Jump to content
Niepokro

[ODRZUCONA]moda :)

Recommended Posts

Nick na TS3:

Staszek!!!

Godzina + data zdarze nia:

24:00 około

Nick admina lub gracza na którego chcesz złożyć skargę:

rafi 

Opis sytuacji:

Jestem byłem Adminem ale zrezygnowałem 3 lata temu z braku czasu, wbiłem sobie na TeamSpeak i chciałem zapytać czy gra jeszcze Miechu i czy wogule jest na ts, a jakiś Admin wbił na kanał  ten Admin zaczął mnie obrażać nie mam dowodów bo znam wszystkie zasady i nie można nagrywać  na ts, Admina dostał i uprawnienia przez tydzień już takie rzeczy się wyprawia, a na chwile się zmutowałem i dostałem bana permanentny to już po prostu parodia co tu się wyprawia, też jestem człowiekiem ale to już przekracza wszystkie możliwości,  pozdrowienia dla Administracji :) i poważnego rozpatrzenia.

Dowody:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Byłem świadkiem od połowy zdarzenia, dostałeś perma za Punkt 13 z regulaminu TeamSpeak3 "13. Podszywanie się pod admina lub korzystanie z dziwnych prefiksów - ban od tygodnia do bana permanentnego", Mówiłeś jaki to ty nie jesteś "ustawiony" na tym ts'ie i że Admini którzy z Tobą rozmawiali mogą dzięki Tobie stracić w chwilę swoje prawa, i że za szybko sobie na tego ts'a nie wejdą, nieprawdaż?  Czyli trochę im groziłeś tym no nie ? 


"§ Administracja"

6. Administrator nie jest zobowiązany do tłumaczenia się z każdego działania, chyba że wymaga od niego tego właściciel.

7. Zadaniem administratora jest czuwaniem nad bezpieczeństwem użytkownika i dbanie o kulturę na serwerze.

8. Administrator ma prawo wyrzucić lub zbanować użytkownika gdy łamie on regulamin.
...

10. Administrator jest zobowiązany do nałożenia kary na graczu według taryfikator kar w regulaminie."

Podpunkty regulaminu wzięte z: https://forum.cs-classic.pl/topic/28248-regulamin-team-speak-3/


Dostałeś bana bo na niego zasłużyłeś i to jest Administratora obowiązek by to zrobił, jedyne do czego mogę się "przywalić" to to, że tak długo im zajęło zbanowanie Ciebie bo nawet za głupi Punkt 2 "2. Obrażanie bądź wyśmiewanie innego użytkownika - pouczenie / kick / ban do 1 dnia"  gdzie Cię dwa razy upomniał żebyś skończył wyzywać to ty go od "cymbałów" wyzwałeś xd? 

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Byłam w tym czasie na ts3, lecz nie wiedziałam o co tak na prawdę chodzi, bo Pan pod nickiem "Staszek!!!" napisał do mnie w osobnej wiadomości, abym ogarnęła adminów, bo NIBY go wyzywają, lecz gdy napisałam mu aby dał mi dowód na to ze któryś z adminów Go zwyzywało, powiedział ze powiedzieli mu to normalnie. Po czasie, przyszedł na mój podkanał, i spytał się od kiedy Oni są adminami, porozmawiałam z nim chwilkę, od razu mówię ze moja rozmowa z nim, była na spokojnie i wytłumaczyłam mu aby się uspokoił, bo będąc w nerwie, nie zrobi nic, a pogorszy sytuację. 

Po chwili chciał abym dała Go do admina @Arow, lecz poszłam z nim, w razie wypadku, gdy zaczęłoby się coś gorszego, i od tamtej pory użytkownik Staszek zaczął wyzywać, oraz wmawiać osobą siedzących u tego admina, ze on może więcej od nas, jak i może nas szybko z tej posady usnąć. 

Nie dość że gadałeś takie głupoty, że Ty znasz Karola osobiście, że z nim piłeś itp(śmieszne) to wmawiasz nam ze możesz więcej od nas na tym ts jak i forum.
Zmutnowałeś się i wtedy admin dał Ci bana, było kilka podpunktów które złamałeś, lecz postanowił że da Ci perma za podszywanie się pod administratora("13. Podszywanie się pod admina lub korzystanie z dziwnych prefiksów - ban od tygodnia do bana permanentnego")

Sam sobie zasłużyłeś na tego bana, dla mnie ta skarga wgl nie jest słuszna. Nic więcej nie mam do dodania.
kc Dominik

Edited by Wercia.
literówka lol
  • Love 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

14. Skargi bez dowodów nie będą rozpatrywane, zostaną natomiast zamknięte.
Dowodem w przypadku reklamy, obrazy/przekleństwa na czacie, itp. jest ScreenShot a w przypadku wspomagaczy jest demko.

Nie masz żadnego dowodu popierającego Twoje argumenty, jeżeli któryś z adminów obrażał Cię na PW (mam na myśli czat) to napisz do mnie, a otworzę skargę. Zamykam. 

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines