tą samą mape. Gdyby to był serwer w większą ilością map w puli niż sam mirage mialaby ta propozycja jakiś sens. Pozdrawiam

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Proponuję usunąć zbędne pluginy/dodatki - za każdym razem jak wchodzę na serwer gra się coraz gorzej (na wooden pc), kiedy grałem jeszcze w lutym/marcu śmiało można było polatać na stabilnych 60-70fpsach i robić po 30/40 fragów, teraz to jest katorga z dropami do 12, jeżeli chodzi o inne serwery jest ok. Wydaje mi się, że prostota jest najlepsza nie chodzi o wygląd tylko komfort gry. Dam na przykład informację w hudzie o forum czy o czymś - na 1.6 pełno tego było, a i tak tego nikt nie czytał, jeżeli chce wejść na forum to wejdzie. Pamiętajcie nawet najmniejsze info lokuje pamięć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tNk Napisz jakie pluginy zbędne? Dropy przez pluginy takie jak: Pokazywanie DMG, skiny do broni i kosy, rangi, blokowanie broni czy vip?  Raczej przez takie rzeczy nie ma się dropów do 12 FPS. Na serwerze mało się zmieniło od lutego, więc to raczej przez twój komputer a nie przez serwer, może to być  też spowodowane przez ilość graczy na serwerze. A jeżeli chcesz pograć na stabilnych fpsach to kup sobie komputer lepszy a nie, ze przez serwer jest wszystko. Nie dyskryminuje, każdy ma gorsze i lepsze kompy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@eXtreme! Chcesz mnie pouczać przez co są dropy fpsów? Jestem programistą, informatykiem, w csie 1.6 miałem swoją serwerownię, gdzie pluginy były pisane własnoręcznie. Śmiechłem, nie upokarzaj się. Z tego co widziałem jest nowy zastępca opiekuna, ja tu daję swoją propozycję. Za rękę chyba nikogo nie trzeba prowadzić, chociaż mogę dać małą podpowiedź, iż jest możliwość napisania do hostingu o zużycie pamięci/wykorzystanie procesora + zaglądanie w logi.

Później pojawiają się tematy dlaczego spada liczba graczy na serwerze, oczywiście mógłbym wejść na laptopie grać na 300fpsach, ale jeżeli chcemy utrzymać poziom nie idźmy w ślady np areny 1v1.

Pozdrawiam

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tNk Ależ ja nie zamierzam Cię pouczać, piszę tylko przez co może to być spowodowane. Ale jeśli masz możliwość grać na lepszym sprzęcie to dlaczego tego nie robisz? Jeśli potrzebujesz go do czegoś innego to spoko. Bardzo się cieszę, że jesteś doświadczony ale to nie znaczy, że musisz się wywyższać bo ktoś czegoś nie wie albo nie potrafi czegoś zrobić, a liczba graczy nie spada, nikt nie ma problemów z tym serwerem albo przynajmniej nikt się nie skarży:) Nie rozpoczynajmy jakiejś gównoburzy przez tak błahy powód.

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.03.2018 o 20:37, Kasia! napisał:

Zgłaszano mi, że to przeszkadza, gdy ktoś ma już broń i zmieniając numerami na coś innego wybiera się to. Po prostu ogranicza to zbędne kupowanie, a jak ktoś chce broń zachowaną, to taka sytuacja mu to utrudniała. 

 

Vip'y utrzymują serwer, to nie kasa z kieszeni właściciela. Coś musi zachęcać, a porównując naszego vip'a do innych sieci, to był on do tej pory tylko lekkim mało ważnym dodatkiem. Nie, że chcę samych vip'ów, ale to jest lepsze, niż dubble jump lub nawet już to 110 hp.

 

Było by to już zbyt op. To jest bardziej w sytuacji, jak po full 4 drużyna przegrywa, a my chcemy coś jednak grać. 

 

Zajrzyj na inne sieci i zobacz co oni w tym vip'ie oferują ;) Nie możemy odstraszać, a takie urozmaicenie nie jest wielką zmianą. 

Tyle ze teraz duzo osob kupuje Vip`a jak sa te bronie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Geniuse napisał:

Tyle ze teraz duzo osob kupuje Vip`a jak sa te bronie. 

 

To jest od 5 rundy po każdej stronie. To nie dodaje zbyt wiele, bo od 5 można normalnie za swoje kupić. To jest dla ułatwienia, jedynie zapytam się czy można ustawić to, aby zabierało kasy trochę, ale jednak mniej niż kosztuje normalnie zestaw z menu. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo ludzi kupuje VIPA bo chyba tylko my oferujemy coś takiego jak wybieranie broni pod numerkiem :) Poza tym na serwerach 1.6 ranga VIP oferowała to samo co tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja:

Włączenie przenikalności w połowie rundy, dla urozmaicenia gry i możliwości podsadzania graczy oraz  innych hard tricków>  :x

Edytowane przez |MajK|
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, |MajK| napisał:

Propozycja:

Włączenie przenikalności w połowie rundy, dla urozmaicenia gry i możliwości podsadzania graczy oraz  innych hard tricków>  :x

 

Chyba wyłączenie jak już :D nie wyobrażam sobie jak na początku rundy wybiegają wszyscy z respa bez noblocka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to by było spoko, wystarczy komenda !noblock w razie czego ale to dopiero by było możliwe gdyby dopiero po 30-40 sek się włączyła przenikalność xD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, |MajK| napisał:

Włączenie przenikalności w połowie rundy, dla urozmaicenia gry i możliwości podsadzania graczy oraz  innych hard tricków>  :x

Jeśli chodzi ci o wyłączenie przenikalności w połowie rundy to jestem za.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, 3x3 said:

 

 nie wyobrażam sobie jak na początku rundy wybiegają wszyscy z respa bez noblocka 

Myśle, że w połowie rundy minimum połowa zgine, a jak nie to można zrobić limit graczy na wyłaczenie przenikalności ✌️

Edytowane przez |MajK|
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie od poczatku nie powinno byc noblocka. Na only DD2 jak jeszcze byl, to wszystko zgrabnie dzialalo, tylko sie !noblocka wpisywalo ewentualnie i do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SnuFFy To wyobraź sobie 12 osób blokujących się przy wejściu do apartów od strony TT :P I jeszcze ułatwienie dla trolli. Jak dla mnie wyłączenie przenikalności jest spoko pomysłem ale też złym, ponieważ trolle by blokowały i utrudniały innym grę, gdyby taką przenikalność można było wyłączyć jakąś komendą która działa tylko na Ciebie i osoby które również to wyłączą to jestem za, aczkolwiek nie wiem czy da się tak zrobić

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się chyba troszke rozmarzyliśmy :D  obecne rozwiązanie jest najmniej problemowe, propozycja fajna ale nie wiem czy to gra warta świeczki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@eXtreme! wiesz, kiedyś grałem na innym serwerze z off przenikalnością i wystarczyło wpisać !nb i był noblock na 10sek ale z aurą wokół siebie. Tutaj bym zrobił podobnie ale bez aury i na np. 15-20 sek. i było by to mało uciążliwe. Można by też zrobić że wpisując !nb wyłączą się przenikalność a pod !b znowu się włącza. Ja osobiście jestem za kilkusekundowym nb i nie było by żadnych trolli. A w przypadku jakiegoś stuck'a albo wpisać znowu !nb albo automatycznie unstuck.

Edytowane przez K3ndinh0
Literówki
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zauważyłem, że flash oślepia również swoich, w takim razie wychodzę z propozycją zrobienia czegoś z molo, bo nagminnie ktoś sobie przebiega np przy skrócie rampy gdzie większość się nie spodziewa takiej sytuacji i jest chaos, rozrzucenie po mapie i granie LMSa do końca rundy. Następne to wyrzucenie tagów z rangami, było dobrze jak było, żeby zobaczyć rangę możemy wcisnąć tab i i tak to widać. Dużo osób na to narzeka, ale jeszcze nikt tutaj nie napisał. Pozdrawiam

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności