Skocz do zawartości

[1v1] Szybka rekrutacja na Admina - ZAMKNIĘTA


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: JUNIOR.
2. Imię: Paweł
3. Wiek: 22
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 5 szybko się ucze
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak jak najbardziej, rozmawiam z graczami
6. Składka (tak/nie): Tak
7. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/918977
8. Parę słów o sobie 
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem
10. Steam_ID:1:0:107056033
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: od 2 do 6 h a nawet dłuzej, jak zaczynam grac na jednym  serwerze to gr
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: okolo 6 lat
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak bawiłem sie swoim serwerem

@JUNIOR. napisz na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Despo
2. Imię: Erwin
3. Wiek: 18
4. Znajomość komend admina (0-10): 9
5. Sprawny i działający mikrofon: Posiadam
6. Parę słów o sobie **: Jestem Erwin mam lat 18 na co dzień chodzę do technikum informatycznego. Interesuje się sportem oraz komputerami. Jestem człowiekiem bezkonfliktowym i miłym dla każdego.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym pomóc w utrzymaniu porządku na serwerze.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 3h
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Wieczorkiem
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 5 lat
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Owszem.

@Despo zapraszam na PW

  • Haha 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: ✪ bukaj

2. Imię: Jakub

3. Wiek: 17

4. Znajomość komend admina (0-10): 10

5. Sprawny i działający mikrofon: Posiadam ów taki

6. Parę słów o sobie **: Zważywszy na moją skromność muszę napisać to, że jestem człowiekiem godnym miana administratora, brzydzę się przemocą i alkoholem. Dzień jak codzień spędzam w zaplutej szkole jaką jest technikum, którą mam nadzieje skończę i doczłapie się do tego momentu gdzie mógłbym z niej wyjść raz na zawsze z palcem uniesionym ku górze w znak wiktorii.

7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Zważywszy na to, że pełnienie nad czymś jakiejkolwiek władzy to już chyba moje hobby to zostaje jeszcze ogarnianie ludzi i zapanowanie nad hołotą. Z racji iż moja aktywność użytkowania komputera jest wysoka nie będzie problemu z aktywnością na serwerze.

8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: ^ Nawet kilka godzin dziennie.

9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze >16 | Weekendy nawet całe popołudnie i wieczór.

10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 1,079h main i jakieś 3,000 na reszcie

11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):  Tak

@Bukaj zapraszam na PW

  • Haha 1
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: CzarnyBogSeksu

2. Imię: Piotr

3. Wiek: 31

4. Znajomość komend admina (0-10): 6

5. Sprawny i działający mikrofon: Jak najbardziej

6. Parę słów o sobie **: W CSa, począwszy od wersji 1.1 gram od 2002 roku, a w CS:GO od wiosny 2014 (przez długi czas podchodziłem sceptycznie do nowej odsłony CSa)

7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Przede wszystkim skupiłbym się na usuwaniu cheaterów, ponieważ w mojej ocenie to oni najbardziej psują rozgrywkę. Dbanie o kulturę oczywiście też jest ważne, ale myślę że czasem przypadkowo rzucona przez kogoś "kobieta lekkich obyczajów" robi mniej szkody niż perfidny waller. Hobbystycznie łapaniem cheaterów zajmuję się od 2003 roku.

8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Od godziny do 3.

9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): W dni robocze przeważnie wieczorami, a w weekend od rana do wieczora.

10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 3,400H na main koncie i 600H na alcie, od 2014 r.

11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):  Tak

EDIT: Napisałem od 1 godziny (w tygodniu średnio tyle mogę siedzieć) do 3 godzin w weekendy (czasem więcej). Nie będę pisał farmazonów, że zobaczysz mnie na serwerze codziennie po 4 godziny, bo nie lubię ściemniać i wolę napisać jak jest.

@CzarnyBogSeksu podajesz od 3 godzin w górę, a rzadko kiedy grasz (według gameme) więcej niż godzinę. Ja wymagam MINIMUM godziny, więc muszę mieć pewność, że osoba startująca na tę posadę, gra tyle

Edytowane przez CzarnyBogSeksu
odp.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
W dniu 20.01.2019 o 13:55, CzarnyBogSeksu napisał:

EDIT: Napisałem od 1 godziny (w tygodniu średnio tyle mogę siedzieć) do 3 godzin w weekendy (czasem więcej). Nie będę pisał farmazonów, że zobaczysz mnie na serwerze codziennie po 4 godziny, bo nie lubię ściemniać i wolę napisać jak jest.

W dniu 20.01.2019 o 13:55, CzarnyBogSeksu napisał:

8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Od godziny do 3.

Chodzi mi właśnie oto, że nie sprecyzowałeś, a na ten moment tak wygląda Twoja aktywność

http://classicffa.gameme.com/player_histories/sessions/920516

na koniec dodam już w nowym poście, że ja na admina potrzebuje osobę, która gra tę godzinę dziennie. Jeśli ktoś nie ma tyle czasu, to nie ma co składać podanie, ponieważ i tak robię podsumować co +/-10 dni i wyrzucam osoby, które tego nie spełniają 😕 

Jeśli jesteś w stanie tyle grać, zapraszam na PW i przemyślę sprawę, lecz informuje, że w podsumowaniu biorę pod uwagę tę godzinę dziennie oraz to co wpisujesz w podaniu (ile jesteś w stanie grać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: MTL
2. Imię: Adrian
3. Wiek: 17
4. Znajomość komend admina (0-10): 9.5
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **: Mam na imie Adrian

7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Gram na arenkach dla rozgrzewki lub z nudów i zawsze trafiają sie cheaterzy. A jedynymi adminami, którzy cos robią są Kamui i Bukaj
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Ponad godzinę dziennie
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze 16-24, weekend 11-24
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 3/4 k godzin
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

http://classicffa.gameme.com/playerinfo/920954 

@Metaklefedron http://classicffa.gameme.com/player_histories/sessions/920954
nie grasz godzinę dziennie, ale napisz na PW. 

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Rudy Patryk (w nicku mam znaki specjalne, ale nie wklejam ich na forum).
2. Imię: Patryk.
3. Wiek: 15 lat.
4. Znajomość komend admina (0-10): 7/10, douczam się by było perfekcyjnie.
5. Sprawny i działający mikrofon: Oczywiście, że jest.
6. Parę słów o sobie **: Tak więc mam na imię Patryk, mam 15 lat. Pochodzę z miasteczka nieopodal Wrocławia, województwo dolnośląskie. Interesuję się informatyką,programowaniem i w wolnym czasie pogrzebie coś przy motoryzacji. Jestem dojrzałą osobą, umiem się zachować w danych sytuacjach, nie jestem konfliktowy, umiem rozwiązać wszelkie problemy które tylko umiem. 
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Grając na serwerze w godzinach wczesnych bądź popołudniowych czasami jest, że tak powiem dym na serwerze któremu chciałbym zapobiegać. M.in słynne rushe przed 15 sekundą bądź afk. Dopilnowałbym takich sytuacji oraz rozpatrzałbym zgłoszenia wysłane przez graczy. Chciałbym dołączyć z drugiego powodu jakim jest wolny czas oraz chęć pomocy. Pilnowanie porządku na chacie głosowym, wydzieranie się i wyzywanie nie jest miłe dla uszu podczas gry, jest to irytujące wręcz.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Tyle ile będzie trzeba, od dwóch do tych ponad trzech godzin. myślę, że będzie okej.
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze i weekendy. Oczywiście w weekendy dłużej.
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Na aktualnym koncie mam 50 godzin, lecz grywałem w CS:GO gdy jeszcze nie był darmowy.
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Nie, będzie to mój pierwszy raz, lecz szybko się uczę i nie będę sprawiał problemów.

(Chciałbym dodać, że na serwerze mam przegrane trochę czasu, lecz dopiero dziś konto na forum zostało założone).

 

@Rudy Patryk ok, napisz na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

1. Nick:Arashi&Akina
2. Imię:Sebastian
3. Wiek:20
4. Znajomość komend admina (0-10): 9/10
5. Sprawny i działający mikrofon:TAK
6. Parę słów o sobie **:Witam mam na imię Sebastian pochodzę z województwo Opolskiego Aktualnie studiuje we Wrocławiu programistę interesuje się sportami ekstremalnymi ;) 
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Grając na serwerze rano oraz wieczorami spotykam dużo cheaterów oraz zauważyłem że poszukujecie pomocnej dłoni.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze:2-3h
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze 15-23 Weekend 11-24
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 6300h
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Tak

 

@Złodziej_MarzeŃ http://classicffa.gameme.com/player_histories/sessions/922978 - niestety, jestem na nie

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: nn'

2. Imię: Dawid

3. Wiek: 16

4. Znajomość komend admina: 4 (łatwo się uczę i poznaje nowe rzeczy, myślę, że to nie będzie dużym problemem)

5. Sprawny i działający mikrofon: Jak najbardziej (brak szumów, przesterów itp.)

6. Coś o mnie: Mam na imię Dawid mam 16 lat mieszkam w woj. Łódzkim. Interesuję się motoryzacją. Na serwerze myślę, że jestem lubianą osobą. Łatwo i szybko łapię kontakt z innymi graczami. Zwracam uwagę (mikro +16 lub po mutacji, jeżeli jest jakieś dziecko) innym jeżeli robią coś, co psuje grę innym graczom. Kultura osobista i bogate słownictwo. Chętny do współpracy.

7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Często gram na serwerze, jestem chętny do pomocy, a taka, biorąc pod uwagę to, co czasami się tam dzieje jest raczej potrzebna.

8. Ile czasu mógłbyś poświęcić na serwerze: Jestem dosyć elastyczny. Na serwer wchodzę praktycznie codziennie.

9. W jakich godzinach grasz: Między godzinami 16-24

10. Staż w grze: Grę kupiłem w lipcu 2015 roku i gram w nią do dziś

11.Czy posiadałeś admina?: Tak, w 2016r. na serwerze znajomego, tam wytłumaczył mi wszystko co i jak działa.

 

Edytowane przez nubiOficjalnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 12.02.2018 o 17:28, -_- napisał:

1. Nick:F4NIE
2. Imię:Bartłomiej
3. Wiek:16
4. Znajomość komend admina (0-10):0
5. Sprawny i działający mikrofon: tak
6. Parę słów o sobie **: mieszkam w zachodniopomorskim, interesuje się ASG, na ogół jestem konsolowcem ale od pewnego czasu gram na pc
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Adminem chciałbym zostac,gdyż czasem denerwują mnie dzieci które nie mają mutacji a gdy nie ma admina na serwerze to jest jakaś masakra oraz chce żeby panowała lepsza atmosfera na serwerze jesli admina innego nie będzie.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: od 2 do 4 godzin.
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): zazwyczaj 18-19 i 21-23
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 30 godzin
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): nigdy

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
W dniu 9.02.2019 o 15:37, nubiOficjalnie napisał:

1. Nick: nn'

2. Imię: Dawid

3. Wiek: 16

4. Znajomość komend admina: 4 (łatwo się uczę i poznaje nowe rzeczy, myślę, że to nie będzie dużym problemem)

5. Sprawny i działający mikrofon: Jak najbardziej (brak szumów, przesterów itp.)

6. Coś o mnie: Mam na imię Dawid mam 16 lat mieszkam w woj. Łódzkim. Interesuję się motoryzacją. Na serwerze myślę, że jestem lubianą osobą. Łatwo i szybko łapię kontakt z innymi graczami. Zwracam uwagę (mikro +16 lub po mutacji, jeżeli jest jakieś dziecko) innym jeżeli robią coś, co psuje grę innym graczom. Kultura osobista i bogate słownictwo. Chętny do współpracy.

7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Często gram na serwerze, jestem chętny do pomocy, a taka, biorąc pod uwagę to, co czasami się tam dzieje jest raczej potrzebna.

8. Ile czasu mógłbyś poświęcić na serwerze: Jestem dosyć elastyczny. Na serwer wchodzę praktycznie codziennie.

9. W jakich godzinach grasz: Między godzinami 16-24

10. Staż w grze: Grę kupiłem w lipcu 2015 roku i gram w nią do dziś

11.Czy posiadałeś admina?: Tak, w 2016r. na serwerze znajomego, tam wytłumaczył mi wszystko co i jak działa.

 

Na ten moment nie potrafisz przegrać średnio nawet 40 minut, a minimum to 1h i to takie naprawde minimum

@F4N1E edytuj swój post i podaj link do GameMe, bo nie mogę Cię znaleźć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nick: d1x
Imię: Mateusz
Wiek: 20
Znajomość komend admina (0-10): 1, tak jak wspomniałem niżej. Według mnie wszystko idzie się nauczyć, a ja jestem (odpowiedzialną, sumienną oraz pracowitą osóbką, przykładam się do wszystkiego XD)
Sprawny i działający mikrofon: Tak, bez żadnych zakłóceń.
Parę słów o sobie **: Wiek, imię znacie, moje poczucie humorku też większość zna, chodź teraz sądzę że moja inteligencja zwiększyła się chociaż o pół procenta. Cóż więcej mogę jeszcze powiedzieć, pracuje jako kurier, praca moich marzeń i jednocześnie staram się chodzić na siłownie, bo przy tej robocie idzie bardzo szybko ulać się, już czuje jak mi druga broda rośnie i boczki :ck:
Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Odpowiedz prosta, brakuje adminów, zazwyczaj jak gram to widzę tylko jednego tego bogaseksu, ale nie zawsze rzecz biorąc, bo nikt nie będzie cały czas serwera pilnował. Co do reszty to nie wiem, kto jeszcze ma range, bo nie widzę. Jeśli faktycznie jest ich więcej to myślę że dogadalibyśmy się kto w jakich godzinach będzie czuwał. I przede wszystkim chciałbym wesprzeć serwer aby nie stracił na aktywności, jak i rozgrywka była przede wszystkim miła. W ciągu jednego dnia idzie spotkać bardzo dużo cziterków.
Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Do godzinki, czasami mniej bo nie zawsze są grajki na serwerze, a samemu nie będę siedział.
W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Ogólnie to różnie, ale zazwyczaj wieczorami, bo pracuje jako (kurw*er), a w tej robocie nie masz określonej godziny o której kończysz, wszystko zależy od tego jakim tempem się robi, ja jestem panem swojego czasu. Ale zazwyczaj jak nie ma dużo paczek, to kończę czasami koło 4 a czasami koło 6. W weekendy jeśli nie mam zajęcia to rano, w południe i wieczorami jesli jestem w domu. W ciągu tygodnia to staram się nigdzie nie wychodzić z powodu iż wstaje zbyt wcześnie rano.
Staż w Counter-Strike Global Offensive: W CS:GO gram już ponad drugi rok.
Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Ogólnie to nie będę kłamał i powiem że odkąd gram w GO nigdy nie posiadałem takowej rangi, zazwyczaj grałem mmy/faceity, teraz bardziej przyciągają mnie serwery społecznościowe, myślę że nie będzie to jakiś większy problem abym się nauczył tych wszystkich podstawowych komend admina.

Edytowane przez aver
  • Like 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Raz napisałem zgłoszenie, teraz pisząc drugie odpowiem tylko na jedno pytanie: Dlaczego chciałbyś zostać adminem?

Na serwerze nie widziałem administratora od x czasu, nie jestem robotem, żeby zamiast grać co chwilę siedzieć na SB i wysyłać zgłoszenia. Dlaczego? Chciałbym wyczyścić serwer z wszelkiego rodzaju cheaterskiego gówna, dzieciaków przed mutacją, turków z muzyką, rusherów przed 15 i wszelkich innych osób, które łamią regulamin. Pozdrawiam :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Powtórzę to co pisałem wcześniej. http://classicffa.gameme.com/player_histories/sessions/909516

Tak wygląda Twoja aktywność. Jeżeli chcesz mieć admina, to musisz grać PRZYNAJMNIEJ godzinę dziennie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Powtórzę to co pisałem wcześniej. http://classicffa.gameme.com/player_histories/sessions/909516

Tak wygląda Twoja aktywność. Jeżeli chcesz mieć admina, to musisz grać PRZYNAJMNIEJ godzinę dziennie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

1. Nick: k3l3men
2. Imię: Adrian
3. Wiek: 20
4. Znajomość komend admina (0-10):  6/10 (wszystko można podszkolić)
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **: Jak wyżej na imię mam Adrian mieszkam w zachodniopomorskim, okolice Szczecina. Z zainteresowań to głównie motoryzacja ale lubię też geografię (ogólnikowo)
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Zawsze istnieje szansa, że podczas gdy nie będzie nikogo z floty administracyjnjej to trafię się ja a wiadomo lepiej żeby ktoś miał oko na sytuacje na serwerze. 
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: To jest jedna wielka niewiadoma. Czasem godzinę, czasem 3. Nie jestem w stanie tego określić.
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Nie jestem w stanie tego określić jednakże w weekendy prawdopodobnie mogę być nieobecny ale różnie to bywa.
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive:  6 lat
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

1. Nick: Arashi&Akina
2. Imię:Sebastian
3. Wiek:20
4. Znajomość komend admina (0-10): 9/10
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **:Mam na imię Sebastian aktualnie pomieszkuje we Wrocławiu interesuję się kierunkiem programisty ;) 
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Za każdym razem kiedy wchodzę jest pełno dzieci które krzyczą na voice chat oraz pełno Cheaterów a Administracji brak na serwerze ;/
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze:1-3h
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):14-22
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive:7k
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

 

@Złodziej_MarzeŃ

http://classicffa.gameme.com/player_histories/sessions/922978

Potrzebuje tam osób, które będą na nim grać. Tutaj nie chodzi oto by ktoś wbijał na 5 minut. Jeśli będziesz grał godzinę dziennie, nie widzę problemu

  • Like 1
  • Haha 1
  • Zmieszany 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Właściciel

Rekrutacja otwarta

Przymknę tym razem oko na aktywność 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: †Malyna
2. Imię:Malwina
3. Wiek:17
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 8,5
5. Sprawny i działający mikrofon**: tak
6. Składka (tak/nie): jeśli będzie trzeba i będę posiadać środku to tak
7. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/982528
8. Parę słów o sobie **: Jestem w pierwszej klasie Technikum o profilu informatycznym. W wolnym czasie gram w cs'a lub oglądam filmy/seriale. Uczę się języka koreańskiego.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Nie ma na serwerze w ogóle adminów, a cheaterów, którzy psują graczom grę, jest pełno. Chciałabym pomóc w utrzymywaniu porządku na serwerze i rozkręceniu go, aby coraz więcej osób na nim grało.
10. Steam_ID:STEAM_1:0:168598015
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 4-5h
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): różnie, zazwyczaj od popołudnia do wieczora
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 4 lata
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak

Wymagania
 

  • Ukończone 17 lat 
  • Przynajmniej 15 godzin spędzonych na serwerze
  • Zachowanie kultury na serwerze
  • Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń)
  • Posiadanie mikrofonu
  • Like 2
  • Haha 1
  • Zmieszany 1
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

1. Nick:word.exe
2. Imię:igor
3. Wiek:17
4. Znajomość komend admina (0-10): 7-8 na granicy
5. Sprawny i działający mikrofon: tak
6. Parę słów o sobie **:jestem osobą kulturalną szukającą szybkiego rozwiązania konfliktów, jestem także osobą pomysłową oraz kreatywną.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Adminem chciałbym zostać z jednego powodu mianowicie braku administratorów myślę, że mógłbym podrzucić kilka kreatywnych pomysłów aby urozmaicić grę na arenie.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze:różnie ale wydaję mi się, że może i 3 h dziennie czasami jak będzie mało na głowie to kto wie może po 7 h 
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):zależy jak mam szkołę i pracę to wieczorkiem ale popołudniu nie ma z tym problemu 
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive:staż w cs mam bardzo długi w cs gram ok. 9-10 lat od pierwszych wersji cs 
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak adminem byłem kilka naście razy w cs go, 1.6, source itp

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, STEAMword.exe napisał:

1. Nick:word.exe
2. Imię:igor
3. Wiek:17
4. Znajomość komend admina (0-10): 7-8 na granicy
5. Sprawny i działający mikrofon: tak
6. Parę słów o sobie **:jestem osobą kulturalną szukającą szybkiego rozwiązania konfliktów, jestem także osobą pomysłową oraz kreatywną.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Adminem chciałbym zostać z jednego powodu mianowicie braku administratorów myślę, że mógłbym podrzucić kilka kreatywnych pomysłów aby urozmaicić grę na arenie.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze:różnie ale wydaję mi się, że może i 3 h dziennie czasami jak będzie mało na głowie to kto wie może po 7 h 
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):zależy jak mam szkołę i pracę to wieczorkiem ale popołudniu nie ma z tym problemu 
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive:staż w cs mam bardzo długi w cs gram ok. 9-10 lat od pierwszych wersji cs 
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak adminem byłem kilka naście razy w cs go, 1.6, source itp

Przyjęty, zgłoś sie na pw oraz wpisz do tego tematu https://forum.cs-classic.pl/topic/22501-nie-masz-rangi-wejdź/page/79/?tab=comments#comment-414746

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności