Skocz do zawartości

[1v1 CS:GO] Rekrutacja na opiekuna serwera


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Witam,
Otwieram rekrutację na opiekuna serwera Multi-Arena 1v1. Zadaniem opiekuna będzie zajęcie się działem na forum, sprawdzanie adminów, organizowanie konkursów itd. Osoba ta powinna być aktywna na serwerze jak i posiadać chęci oraz czas na sprawdzanie i zgłaszanie błędów z forum.

 

Wzór:
 
Imię:  
Nick:
Wiek:  
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi:  
Staż na serwerze:  
STEAM:  
Znajomość SMX (1-10):  
Czy miałeś na innej sieci H@ lub J@(podaj nazwy, bez linków):  
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:  
Dlaczego akurat Ty:
  • Like 7
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- przypiął/eła ten temat
Imię: Maciej
Nick: Neffju
Wiek: 19
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi: 2-6h
Staż na serwerze:  Nie umiem dokładnie określić stażu, ale mogę powiedzieć iż jest on długi.
STEAM:  STEAM_1:0:62771918
Znajomość SMX (1-10): 7
Czy miałeś na innej sieci H@ lub J@(podaj nazwy, bez linków): J@ a potem H@ na classic'owym serwerze CodMOD4001lv(później 2001lv), 2x H@ 1vs1 cs:go
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:  @up + Admin DD2/3mapy cs:go Wszystkie podane wcześnie funkcje pełniłem w przeszłości.
Dlaczego akurat Ty: Multi-arena to jeden z moich ulubionych trybów gry w csgo. Wcześniej byłem już opiekunem 1vs1, niestety nie był tak rozwinięty jak w tym momencie.
Problem z małą ilością zainteresowania w poprzednim czasie spowodował iż został on zamknięty. Chciałbym wziąć go ponownie pod swoją opiekę i zająć się najlepiej jak potrafię. 
Myślę że bez problemu poradziłbym sobie z powyżej wymienionymi przez @-_- obowiązkami. 
Chęci są, lecz nie będę ukrywał że aktywność nie powala(to może się w każdej chwili poprawić, tylko potrzeby jest cel).

@Neffju zapraszam na PW

  • Like 8
  • Uwielbiam 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • -_- odpiął/ęła ten temat
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności