Skocz do zawartości

buff zniewolonego / konta Nihlathak


Leśny

Rekomendowane odpowiedzi

Napisze może konkretnie co ta klasa powinna mieć żeby nie przeoczyć niczego .
1- Na (sm_skill) aktywuje Okrzyk, który odpycha rywali będących w pobliżu i rani ich (65DMG+inteligencja)  ( to jest zepsute bo na max inteligencji zadaje 58 dmg ... ) ( powinno być 75 + inta jak na nihlathak
2-ładuje pancerz który odbija magie czyli fireballe , kule andariela , meekstone ( jeżeli wejdzie ), pułapki łowcy i archy ( totemów nie powinien odbijać )
3- znika mu szansa na zatrzęsienie ekranem rywala 30 % ( powinien zamiast tego mieć umiejętność cichego chodzenia jak zabójca )

I jak  znajdziesz czas @-_- proszę uaktualnij opis klas diablo mod na forum albo jeżeli nie masz czasu to napisz mi na pw to ja napisze albo wojtas

@Leśny prosiłem już w ogólnym temacie o nowym sezonie by ktoś przygotował nowy opis NDM xd

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Leśny napisał:

Napisze może konkretnie co ta klasa powinna mieć żeby nie przeoczyć niczego .
1- Na (sm_skill) aktywuje Okrzyk, który odpycha rywali będących w pobliżu i rani ich (65DMG+inteligencja)  ( to jest zepsute bo na max inteligencji zadaje 58 dmg ... ) ( powinno być 75 + inta jak na nihlathak
2-ładuje pancerz który odbija magie czyli fireballe , kule andariela , meekstone ( jeżeli wejdzie ), pułapki łowcy i archy ( totemów nie powinien odbijać )
3- znika mu szansa na zatrzęsienie ekranem rywala 30 % ( powinien zamiast tego mieć umiejętność cichego chodzenia jak zabójca )

I jak  znajdziesz czas @-_- proszę uaktualnij opis klas diablo mod na forum albo jeżeli nie masz czasu to napisz mi na pw to ja napisze albo wojtas

@Leśny prosiłem już w ogólnym temacie o nowym sezonie by ktoś przygotował nowy opis NDM xd

Jestem za ta klasa  na razie odstaje od innych premek co jeszcze do takiego maga/duriela/ barwy ma ciężkie podejście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności