Skocz do zawartości

Yaahuuu

Rekomendowane odpowiedzi

Rozwój za punkty: na początek ulepszamy na andarielu tak do mniejwięcej 80pkt inteligencji czyli do ok 40-45 lvl natomiast potem pójdziemy w zwinność dlaczego? : ponieważ jeżeli będziemy miel 80 inteligenci to wtedy będziemy zabijac na hita . potem idziemy w zwinność po to aby szybciej raszowac np; wroga , bs'y

Rozwój za mane; idziemy tylko w trujące pociski dlaczego? ponieważ 1 zatruty strzał zadaje 20dmg i lekko spowalnia a jeżeli będziemy mieli aż 4 i więcej będziemy mieli dwie główne bronie 

RUNKI; uważam ze najlepsza runa na ADNARIELA jest to runa Crimpson która dodaje hp oraz runa Golden która zwiększa zadawne hp

Granie andarielem; ogólnie andarielem gra się banalnie po obu stronach; po stronie Terro gra się pod fireballa a po stronie CT gra się pod trucie . Klasa jest bardzo dobra ponieważ można nią grac i ofensywnie i defensywnie .

pozdrawiam cały serwer , wszystkich adminów i pomocników serwera, i użytkownika Kubaciszew który zrobił poradnik jak grac paladynem, i który zapoznał mnie z tym forum

mam nadzieje ze ktoś zacznie grac andarielm bo to dobra klasa sam mam na niej 30lvl i gra mi się ją dobrze.

mój nick na serwie to SharM :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko nie uważasz, że dodając wszystkie punkty w inteligencję nie robisz za bardzo "papierowej" postaci? W ten sposób po wypuszczeniu plazmy masz małe szanse na przeżycie. Nie próbowałeś dodawać 1 pkt w siłę i 1 pkt w inteligencję? Te +- 120 hp można jednym strzałem w głowę zbić, a paladyn nawet nie musi w głowę strzelić. 

Edytowane przez ziomm
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ci da ta zwinka? zrushujesz rzucisz plasme i giniesz. Ta kula bedzie bic z -200 a zauwaz ze juz duza czesc osob ma ponad 200 hp wiec ich nie zabijesz. Co do pociskow to chyba pomyliles Andariela i Pustoszyciela. Pustoszyciel bije -20 i spowalania a Andariel bije po 10 chyba przez 5 sekund.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej wątpię, że cały team wyleci Ci przed plazmę, żeby dać się zabić :) No i nie bijesz 300 hp z tej plazmy, więc każdego na hita nie zabijesz :p. Pamiętaj też o kontrach na plazmę Andariela, chodzi mi o zniewolonego i item pochodnia piekielnego ognia. Tak czy siak moim zdaniem nie opłaca się dodawać wszystkich punktów w inteligencję i polegać tylko na skillu. No, ale każdy ma swój ulubiony styl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Strasznie nieczytelne.

Podziel to, dodaj ss z rozwoju za manę i opisu klasy. Trzeba to rozmieścić w taki sposób by było to bardziej czytelne, a więc podziel sobie wszystko i podkreśl to co będziesz tłumaczyl, np: Jakie runy, jaki item, itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności