xanax1337

Użytkownik
 • Content count

  70
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2
 • Time Online

  3d 10h 36m 34s

xanax1337 last won the day on May 20

xanax1337 had the most liked content!

6 Followers

About xanax1337

 • Rank
  Użytkownik
 • Birthday 03/02/1998

Informacje o Profilu

 • Nick
  ザナックス
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Steam Custom URL
  steamcommunity.com/id/xanaxdeath/

Metody kontaktu

 • Snapchat
  happy216x

Recent Profile Visitors

707 profile views
 1. xanax1337

  Za pracę z Elliotem trzeba cię pochwalić bo wyszła bardzo ładnie. Reszta prac jest przeciętna jednak też nie jest zła. I przynajmniej wszystko nie jest w jednym stylu tak jak wcześniej @VORDEN, nie lubię się podlizywać wolę pisać prawdę
 2. xanax1337

  Grafika z halo czyli pierwszy obrazek sam efekt końcowy nie taki zły jednak moim zdaniem za dużo tego wszystkiego i praca z mojego punktu widzenia wygląda strasznie chaotycznie. Druga praca to jakieś gotowe tło z BF'a i moim zdaniem na oryginalnej pracy wygląda to o wiele lepiej a twoje modyfikacje tylko zepsuły całokształt. Trzecia praca to w sumie sam render jakieś słabe tło zero światła i masa zbędnych tekstur na postaci przez co wszystko wygląda nieestetycznie.
 3. xanax1337

  Mam wrażenie że zatrzymałaś się i wszystko teraz robisz w jednym stylu zamiast próbować czegoś nowego.
 4. xanax1337

  Troszkę nie rozumiem jak można robić coś krok po kroku z poradnika a efekt końcowy wygląda jakbyś pierwszy raz coś takiego robił bez żadnej pomocy. Co do ostatniej pracy wydaje mi się że nic specjalnego i moim zdaniem nie wygląda to jakoś super mega może przez to że praca wygląda strasznie płasko. @Aven, druga praca też jest wzorowana na poradniku i to chyba z tego samego kanału na yt. I okej oglądanie poradników nie jest złe ale moim zdaniem lepiej jest oglądać coś z nich wyciągać a potem używać tego w swoich pracach powstałych z własnych pomysłów bo to tak jak z nauką na egzamin robiąc coś z poradnika uczysz się wypełniać egzamin a robiąc własny pomysł z pomocą poradników rozwijasz swoją wyobraźnię i uczysz się używać danych efektów w różnych rodzajach prac.
 5. xanax1337

  Pierwsza praca, pełno zbędnych tekstur, światło jest dane na warstwie za postacią a postać ma rozświetlone boki głowy? W jaki sposób co to za magia? Nie wygląda to fajnie bo sama postać jest jakby po prostu wklejona i nic więcej. Druga praca nie ma nawet co się wypowiadać bo dziecko w szkole podstawowej na informatyce potrafi zrobić coś takiego. Trzecia praca w miarę jednak tekst jest słaby, nie pasuje moim zdaniem no i ta pustka w pracy.
 6. xanax1337

  Mam wrażenie że to gotowe stocki, nawalone na to tonę tekstur i tekst co razem daje nic specjalnego. takie 2/10
 7. xanax1337

 8. xanax1337

 9. xanax1337

 10. xanax1337

 11. xanax1337

  Ymmm
 12. xanax1337

 13. Życie pokazuje zbyt dużo ohydztw
  A podobno to cud boży, więc
  Czemu Bóg jest bezlitosny?
  Czemu ludzie są wredni, podli?
  Widzisz na krześle typa z szyją w pętli?
  Rozkmiń, czemu jęczy? Popchnij

 14. xanax1337

  Wszystko spoko ostatnia praca sam pomysł okej, lecz jakość pracy leży. Nie wiem może korzystałaś ze słabych jakościowo materiałów. Sam pomysł jest dobry i wykonanie również tylko ta jakość.