Skocz do zawartości

Again UB


futrist1

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór:
Nick: Młody Bukowski
Link do SSów: Nie ma od razu w powodzie jest ze wh xD
Wycinek z konsoli(bez IP)*:

Odwołania składamy na <font color='#ffb426'>https://forum.cs-classic.pl/</fo.
Disconnect: Młody Bukowski zostałeś zbanowany na serwerze!
Powód Bana: Wallhack
Koniec Bana: 13-03-2018 22:54
Serwer: ★ COD 128TR ★Cs-Classic.pl★ !knife !ws ★ Call of Duty ★

Serwer:

Call of Duty
212.91.26.64:27086


Link do bana:http://codcsgo.gameclan.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:38823757&advType=steamid&Submit

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blix demko wrzucaj i rozpisuj. 24h masz.

 

Dobra panowie. Bo ja widzę, że nie rozumiecie. Nie potrzebuje tłumaczenia się XDDD

@BlixRozpisujesz demko w rundach, które są podejrzane, sprawdzam to i podaje werdykt.

I na przyszłość @futrist1 edytuj post bo spam robisz i czytaj ze zrozumieniem.

 

żebyście się nie denerwowali, że olałem sprawę czy coś (a tego mi Niee wolno) to piszę Wam, że jutro o 16.20 dostaniecie odpowiedz.

Edytowane przez Peter
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skad mam wziąć demko ?

Dobra juz widzę gdzie są. ale jak mam to oglądać i opisywać jak gram to dziekuje bardzo xD az tak mi nie zalezy zeby tam grac na przyszłosc niech admin robi ssy a nie od razu wh. Swoją drogą ciekawe czy ktos LE powyżej tam gra. 

Wszystko co patrzyłem dłuższy czas to albo widziałem albo słyszałem lub po prostu gdzie ktoś w danej chwili zginął. Zwracaj uwagę na wszystko. Żadnego info na ts tez nie było.

Wydaje mi się, że to normalne jest. Nie biegam jak bot tylko cos patrze skąd ewentualnie mogę się spodziewać czasem jest to kwestia szczęścia. Nie masz pewności robisz ssy. 

Ja bardziej kisne z cb i twojej posady admin xD Lepiej demko analizuj ;)

Ciekaw jestem jeszcze twojej rangi :D

Z moim movmentem dobre xD pierwszy raz na mapce jest znam ja aby z 1.6 a ty mi będziesz mówił o jakimś movmencie. Movment ma akurat zajebisty w tej grze wystarczyło by pograć ze mną. Ale jak ty po jednej akcji oceniasz movment to pozdrawiam. Skoro dmg to raczej isc postrzelac troche na dm bo za daleko to nie zaszedłeś widać tego rezultaty może jeszcze z 1000h to bedziesz cos wiedział o tej grze. Mogę nawet wcelowany z respa terro patrzeć longa przez pół rundy i to bedzie oznaczało ze mam wh jak ktos akurat wyjdzie?

Pozatym z własnego doświadczenia bycia adminem w 1.6 przez bardzo duży okres wiem ze nie ocenia się niczego po jednej dwóch czy nawet trzech akcjach. Masz wątpliwości robisz ssy. Perfidne wh od razu ban. Nwm idz poćwiczyć tą funkcje na demkach w csgo i ocenianiu ich ;)

Dobra nie ważne ogladaj tam demko i czekam na ub, a potem rób mi ssy a nie bezpodstawny ban.

Na ts nie byłem z nikim kolega z którym grałem ma nic AnalTerror44. Zwykłe szczęście, mogłeś zrobić ssy już by było po sprawie.

To co z tym banem? :kappa:

Edytowane przez futrist1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze dzisiaj xd ?

Po pierwszej albo wh albo info ts bo jak ktos patrzy w jedno miejsce 30sec nie wiedziac ze tam jest wgl ktos no to sory :/ 

Wiesz niby ta ale nikt nie zginął a ty patrzysz na mostek nie wiedziales czy tam ktos jest czy nie a slyszec nie slyszales bo sie nie ruszali obydwoje kampili na kucaku :P

 Z tym botem to prawda xdd kislem jak na murek chciales wskoczyc

Powiem ci tak mmy gram sporadycznie w tygodniu moze z 4 ranga dmg wiec nie wysoka ale nie jakos bardzo niska movement mam dobry a ciekaw jestes poziomu no to jest jeszcze admin z globalem a sredni poziom na tym serwie to pewnie kalach moze nawet mniej tylko no z twoim movementem srednio mi sie chce wierzyć ze no nic nie masz poniewaz patrzec ciagle na mostek nie wiedząc czemu?

Gosciu jakie dm ? Jak mowie ze nie gram mmow XD.Mam gdzies to jaka range bede miec 

 

Skumałem tylko po prostu mi sie nie chciało http://414339.node66.pukawka.pl/dem-de_dust2_2006_accy-1520974980-1520976540.zip 

Np runda 19 i czekanie az gosc wychyli mimo ze mogl juz uciec runda 21 podobnie bardziej wygląda na info z ts niz wh.Gracze pisali mi ze mam wbic bo ma wh i no po tych w miare podejrzanych sytuacjach stwierdziłem ze cos jest na rzeczy.Nie wykluczam ze mogl to byc fart w ustawieniu intuicja itp itd jesli tak to sorka :)

Edytowane przez Blix
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje odbanowany, a temat zamknięty.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności