Skocz do zawartości

KrzyzaczeQ


KrzyzaczeQ

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: KrzyzaczeQ
Link do SSów: nie było
Wycinek z konsoli(bez IP)*: nie mam, zamuliło mi konsolę od razu XD
Serwer: 1vs1 cs go
Link do bana: http://1vs1csgo.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:32799064&advType=steamid&Submit

Kek, całkiem zapomniałem, że nick na steamie to nick na serwerze. Nie grałem 4 miesiące w głobala, plx ub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wiekszosci gier tak jest.

 

@King On miał w nicku reklame i go od razu zbanowałeś ?

 

@King jeżeli nie reagował na prośby administracji jednocześnie nosząc reklame innej sieci to ban słuszny.

Zamykam.

 

Otwieram, ponieważ otrzymałem wiadomość iż gracz nie został upominany co do reklamy w nicku i został od razu zbanowany. @KrzyzaczeQ 

 


@King Wyjaśnij to porządnie.

Edytowane przez Peter
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku nie widzialem ze ma reklame ludzie na servie mi powiedzieli ze reklamuje inna siec dalem mu jeszcze troche czasu zeby usunal ale nie zrobil tego wiec dostał ode mnie bana a wbijajac na server kazdy musi akceptowac regulamin i ma obowiazek sie z nim zapoznać a skoro kolega gral kiedys to powinien wiedzieć ze za reklame innej sieci jest ban w postaci perma tyle ode mnie miłego dnia :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Peter zablokował(a) ten temat
  • Peter odblokował(a) ten temat

Dziękuje za otwarcie tematu. Co do bana, to tak zagrałem rundę czy dwie, ale nie dostałem żadnego upomnienia od graczy czy też admina, a wystarczyłoby na pewno jedno, żebym zmienił nick. Oczywiście nie uważam, że to wina admina, że ja się zapomniałem z nickiem i wiem jak to wygląda, ale czy naprawdę zadawałbym sobie tyle trudu o ub skoro specjalnie zarobiłem bana? Rozumiem, że sieć sobie nie życzy reklamowania innych, sam jestem właścicielem serwera w 1.6 i jak ktoś wejdzie i wyśle jakiś bind z reklamą to go nie banuję od razu, bo wiem, że są niektóre serwery, które "obdarowują" graczy takimi bindami. Po prostu zwracam uwagę. Dając unbana czy coś stracicie? Tylko kilka sekund, a przecież można zyskać kolejnego gracza poprzez zwykłe dogadanie się ^^

Edytowane przez KrzyzaczeQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@-_- Tak naprawdę to już Karol zależy od Ciebie czy się zgadzasz na ub. Jeżeli wystąpiła sytuacja, w której gracz nie został upomniany to według mnie tego ub powinien dostać. Czekam na twoją opinie w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje odbanowany, a temat zamknięty.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności