Skocz do zawartości

[Dyskusja] odnośnie DR


Zygus

Rekomendowane odpowiedzi

Siema.Tak jak w temacie,chciałbym,żebyście przeprowadzili dyskusję odnośnie punktów poniżej:

1) Czy serwer mam powrócić do starych korzeni?W sensie 1001 lvl oraz inaczej skonfigurowane klasy? A może HARD MOD? który polegał by na trudniejszej rozgrywce, wszystkie statystki obniżone,byście musieli być zgrani tylko na BH.Najwięcej skoków to by były 2 long jump by rozpędzał do max 400/500 speeda

2) Czy na serwer wgrać modele kos, które by się znajdowały w /sklepsms ?

3 )Wprowadzić system awansów?

4) Wprowadzić wyścigi na serwer?

Daje wam miesiąc na dyskusje odnośnie tego tematu.

Edytowane przez Zyguś
  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1- Bardziej pod większy lvl, w tych czasach hardy nie są aż tak lubiane jak kiedyś

2- Jestem za

3- Jeżeli chodzi o awans klas to nie

4- No jasne, że tak

Można jeszcze potestować  te gangi

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Stare 1k najwięcej graczy przyciągało także jak najbardziej na TAK

2. Jak najbardziej można :) Modele = Piniążki = Reklama = Więcej graczy do dręczenia Kappa. Ewent

3. Awanse klas mogą zostać standardowe od 25 lvla w przypadku 1001 lvla proponuję od 50 lvla 2 skok

4. Wyścigi urozmaicą rozgrywkę.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100% za starym modem. 1k1 LVL Tylko, że dobrze ma to być zaplanowane wtedy można wczepić awanse. Co do innych to hard odpada. Skiny czemu nie :) ale bardziej za monety niż sklepsms. Wyścigi- nie mam zdania.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak najbardziej 1k lvl, ale bez harda.

2. Spoko opcja, zawsze więcej graczy. 

3. Moja propozycja jest taka, jeśli byłoby 1001 lvl to:

          - 50 lvl - 2x jump

          - 500 lvl - apteczka (100hp)  lub coś innego np. jeden long jump na rundę

          - 950 lvl - 3x jump (może też być 900, wszystko do ustalenia)

4. Wyścigi zawsze cieszyły się popularnością. Jest większa chęć rywalizacja, tylko pewnie wyglądałoby to tak, że lepszy gracz brałby wyścig z jakimś początkującym, który nie umie BH. :/ 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. - 1k lvl spoko opcja. Harda bym nie wprowadzał.

2. - Nie mam zdania, Jakich modeli by nie było i tak wyłączam żeby fps było więcej xD.

3. - Jak bedzie jakoś sensownie zrobione to czemu nie.

4. - Jestem za.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.01.2018 o 20:26, MM. napisał:

1. Jak najbardziej 1k lvl, ale bez harda.

2. Spoko opcja, zawsze więcej graczy. 

3. Moja propozycja jest taka, jeśli byłoby 1001 lvl to:

          - 50 lvl - 2x jump

          - 500 lvl - apteczka (100hp)  lub coś innego np. jeden long jump na rundę

          - 950 lvl - 3x jump (może też być 900, wszystko do ustalenia)

4. Wyścigi zawsze cieszyły się popularnością. Jest większa chęć rywalizacja, tylko pewnie wyglądałoby to tak, że lepszy gracz brałby wyścig z jakimś początkującym, który nie umie BH. :/ 

3) Nie rozumiesz o co mi chodzi z tymi awansami. Chodzi mi o to, że grasz jedną klasą i są na niej 2 awanse np. 450 lvl i 950, co awans jest ulepszona klasa pod względem statystyk i pod względem umiejętności.

4) Ale to zależy od gracza czy będzie się chciał ścigać czy nie.

Edytowane przez Zyguś
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1)  Ja tam bym wolała hard, no ale skoro 1000lvl dzieciaki przyciągnie, no to niech będzie, zawsze to coś nowego dla mnie, może więcej pokicam :D 

2) Czemu nie, jak komuś fpsy niemiłe to kupi, a zawsze jakiś grosz wpadnie xD 

3) Nie wiem o co ci chodzi z tym do końca, więc się nie wypowiadam na ten temat

4) Pewnie, zawsze to coś ciekawszego, bo teraz to tu jest tak nudno, że mi się wgl wbijać nie chce, z resztą jak zauważyłam to nie mi jednej, bo często serwer jest pusty nawet w godzinach popołudniowych

Także ten, im więcej urozmaiceń, tym według mnie lepiej i przyciągnie więcej ludzi xd

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.01.2018 o 15:37, Zyguś napisał:

Siema.Tak jak w temacie,chciałbym,żebyście przeprowadzili dyskusję odnośnie punktów poniżej:

1) Czy serwer mam powrócić do starych korzeni?W sensie 1001 lvl oraz inaczej skonfigurowane klasy? A może HARD MOD? który polegał by na trudniejszej rozgrywce, wszystkie statystki obniżone,byście musieli być zgrani tylko na BH.Najwięcej skoków to by były 2 long jump by rozpędzał do max 400/500 speeda

2) Czy na serwer wgrać modele kos, które by się znajdowały w /sklepsms ?

3 )Wprowadzić system awansów?

4) Wprowadzić wyścigi na serwer?

Daje wam miesiąc na dyskusje odnośnie tego tematu.

1. Moim zdaniem lepiej te 1001 lvl, bo z moimi fps nie dałabym rady na HARD MOD. W tym 1001 to można chyba grawitke mieć w jakieś klasie i dodatkowe skoki? Jeżeli tak to spoko. 

2. Bez różnicy. Ja i tak pewnie z tego nie będę korzystać, żeby nie stracić moich fps.

3. Jestem za.

4. Tak zawsze jakaś dodatkowa rozrywka, kiedyś grałam na jakimś DR i były te wyścigi i są całkiem spoko ;p 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i rzadko zjawiam się na serwerze, ale że jestem graczem ze starszej ekipy serwera, to pozwólcie że i ja wtrącę swoje 5 groszy.

1. Serwer za tych czasów, miewał się bardzo dobrze, serwer zawsze był pełny czy to 10 nad ranem, czy 10 wieczorem.  Hard jest nie potrzebny, miejmy na uwadze, też słabszych graczy w te skakanie.

2. Na tak i na nie, to jest mój u*ebany pierdo*ec, bo nigdy nie lubiłem skinów na serwerze. Z drugiej strony serwer, na tej opcji może zarobić, na swoje utrzymanie.

3. Moim zdaniem to jest zbędne, dajmy szanse też słabszym graczom, z mniejszymi lvl'ami.

4. Wyścigi według mnie to podstawa na DR.

Moja skromna propozycja to jest powrócenie do starych klas, w sensie że są klasy, np.  które mają na zabicie 1/4 z noża i mają 1 skok, bez żadnych awansów gdzie np. przy 50 lvl dostajemy 2 skok. Dokładnie chodzi mi oto że np. klasa ma przypisaną umiejętność, bez żadnych bezsensownych lvl'owych awansów. (Myślę że w miarę zrozumiale wyraziłem, o co mi chodzi ;) )

Edytowane przez aktywny.!?
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Na tak, 1001 by się przydał a szczególnie tryb HARD

2. Nie 

3. Nie

4. Raczej nie gdyż pluginy się bugowały, jeżeli nie ma już takiego problem to czemu nie dodawać 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odblokował(a) i zablokował(a) ten temat
  • -_- odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności