Skocz do zawartości
-_-

Szybka rekrutacja na admina [1v1]

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: JUNIOR.
2. Imię: Paweł
3. Wiek: 22
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 5 szybko się ucze
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak jak najbardziej, rozmawiam z graczami
6. Składka (tak/nie): Tak
7. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/918977
8. Parę słów o sobie 
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem
10. Steam_ID:1:0:107056033
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: od 2 do 6 h a nawet dłuzej, jak zaczynam grac na jednym  serwerze to gr
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: okolo 6 lat
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak bawiłem sie swoim serwerem

@JUNIOR. napisz na PW

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapraszam do składania podań!

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Nick: Despo
2. Imię: Erwin
3. Wiek: 18
4. Znajomość komend admina (0-10): 9
5. Sprawny i działający mikrofon: Posiadam
6. Parę słów o sobie **: Jestem Erwin mam lat 18 na co dzień chodzę do technikum informatycznego. Interesuje się sportem oraz komputerami. Jestem człowiekiem bezkonfliktowym i miłym dla każdego.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym pomóc w utrzymaniu porządku na serwerze.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 3h
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Wieczorkiem
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 5 lat
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Owszem.

@Despo zapraszam na PW

• Haha 1
  • Love 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Nick: ✪ bukaj

2. Imię: Jakub

3. Wiek: 17

4. Znajomość komend admina (0-10): 10

5. Sprawny i działający mikrofon: Posiadam ów taki

6. Parę słów o sobie **: Zważywszy na moją skromność muszę napisać to, że jestem człowiekiem godnym miana administratora, brzydzę się przemocą i alkoholem. Dzień jak codzień spędzam w zaplutej szkole jaką jest technikum, którą mam nadzieje skończę i doczłapie się do tego momentu gdzie mógłbym z niej wyjść raz na zawsze z palcem uniesionym ku górze w znak wiktorii.

7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Zważywszy na to, że pełnienie nad czymś jakiejkolwiek władzy to już chyba moje hobby to zostaje jeszcze ogarnianie ludzi i zapanowanie nad hołotą. Z racji iż moja aktywność użytkowania komputera jest wysoka nie będzie problemu z aktywnością na serwerze.

8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: ^ Nawet kilka godzin dziennie.

9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze >16 | Weekendy nawet całe popołudnie i wieczór.

10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 1,079h main i jakieś 3,000 na reszcie

11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):  Tak

@Bukaj zapraszam na PW

• Haha 1
  • Love 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapraszam do składania podań!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Nick: CzarnyBogSeksu

2. Imię: Piotr

3. Wiek: 31

4. Znajomość komend admina (0-10): 6

5. Sprawny i działający mikrofon: Jak najbardziej

6. Parę słów o sobie **: W CSa, począwszy od wersji 1.1 gram od 2002 roku, a w CS:GO od wiosny 2014 (przez długi czas podchodziłem sceptycznie do nowej odsłony CSa)

7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Przede wszystkim skupiłbym się na usuwaniu cheaterów, ponieważ w mojej ocenie to oni najbardziej psują rozgrywkę. Dbanie o kulturę oczywiście też jest ważne, ale myślę że czasem przypadkowo rzucona przez kogoś "kobieta lekkich obyczajów" robi mniej szkody niż perfidny waller. Hobbystycznie łapaniem cheaterów zajmuję się od 2003 roku.

8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Od godziny do 3.

9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): W dni robocze przeważnie wieczorami, a w weekend od rana do wieczora.

10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 3,400H na main koncie i 600H na alcie, od 2014 r.

11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):  Tak

EDIT: Napisałem od 1 godziny (w tygodniu średnio tyle mogę siedzieć) do 3 godzin w weekendy (czasem więcej). Nie będę pisał farmazonów, że zobaczysz mnie na serwerze codziennie po 4 godziny, bo nie lubię ściemniać i wolę napisać jak jest.

@CzarnyBogSeksu podajesz od 3 godzin w górę, a rzadko kiedy grasz (według gameme) więcej niż godzinę. Ja wymagam MINIMUM godziny, więc muszę mieć pewność, że osoba startująca na tę posadę, gra tyle

Edytowane przez CzarnyBogSeksu
odp.
  • Like 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 20.01.2019 o 13:55, CzarnyBogSeksu napisał:

EDIT: Napisałem od 1 godziny (w tygodniu średnio tyle mogę siedzieć) do 3 godzin w weekendy (czasem więcej). Nie będę pisał farmazonów, że zobaczysz mnie na serwerze codziennie po 4 godziny, bo nie lubię ściemniać i wolę napisać jak jest.

W dniu 20.01.2019 o 13:55, CzarnyBogSeksu napisał:

8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Od godziny do 3.

Chodzi mi właśnie oto, że nie sprecyzowałeś, a na ten moment tak wygląda Twoja aktywność

http://classicffa.gameme.com/player_histories/sessions/920516

na koniec dodam już w nowym poście, że ja na admina potrzebuje osobę, która gra tę godzinę dziennie. Jeśli ktoś nie ma tyle czasu, to nie ma co składać podanie, ponieważ i tak robię podsumować co +/-10 dni i wyrzucam osoby, które tego nie spełniają 😕 

Jeśli jesteś w stanie tyle grać, zapraszam na PW i przemyślę sprawę, lecz informuje, że w podsumowaniu biorę pod uwagę tę godzinę dziennie oraz to co wpisujesz w podaniu (ile jesteś w stanie grać)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi