Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie Cosmonaucik


|Mort|

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Cosmonaucik
2. Imię: Przemysław
3. Wiek: 16
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 8
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak
6. Składka (tak/nie): Niewiem, sms'ami napewno nie bo mam zablokowane takowe.
7. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/753890
8. Parę słów o sobie **: No to mam na imię Przemysław, Mieszkam na podkarpaciu nie daleko Mielca i jestem zwykłym nastolatkiem chcącym coś w życiu osiągnąć, Lubię grać grać w gry. Obecnie trenuję Piłkę Ręczną. Lubię posiedzieć na świeżym powietrzu grając z kolegami w tenisa czy piłke nożną. W zimie lubię też pojechać na narty. Dobrze się uczę :v
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Jest dużo adminów z tego co wiem, ale cheaterów jest jeszcze więcej i często jest tak, że nie ma admina, żeby ogarnąć temat.
10. Steam_ID: STEAM_1:0:245746512
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2-3h dziennie ?
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): często od 18-22
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Od 2 lat prawie 3. Posiadam około 2k godzin (oba konta) + 1.6
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak, posiadam guarda na jb oraz posiadałem admina na DR.
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie jestem na nie , jesteś z nami od niedawna na serwerze przynajmniej sam osobiście nie miałem okazji grać z Tobą. Te ok. 25h co tam masz według mnie to na razie za mało żeby od razu składać podanie. Pograj trochę dłużej i będę na tak, ale i tak główny głos ma Kasia. Pozdrawiam. (Tak to generalnie wszystko git, zawsze przyda się kolejna osoba do teamu)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jestem na tak, gdyż jest on użytkownikiem kulturalnym, posiadającym doświadczenie. Sama widziałam go nieraz w akcji na DR, gdyż wspólnie pełniliśmy funkcję admina i jest dobrze przeszkolony (oczywiście, że robiłam mu gruntowne szkolenie, inaczej bym go nie szanowała xD). Wywiązuje się z obowiązków, a jak wiadomo na serwerze bardzo często jest potrzebny admin. Dodatkowo zgłaszał do mnie odpalonych graczy.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja jestem również na tak, może okres próbny bo jest on dosyć nowy na serwerze, ale wszystkie standardy zna i szanuje siebie jak i graczy. Nie nadużywa mikrofonu oraz okazuje (bynajmniej stara się) wysoki poziom kultury. Byłem z nim wiele razy w administracji na jb i wiem, że wywiązuję się ze swojego stanowiska perfekcyjnie. Gra w godzinach, w których najwięcej cheaterków wchodzi się pobawić więc jest on drugą ręką na wieczorne pory. 

Również spełnia wszelkie wymogi dotyczące rangi.
To tyle ode mnie.

Pozdrawiam,
Peter. 

Edytowane przez Peter
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności