Skocz do zawartości

[1v1] Szybka rekrutacja na Admina - ZAMKNIĘTA


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Poszukuje paru adminów, którzy będą często grać na serwerze. Od razu mówię, że jeżęli ktoś nie będzie potem wystarczająco długo siedział, traci admina, więc proszę tylko o podania osób, które są w stanie przegrać te ponad 3 godziny dziennie. Co ważne, potrzebuje adminów 17+, ale istnieją wyjątki

1. Nick:
2. Imię:
3. Wiek:
4. Znajomość komend admina (0-10): 
5. Sprawny i działający mikrofon:
6. Parę słów o sobie **:
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze:
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive:
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): 

  • Like 4
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- przypiął/eła ten temat

1. Nick:Sebastian
2. Imię:Sebastian 
3. Wiek:24
4. Znajomość komend admina (0-10): 9
5. Sprawny i działający mikrofon:Tak
6. Parę słów o sobie **:Jestem Sebastian Pochodzę z Turku mieszkam w Kaliszu (WLKP) interesuje się bardzo sportem przeważnie piłką nożna  również interesuje się Historia

obecnie już nie pracuje ;);) ale nie długo (HOL) aktualnie uczę się w PE 1 rok <3  
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Lubie grac na arenkach i potrafię ogarnąć server  , myślę ze przyda się dodatkowa para rąk  
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze:2-3 godziny 
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):pon-piat 15-22 sob-niedz od 8-14 17-20
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive:5k
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

  •  
  • Haha 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: [ASUMA] τүταη
2. Imię: Dariusz
3. Wiek: 16
4. Znajomość komend admina (0-10): 9
5. Sprawny i działający mikrofon: Jak najbardziej TAK
6. Parę słów o sobie **: Interesuje się grafiką komputerową, staram się powiększać swoje doświadczenie. Jedne z moich ulubionych rodzajów gry to strategiczne, survivalowe i fabularne.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Sprawia mi przyjemność pomaganie w rozwoju serwera. Ogarniam regulamin i wydaje mi się że mogę dużo wnieść na serwer. Rozróżniam hackera o gracza bez nielegalnych wspomagaczy. 
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: +3 godziny dziennie. 
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): W weekendy siedzę po kilka/naście godzin od 6h do +10h.
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 1k
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak posiadałem na kilku serwerach administratora.

 

Pozdrawiam

 

@Tytan1 przyjęty

  • Zmieszany 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Huczin
2. Imię: Adrian
3. Wiek: 19
4. Znajomość komend admina (0-10): 7
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **: Witam Serdecznie, mam na Imię Adrian i pochodzę z Malborka. Jestem dobrym uczniem w Liceum Ogólnokształcącym w Klasie o profilu Społeczno-Dziennikarskim. Jestem empatycznym człowiekiem, staram się na wszystko patrzeć obiektywnie i spojrzeć na świat z perspektywy innych ludzi. Jestem człowiekiem raczej bezkonfliktowym (bardzo rzadko się zdarza żebym się źle zachowywał lub z kimś się kłócił). Interesuję się psychologią, historią, muzyką (gram na gitarze i fortepianie) oraz piłką nożną i siatkówką. Lubię grać w gry komputerowe, w siatkówkę, kosza oraz czytać ciekawe książki i słuchać muzyki w wolnym czasie.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:  Wiem jak się obchodzić z ludźmi. Chcę włożyć swój wkład w rozwój serwera oraz pilnować niegrzecznych chłopczyków na serwie, którzy psują tylko miłą atmosferę. Pragnę, aby podczas gry nie dochodziło do nieprzyjemnych sytuacji tj. wyzwiska, kłótnie i tym podobne.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: W tygodniu 3 godziny. W weekendy mogę spędzić więcej czasu na serwerze
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze - od 15 do 20  Weekendy - od 12 do 15 oraz od 18 do 22
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 1160 godzin
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

 

@Huczin pisz na PW

  • Like 3
  • Haha 1
  • Zmieszany 1
  • Smutny 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- zablokował(a) ten temat
  • Neffju odblokował(a) ten temat

1. Nick: ImKamil
2. Imię: Kamil
3. Wiek: 17
4. Znajomość komend admina (0-10):  0
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **: Spokojna osoba z którą można się dogadać.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ponieważ chcę spróbować czegoś więcej niż zwykłe granie na serwerze.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 4h dziennie
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): 16-20 dni robocze, weekendy 15-20
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 2200h
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):  nie

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:  lil лягушки )      (często zmieniam nick, ale to chyba nie problem)
2. Imię: Karol
3. Wiek: Na obecną chwilkę mam 15 lat, ale należę do osób ogarniętych.
4. Znajomość komend admina (0-10):  0.
5. Sprawny i działający mikrofon: Oczywiście.
6. Parę słów o sobie **:  Jestem raczej osobą spokojną, oraz przyjacielską. Szybko nawiązuje nowe "znajomości". Nie mam problemu z uciszeniem osoby, której kultura jest na poziomie osiedlowego dresa. 
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym spróbować czegoś nowego, nieraz już byłem adminem na innych platformach. Na CS nigdy się nie zdarzyło.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Od 3 godzin do nawet 5.
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): W dni robocze są to raczej wieczory, okolice godzin 17-21, w weekendy zdarza mi się jakoś od 18 do nawet 23.
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Aktualnie okolice 1500h.
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):  Nie.

 

 

Przyjęty na okres próbny                 pisz pw @terenuwa.

Edytowane przez Neffju
Mała korekta.
  • Like 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

1. Nick: KosaKen
2. Imię: Konrad
3. Wiek: 20
4. Znajomość komend admina (0-10): 10
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **: Młody chłopak z WWa, studiujący, pracujący, a także rozwijający się w innych kwestiach. 
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Uwielbiam do ćwiczeń mapki 1vs1. Taka rozgrzewka godzinna lub dwu godzinna przed Mirkiem będzie doskonała.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 1-2godz dziennie (przez wzgląd na inny serwer)
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze: 17-22 (jeśli nie robię nadgodzin) Weekendy: Mogę prawie cały dzień (co drugi weekend)
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 3 lata ponad 4tys godzin
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak ;)

 

@Kosa Ken pisz na PW

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:polski_sniper
2. Imię:Filip
3. Wiek:19
4. Znajomość komend admina (0-10): 8
5. Sprawny i działający mikrofon:tak
6. Parę słów o sobie **: Filip lat 19 lokalizacja Radom :D staram się być pomocny i miły/ lubię wieczorami pograć w CS GO
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: po tym czego dziś byłem świadkiem na arenie sądzę że się przydam do ogarniania serwa 
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze:od 2 do 5 h dziennie 
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): codziennie od 20 tak do 1/2 
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: około 1350h 
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak 

@polski_sniper zapraszam na PW

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Klaudia
2. Imię: Klaudia
3. Wiek: 17
4. Znajomość komend admina (0-10): 6/10
5. Sprawny i działający mikrofon: Oczywiście
6. Parę słów o sobie **: Mam na imię Klaudia. Mam 17 lat. Jestem z pod naszej pięknej stolicy czyli z Warszawy. Interesuje się programowaniem itd. Uwielbiam jeździć na łyżwach, a moją pasją jest jeździectwo. :D
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałabym pilnować porządku na serwerze oraz zależy mi aby serwer mógł się rozwijał, a jest to tylko możliwe przy odpowiednich administratorach takich ja :D. Chciałabym także aby każdy czuł się swobodnie na serwerze.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze:Około 2-3h
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Dni robocze: 15-20  Weekendy: Zazwyczaj cały dzień z przerwami.
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Na poprzednim koncie ponad 2000h od 2016 roku, a na obecnym 250h :)
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

 

@Marcelina

Ciekawi mnie tylko czy to w końcu Marcelina czy Klaudia xd
Zapraszam na PW

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:The Boss
2. Imię:Tomasz
3. Wiek:15.5
4. Znajomość komend admina (0-10): 8
5. Sprawny i działający mikrofon:Tak
6. Parę słów o sobie **:Mam na imię Tomasz ,mam 15 lat,pochodzę z Kędzierzyn-Koźla.

Interesuję się informatyką ,mam zamiar uczyć się programowania i rozwijać zainteresowania sportowe oraz lubię grać w CS:GO i Lola.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Chciałbym zostać administratorem
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze:Dużo(500h na DR XD) Jak są ludzie to gram, A tak na serio to z 3h dziennie.
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): W tygodniu od 16:00 do 21:00 a w weekendy to napierdzielam równo z 7h minimum.
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive:1.500h
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Tak , na DR

Edytowane przez The Boss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Keszkeszeszke
2. Imię: Marcin
3. Wiek: 17 lat
4. Znajomość komend admina (0-10): 5
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **: Mam na imię Marcin, posiadam 17 lateq. Uczęszczam do 1 klasy technikum o profilu obsługi turystycznej. Zainteresowaniami moimi są: jazda na rowerze, granie w gry komputerowe, historia.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Wieczorami jest szaro buro i ponuro, czyli więcej graczy i chciałbym pomóc w pilnowaniu porządku na serwerze, przed ewentualnymi złymi graczami :D 
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Od 1 godziny do 3 godzin dziennie.
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze: 15:30-22:00 Weekendy:10:30-22:00
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 242 godziny 
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): w cs:go nie 

@Keszkeszeszke zapraszam na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:SoniC / WaY
2. Imię:Daniel    
3. Wiek:Stary czyt. żona, dzieci
4. Znajomość Sourcebans (1-10): na 10
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak ale mało mowie bo większość to dzieci:)
6. Parę słów o sobie **: Zaczynałem od cs 1.3 wiekszość nawet nigdy nie grała albo nie wie że takie coś istaniało:D Z Pracuje jako pilot w liniach lotniczych.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: ?? Dobre pytanie:):)
8. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Tyle na ile pozwoli praca i rodzina    
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): różnie w zależności od tego jak latam
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Od jakiegoś czasu. W cs'a gram od 2001 roku. W  cs go mam ponad 1000h 
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Wielokrotnie na różnych serwerach oraz własnych cs 1.6 i 1.5. Posiadałem tez admina na starym serwerze classic 1vs1

 

@sonicmaster_88 totalnie nic o Tobie nie wiem, ale grasz na serwerze (widziałem Cię), więc zapraszam na PW

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: arsen
2. Imię: Olek
3. Wiek: 15 (za niedługo 16)
4. Znajomość komend admina (0-10): 10
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **: Mam na imię Olek, mieszkam we Wrocławiu interesuję się sportami walki oraz skateboardingiem. W wolnych chwilach pykne se w csa ;)
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Głównie to by panował na serwerze spokój.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Zależy od szkoły, gdy będę rzadziej w dni robocze to w weekendy lub inne dni będę nadrabiał
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze - wieczorne / Weekendy - różnie 
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Na wszystkich kontach ok. 3500h w 4 lata
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): 3x Guard na JB, oraz Admin na DM

 

PS wiem, że z aktywnością nie najlepiej, ale stopniowo nadrabiam.

 

@arsen napisz na PW

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Miverse
2. Imię: Kamil
3. Wiek: 20
4. Znajomość komend admina (0-10): 10
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **: Mam na imię Kamil, studiuje sobie logistykę no i wolnymi chwilami grywam w cs'ka.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Na serwerze panuję chaos wiadomo cs f2p co za tym idzie ogromna fala cziterów. Dlatego oferuję swoją pomoc.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2h
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): To już zależy jak mam robotę na 2 zmiany jak mam czas to gram, ale głównie w godzinach wieczornych.
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 2265h
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak.

PS. Tak wiem, że mam bardzo mało przegrane na serwerze, ale to z czasem nadrobię a cziterzy nie śpią

 

@Miverse zapraszam na PW

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: minio#99
2. Imię:Michał
3. Wiek:19 lat
4. Znajomość komend admina (0-10): 5
5. Sprawny i działający mikrofon:ta
6. Parę słów o sobie **: Mam na imię Michał  uczę się w technikum  i uwielbiam grac w cs 
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Chce zostać adminem aby panował ład i porządek oraz miła atmosfera na serwie 
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2-3h
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):w tygodniu od 20-23 a w weekend 20-24
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive:w cs gram od 3 lat i mam przegrane 1978 h 
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):tak i nawet na tym serwie 
 
 
@venomm zapraszam na PW
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: JoorZahFrul

2. Imię: Adrian

3. Wiek: 15 lat

4. Znajomość komend admina (0-10): 10

5. Sprawny i działający mikrofon: Tak

6. Parę słów o sobie **: Mam na imię Adrian, interesuję się polskim rapem, lubię grać w CS:GO

7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chce by na serwerach panował porządek i spokój, często jestem świadkiem jak gracz na serwerze łamie regulamin i robi z serwera wielki "burdel"

8. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze: 2-6h

9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): W tygodniu 18-21 w weekendy 9-21 jeśli będzie wolne

10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: W CS:GO gram od 4 lat, razem ze wszystkimi kontami mam przegrane 1000h (to jest nowe konto, ponieważ na głównym zostałem permanentnie zbanowy)

11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Nie   

 

@JoorZahFrul masz konto NON PRIME. Odpada

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Smurfik
2. Imię:Krystian
3. Wiek:15 lat po mutacji
4. Znajomość komend admina (0-10): 10
5. Sprawny i działający mikrofon:tak
6. Parę słów o sobie **: Witam jestem Krystian chodze do 8 klasy po szkole lubie grać w csgo 
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Chciałbym zostać adminem ponieważ na serwerach jest coraz więcej haksów dlatego chcem pomóc w niszczeniu hakerów
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 4 h dziennie
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Gram codziennie po szkole  a  w weekendy trochę dłuzej
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: łocznie w csgo mam przgrane 1400h na 3 kontach  dużo też grałem w 1.6
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):nie

 

@Smurfik z tego co sprawdziłem, to też NON PRIME, więc wybacz, ale niestety nie mogę przyjąć takiej osoby

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:Krecik
2. Imię:Damian
3. Wiek:19
4. Znajomość komend admina (0-10): 5 na spokoju (lecz szybko się uczę)
5. Sprawny i działający mikrofon:Oczywiście że posiadam.
6. Parę słów o sobie **:Jestem Damian, adminowałem już kilka lat lecz odszedłem gdyż ekonomia serwera zaczęła się sypać i wyższa administracja zaczęła dodawać Gold Vipy/Silver/bronze itd. Mam 19lat pochodzę z Krakowa (Nowa Huta). Pracuję lecz nie przeszkadza mi to w graniu i rozwijaniu swoich pasji.

7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Ponieważ po dzisiejszym dniu łeb mnie już boli od tego co zobaczyłem na serwerze/0 administracji, około 6 cheaterów/ "Tadeusz Sznuk"(bindy 1z10)/Patologia na mikrofonie/Jakieś dzieci drą się na siebie jak by to była społeczność Minecraft lub Fortnite. 
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze:od 2-5h dziennie oczywiście poza tym czasem też mogę być dostępny 
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Od godziny wstania do godziny pójścia spać czyli mniej więcej od 14:00-5:00
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive:5lat
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):  Tak posiadałem, można przeczytać wyżej.

 

@★★Krecik♥KZM♥ pisz na PW

  • Like 2
  • Zmieszany 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:Kamui Kirito
2. Imię:Jakub
3. Wiek:22
4. Znajomość komend admina (0-10): 5
5. Sprawny i działający mikrofon:Tak
6. Parę słów o sobie **:Lubie słuchać różnych gatunków muzyki Gry typy Dark Souls ❤️ I wiele innych grałem kiedyś jako Admin Areny CodModa Diablo Ffa-bf2 .
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Po dzisiejszej grze na Arenie zobaczyłem że Admin jest tam bardzo potrzebny :) Nadużywanie mikrofonów wyzywanie na czacie cziterzy
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze:3-5 h chyba że w Pracy będzie więcej do pracy wtedy postaram się te 3 zrobić
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Codziennie mogę :)
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 9 Lat
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):  Na tej serverowni nie :C Na innej Tak (ale upadła)

 

@KamuiKirito zapraszam na PW

  • Like 2
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Ted1996
2. Imię: Wojciech
3. Wiek: 22
4. Znajomość komend admina (0-10): 6-7
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **: Mieszkam na Mazurach. Interesuję się mechaniką, sportem, grami ( w szczególności GTA 5 i CS GO).
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Po wprowadzeniu darmowego CS GO niestety sporo osób zakłada nowe konto bez Prime i czituje. Chciałbym aby na Arenie panował spokój i porządek wolny od cziterów i nadużywających mikrofon.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Średnio 7h dziennie myślę że dam radę.
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Codziennie w granicach 13-20, 22-2
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 1893h przegrane, ładnych kilka lat gram w tą grę.
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):  Na tej serwerowni niestety nie ale doświadczenie admina na kilku innych posiadam.

 

@ted196napisz na PW

  • Like 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: K3ndinh0
2. Imię: Mateusz
3. Wiek: 17
4. Znajomość komend admina (0-10): 8
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **: Licealista z Sochaczewa, druga klasa, zawodnik rugby i reprezentacji Polski U-18
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ponieważ nadal jest dużo cheaterów na tym serwerze i chce pomóc, a poza tym będę sporo tutaj przesiadywał żeby się rozgrzać przed mm'ami
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 1-2h
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze: 18-20 Weekendy: 16-21
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: ponad 2000h
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak:)


 

@K3ndinh0http://classicffa.gameme.com/player_histories/sessions/915402

Potrzebuje kogoś kto będzie grał

  • Like 1
  • Dziękuję 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności