Skocz do zawartości

[GALERIA] Koudeyn


Koudeyn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam a więc wracam jakoś po długiej przerwie od cs 1.6 do grafiki, robiłem kiedyś avki/userbary/sygnatury itp za czasu grafika na sieci :D.

Zrobiłem przed chwilą takie "coś" na odświeżenie starego rzemiosła, co uważacie?

 

35401921222475633043.jpg

45546083106158436307.jpg

64914958643639789812.png

 

Edytowane przez Koudeyn
  • Zmieszany 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"za czasu grafika na sieci " zastanawiam się kto i gdzie dal Ci tego grafika.... "prace" bardzo słabe, jedna wielka kupa. Pisałeś komuś coś o poradnikach, sam je zacznij oglądać i wróć jak się czegoś nauczysz. :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z kolegą wyżej, prace są na poziomie podstawowym nie potrafisz nawet dobrze rendera zeskalować i ktoś Ci dał kiedykolwiek grafika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście pracę mi się nie podobają, mi pisałeś coś o poradnikach, a moim zdaniem sam ich potrzebujesz. Pracę dla mnie wyglądają, jakbyś je robił w 5 minut. Także nie wiem kto, kiedy i gdzie dał Ci tego grafika, ale poćwicz jeszcze i sam pooglądaj poradniki, przyda Ci się ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest estetyczne, może ta ostatnia praca by się jeszcze obroniła, ale czcionka jest okropna. 

Nic do siebie nie pasuje, może popracuj nad doborem czcionek kolorów i stylów, bo wszystko zmieszane, jest okropne. 

 

@Koudeyn

Tematycznie owszem, ale estetycznie już nie ;) inaczej i w innych kolorach byłoby miłe dla oka, w takiej formie to tylko praca na 2min w paint'cie bez celu i byle jak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądając twoje prace odnoszę wrażenie że są to słabej jakości grafiki pod jakieś wave music.

Moim zdaniem w pracach nic do siebie nie pasuje i jest to po prostu brzydkie.

Edytowane przez Wercia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat dwie pierwsze prace "pasują" do siebie tematycznie , ale być może tematy nie są wam znane.

Co do czasu to były robione w chwile, ale dziekuje za opinie mimo to :).

Co do tego wypowiadania się w tematach to jednak owe prace i rendery na nich tworzyły dwie odrębne sprawy : praca i render który wgl nie wtapiał się w prace, rozumiem że płeć piękna będzie miała zawsze więcej atencji ale nie bede rozwijal juz tego tematu.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności