Skocz do zawartości

[ODRZUCONE][Redaktor]Selena


mils

Rekomendowane odpowiedzi

Wiek: 17
Ilość spędzanego czasu na forum?: ~20 dni

Zazwyczaj to cały czas tu jestem.
Doświadczenie na podobnym stanowisku: Jeszcze nie miałam redaktora, ale myślę, że warto spróbować, musi być ten pierwszy raz. :D
Dział który najbardziej ci odpowiada: Mogę zacząć od recenzji, potem zajmę się innymi działami.
Dlaczego akurat Ty?: Chciałabym ożywić kącik redaktorski, ponieważ widzę, że nikt nic dawno nie dodawał. Myślę, że nadaję się, ponieważ znam doskonale ortografię i interpunkcję. Jestem kulturalną osobą, niekiedy kreatywną. 
Co chciałbyś wnieść jako Redaktor?: Ciekawe artykuły i tematy. Ożywienia tego działu.
Link do 3 Twoich prac:

 

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej na Tak!

Przyda się osoba, która ożywi dział, bo nie ukrywajmy, nic się tutaj nie dzieje wielkiego, a szkoda aby kącik się zmarnował. Myślę że Sabinka da sobie radę.
Jest dość aktywna, widać to po napisanych przez nią recenzji, widać że jej zależy na tym, myślę że można dać jej szanse wykazania się. 
Powodzenia kochana! :ax:

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Nie.

Prace całkowicie nieciekawe. Zrobione na szybko bez jakichkolwiek treści od autora. 2-3 zdania nie tworzą recenzji. Sama aktywność nie czyni redaktorem skoro artykuły zniechęcają do kolejnego czytania.  Jeżeli kącik ma być "ożywiony" w taki sposób to lepiej nie ożywiać go wcale.

Podanie jest nudne. Z wielkim wysiłkiem przemogłem się do przeczytania. Jeżeli kandydat nie potrafi przyciągnąć uwagę nawet tym to o czym my tu dyskutujemy? 

Nie chce skreślać kandydata, ale uważam że nie zaprezentowała się z najlepszej strony.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Selena

Ze względu, że potrzebuję tam kogoś nie odrzuciłam tego podania. Jest w tym momencie tak samo jak z podaniem Mariny. Też nie było na początku kwiatków, ale później rozwinęła się i było tego mnóstwo. 

Poczekam, pokaż nam się od innej strony albo pokaż lepiej to co robisz teraz. 

 

Masz czas na to do następnego wtorku, po podaniu nie pokazało się zupełnie nic, a jeśli ci zależy to się wykażesz. 

 

Czyli jednak nic.

Podanie odrzucone.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności