Jump to content

Leśny

Użytkownik
 • Content Count

  68
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Time Online

  1d 13h 44m 49s

Leśny last won the day on March 8 2018

Leśny had the most liked content!

Community Reputation

36 Nowicjusz

1 Follower

About Leśny

 • Rank
  Użytkownik

Informacje o Profilu

 • Nick
  Leśny
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na
  9
 • Steam Custom URL
  https://steamcommunity.com/tradeoffer/new/?partner=118129609&token=-mdAJ2Zs

Recent Profile Visitors

563 profile views

 1. A ja mam lepszy pomysł. Niech wskrzesza tak jak teraz. Ale osoby które wskrzesił będą zdobywały exp dla niego a nie dla siebie.
 2. Leśny

  [New Diablo Mod] IMP

  @Shadow #RoadToSilver a ty naucz się jak się jak zwracać się do ludzi ... Imp ma wystarczająco dobry zasięg teleportu poza tym ma dużo innych umiejętności co czynią go mocną postacią. Na serwerze grał 1 imp który potrafił zaorać każdą premke w poprzednim sezonie więc tylko poczytaj o runach i itemach a będziesz w stanie szybko znaleźć się w topce grając impem.
 3. Leśny

  nihlathak

  Ten temat był już wielokrotnie poruszany. Jeżeli nie widzisz sensu w tym że klasy premium muszą być lepsze od normalnych inaczej gracze by ich nie kupowali to również bez sensu jest to żebym ci to tłumaczył. Grasz paladynem i widzę że naprawdę dobrze grasz w cs bo już nie raz miałem okazje sam się o tym przekonać ale na tym polega diablo że jedna klasa goni drugą i tak zostanie. Pozdrawiam Leśny.
 4. Albo dmg z nożyków 100+ 1.0 int. albo wbudować 30/40 dmg dodatkowego z normalnego noża (LPM, PPM)
 5. Bo każda klasa ma swoje plusy i minusy. Nekromanta praktycznie nic poza tym leczeniem nie posiada a ball ma znacznie więcej i to już by było za OP
 6. Nie tyle szybkość co texture samego bełtu. Istotą samego łowcy jest to że 1 hitem zabija jak ładuje w inteligencje . Według mnie bełt łowcy nie powinien zatrzymywać się na 1 przeciwniku tylko przelatywać przez niego i lecieć dalej aż nie zatrzyma się na jakiejś ścianie . Trzeba znaleźć odpowiedniego enta który by bardziej odpowiadał pod bełt. Jest jeszcze jedna opcja która chyba najbardziej będzie pasowała . Zamiast tego bełtu dać normalny magazynek w tym że wyglądało by to tak 1/50 ( coś jak jeden strzał z p90) który zadawał by dmg ten z kuszy. Wiem że to dużo pisania i masa nadpisanego kodu dlatego chciałbym usłyszeć zdanie innych osób. Wtedy wiadomo będzie czy iść w tym kierunku czy dać sobie spokój . Pozdrawiam
 7. Nagrody będą takie same jak w The voice od cs-classic.pl . Naprawdę zapraszamy
 8. Leśny

  Propozycje

  No ludzie teraz to mnie rozwalacie ... Pierw płaczecie na Nihlathaka że to jest postać op i jest za mocna ... teraz na zniewolonego bo została ona zrobiona na jego kontre.
 9. Ninja to klasa która nie ma większych szans na serwerze. Żeby to zmienić radzę zwiększyć dmg z noża na ninji o 30. + rozwój za manę 5 - 250 many
 10. Jestem za tym żeby nekromanta wskrzeszał losową osobę na mapie (obojętnie gdzie się znajduje) myślę że pomogło by to zmniejszyć liczbę osób które by się bugowały po wskrzeszeniu i zwiększyły by rozgrywki teamowe na serwerze . Jeżeli projekt by wszedł trzeba by było zwiększyć również czas wskrzeszania.
 11. Leśny

  Lowca

  Jestem na nie . Bełt jest zależny od inteligencji tak jak kazda umiejętność na diablo i tak powinno zostać .
 12. Na nie ! I to nie podlega dyskusji ... Wielokrotnie dostawałeś bana za łamanie regulaminu , nawet nie masz 16 lat i mutacji . Dla mnie to kpina że taka osoba składa podanie .
 13. Leśny

  Nihtalak

  Tutaj klasa goni klasę ... anty klasą na nihlathaka jest zniewolony . Dla mnie temat do zamknięcia bo co chwile jest to samo ... każdy chce zrobić serwer pod klase która gra a to nie na tym ma polegać.
 14. Leśny

  Nihtalak

  To noż + r ssie i to strasznie xd
 15. Leśny

  Nihtalak

  Jestem na Nie !!! Kolejna bzdura która nie powinna mięć miejsca ... Kuba gra paladynem i dlatego ciągle jest płacz bo gdy się naładuje to pada ... Zacznij grać magiem albo durielem to nie będziesz tak padał .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines