Skocz do zawartości

[OFF] Szybka Rekrutacja


Gokuś

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:{N0_SK1LL-N0_0GAR}
2. Imię:Mikołaj
3. Wiek:19
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 4-5 (podstawy opanowane, a szybko sie uczę)
5. Sprawny i działający mikrofon**:Tak
6. Składka (tak/nie):W zależności od kwoty(szukam pracy aktualnie)
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/788501
8. Parę słów o sobie **:Parę dni temu ukończyłem szkołę(liceum). Aktualnie szukam pracy, ale poświęcam również czas na odpoczynek czym jest granie z piwkiem w ręku. 
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Jestem przyjaźnie nastawiony do graczy oraz staram się pomagać w rozwiązywaniu problemów zaistniałych podczas gry
10. Steam_ID:76561198169445590
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: różnie, ale większość wolnego czasu w którym znajduje się w domu. Kilka godzin dziennie
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Aktualnie w godzinach rannych 9-13 oraz późnymi wieczorami 23-2. Zarówno w tygodniu jak i weekendy
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:na tym koncie 1626h oraz na poprzednim około tej samej ilości godzin
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Nie, byłby to mój debiut.

Pozdrawiam 

 

  • Like 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. 
2. Imię:Karol
3. Wiek:18
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 6-7 (pracuje nad opanowaniem tego jeszcze lepiej)
5. Sprawny i działający mikrofon**:Tak
6. Składka (tak/nie):zalezy ile ale wydaje mi sie ze tak
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/976071
8. Parę słów o sobie **:18 lat duzo wolnego czasu, w wolnym czasie jezdze na motocyklach i gram sb w cs go
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Lubie grac na tym serwerze spedzam na nim mase godzin, aktualnie mam wiele wolnego czasu i ktory tez spedzam na serwerze i chcialbym miec administratora poniewaz kilka razy grajac do pozna zdarzal sie cheater a admina na serwie brak i musialem wychodzic lub pisac na forum a chcialbym tez pomoc w rozwijaniu serwera
10. Steam_ID:76561198068507736
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: roznie ale wydaje mi sie ze takie 4-5 dziennie to na spkojnie 
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):w dni robocze gram o roznych porach kazda godzinna mi pasuje do grania tak samo w weekend
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:1879
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):nie
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra trochę tu już są podania trzeba je ogarnąć w końcu :) 

@Soczek899 Odrzucone w podaniu napisałeś że 3-5h a gameme mówi co innego rzadko kiedy wyrabiasz powyżej 1:30h a nie mówiąc już o 3-5h i od 4 dni też nie było cię na serwerze a jak już jesteś to nic cię nie widać reszta adminów też jest na NIE.

@Fame No u ciebie na razie godziny są w miarę ok, ale problem jest wiek jak i to że się tera uczysz my potrzebujemy adminów którzy będą właśnie na serwerze albo jak ktoś ich zawoła to wbiją a nie takich co będą brać za chwile wolne bo to uczyć się trzeba albo poprawiać oceny. Na chwile obecną Odrzucam podanie 

@FoxowniK Godzinki się wahają jak i znajomość twoja komend i to że to by był twój pierwszy admin, a my potrzebujemy kogoś kto już miał kiedyś do czynienia z adminowaniem i zna komendy. Na serwerze jak jesteś to nic nie słyszę żebyś coś rozwiązywał czy pomagał od innych adminów też nic nie słyszałem na twój temat nie licząc tego że są na NIE więc Odrzucam i to podanie może jak więcej będziesz się udzielać to w przyszłości to zdanie się zmieni

No i na Koniec @Karol 3.0 9maja napisałeś  podanie które zostało odrzucone przez twoje nie dopatrzenie zasad które trzeba przestrzegać składając podanie, to na bok godziny się ciebie nie trzymają admini są na NIE, z tego co piszą i z tego co sam zaobserwowałem to nie zbyt wiesz coś o serwerze czy też o regulaminie. Podanie Odrzucam

 

No nic może jeszcze ktoś się znajdzie godny posady admina Codmod'a :)   

Edytowane przez Mahesvara2
  • Like 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:✪HEJAA✪
2. Imię:Aleksander
3. Wiek:17
4. Znajomść Sourcebans (1-10): 6/10
5. Sprawny i działający mikrofon**: Jest
6. Składka (tak/nie) : Tak jestem w stanie dokładać się do serwera
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/987294
8. Parę słów o sobie **: Mam 17 ;lat chodzę do technikum mechanicznego mój tata posiada swoją firmę w której naprawia motocykle ja także tym się interesuje i będę chciał przejąć firmę po ojcu.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Ponieważ gram w godzinach porannych jak i wieczornych nie raz jak zdarzy mi się wrócić wcześniej z praktyk widzę HAXA lecz nie mam do kogo się udać ,ponieważ każdy opiekun jak i administrator ma życie prywatne . Jestem osobą wyrozumiałą i obiektywną nie wdaję się w konflikty z graczami tylko im pomagam .Wiem że czasu na serwerze mam bardzo mało lecz obiecuję że to się poprawi z czasem .
10.SteamIdSTEAM_0:1:459375896
11. Ile czas możesz poświecić na serwerze: teraz poświęcam od 1 h do 2 h lecz na pewno się to zmieni jak będą obowiązki .
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):W dni robocze najczęściej gram od 21 do 1 w nocy a w weekendy różnie .
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Posiadam staż który trawa już 4/5 lat oczywiście nie jest to moje pierwsze konto najwyższą rangę jaką posiadałem to był szeryf ( Więcej spędzam czasu na społeczności niż na graniu meczów turniejowych ) Aktualnie mam Kałacha na trybie skrzydłowym i G3 na turniejowym 
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Nie byłem nigdy adminem więc dlatego chciałbym spróbować tego fachu :) .

Z góry dziękuję za rozpatrzenie mojego podania . Serdeczne Pozdrowienia HEJAA !

Edytowane przez Hejaa
pomyłeczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hejaa Jesteś raptem od tygodnia na serwerze i też rzadko cię widzę nic na twój temat nie słyszę czy pomagasz czy obrażasz no mało cię jest :) inni admini też cię nie widują 

Odrzucam 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mahesvara2 napisał:

@Hejaa Jesteś raptem od tygodnia na serwerze i też rzadko cię widzę nic na twój temat nie słyszę czy pomagasz czy obrażasz no mało cię jest :) inni admini też cię nie widują 

Odrzucam 

 

Rozumiem grałem na wczsniejszych edycjach  jak blix był opiekunem . Serdecznie dziękuję za rozpatrzenie podania oraz licze na kolejną szanse w najbliższym czasie ! 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: DonSalerii
2. Imię: Adam
3. Wiek: 21
4. Znajomość Sourcebans (1-10):  6
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak
6. Składka (tak/nie): Tak 
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/310071
8. Parę słów o sobie **: Nazywam się Adam wiek jest wam wyżej znany. Interesuję się piłką nożna oraz e-sportem. W cs:go gram od prawie 4 lat co z perspektywy czasu jest troszkę smutne,lecz gra wciąż sprawia mi odrobinę "frajdy" :)
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Słyszałem że potrzebny Admin który da radę wejść gdy jest potrzebny oraz że są małe problemy w Adminsitracji z aktywnością ;)
10. Steam_ID: STEAM_1:0:118916227
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Zależy od tygodnia pracy gdyż jest to 3-zmianówka ale w granicach 3-4h na spokojnie,
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Tak samo jak wyżej lecz weekendy mogę być prawie cały czas 
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 4658h
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Oczywiście.
Edytowane przez DonSalerii
  • Like 3
  • Zmieszany 1
  • Smutny 1
  • Uwielbiam 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, DonSalerii napisał:

1. Nick: DonSalerii
2. Imię: Adam
3. Wiek: 21
4. Znajomość Sourcebans (1-10):  6
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak
6. Składka (tak/nie): Tak 
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/310071
8. Parę słów o sobie **: Nazywam się Adam wiek jest wam wyżej znany. Interesuję się piłką nożna oraz e-sportem. W cs:go gram od prawie 4 lat co z perspektywy czasu jest troszkę smutne,lecz gra wciąż sprawia mi odrobinę "frajdy" :)
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Słyszałem że potrzebny Admin który da radę wejść gdy jest potrzebny oraz że są małe problemy w Adminsitracji z aktywnością ;)
10. Steam_ID: STEAM_1:0:118916227
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Zależy od tygodnia pracy gdyż jest to 3-zmianówka ale w granicach 3-4h na spokojnie,
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Tak samo jak wyżej lecz weekendy mogę być prawie cały czas 
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 4658h
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Oczywiście.

Przyjete, zglos sie na pw.

 

 

 

 

 

 

Dziękuję wszystkim za podania. Szybką rekrutację zamykam ale zwykłe podania nadal są mile widziane. Oczywiście mam nadzieję, że osoby z odrzuconymi podaniami się nie załamią, a wręcz przeciwnie, pokażą nam, że są warci zaufania  i spotkamy się już niedługo :D 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • RyKoS zablokował(a) ten temat
  • -_- odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności